Словенија прети Русији:" Ми смо НАТО "

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Параноје и цинизма никада доста, после критичног притиска на РУисју од стране светских шуша и лопурди у Швабији , на ред је дошла и прчија Словенија.

Словенија , односно њен председник , поручио је Русији у разговору за РТ ..да ће Словенија да свим силама брани своју државу од Руске агресије.

На констатацију водитељке РТ, да Русији његова Словеније није ни деста рупа на свиралу , председник је рекао да се брине за Балтичке државе итд..

Оно што се може видети , јесте потпуно исто понашање Словеније као за време бомбардовања Југославије .Тотални и стриктни Бечки коњушарски -словенски менталитет.

"Седлај коња којег немаш"


Боже са којим смо све шушама ми живели у заједници:roll:
 
vinjete.jpg


z:D
 
Параноје и цинизма никада доста, после критичног притиска на РУисју од стране светских шуша и лопурди у Швабији , на ред је дошла и прчија Словенија.

Словенија , односно њен председник , поручио је Русији у разговору за РТ ..да ће Словенија да свим силама брани своју државу од Руске агресије.

На констатацију водитељке РТ, да Русији његова Словеније није ни деста рупа на свиралу , председник је рекао да се брине за Балтичке државе итд..

Оно што се може видети , јесте потпуно исто понашање Словеније као за време бомбардовања Југославије .Тотални и стриктни Бечки коњушарски -словенски менталитет.

"Седлај коња којег немаш"


Боже са којим смо све шушама ми живели у заједници:roll:
Naravno-mi smo bili zlato!
Samo ne znam zašto su svi pobegli od nas kao da smo gubavi? Čak i šiptari!:hahaha::mrgreen:
Lično mislim da smo mi i Bugari pravi šampioni! Gorih kretenčina teško da ima negde u svetu!
Možda samo ruje da su gore...Uostalom-čije su mafije najopasnije i kriminalci najžešći?
Talijani male mace za nas,ruje, blgare pa i šiptare...Ybg-ko se gleda u čituljama? Fanti?Daj...:rotf:
 
Словенци имају много боље економске односе са Руском Федерацијом од нас и они ће то и задржати. Пахора је неко очепио, и зато је морао и он нешто да лане, али они су паметан народ и неће се озбиљније замерати Русији. Нико није анимозинији према Русима од нас.
 
Словенци имају много боље економске односе са Руском Федерацијом од нас и они ће то и задржати. Пахора је неко очепио, и зато је морао и он нешто да лане, али они су паметан народ и неће се озбиљније замерати Русији. Нико није анимозинији према Русима од нас.

Словенија мора да ради и чини све , једнако као и свака друга ЕУ чланица ..спољна политика је једанака.

Знамо шта ће се деситит , исто као и са нама ..уосталом због тога , због Русије , је НАТО и створен .

Ми смо били само први тест , дошло је време !

Него ..шта мисли Вучић о свему овме , седео је проед Бајдена и поздрављао заједно са Милом све антируске ставове .
 
Параноје и цинизма никада доста, после критичног притиска на РУисју од стране светских шуша и лопурди у Швабији , на ред је дошла и прчија Словенија.

Словенија , односно њен председник , поручио је Русији у разговору за РТ ..да ће Словенија да свим силама брани своју државу од Руске агресије.

На констатацију водитељке РТ, да Русији његова Словеније није ни деста рупа на свиралу , председник је рекао да се брине за Балтичке државе итд..

Оно што се може видети , јесте потпуно исто понашање Словеније као за време бомбардовања Југославије .Тотални и стриктни Бечки коњушарски -словенски менталитет.

"Седлај коња којег немаш"


Боже са којим смо све шушама ми живели у заједници:roll:

Ovaj slovenacki "predsednik" je najobicniji Americki imbcilni pupet.
Prvo je rekao da je Slovenija bila okupirana od strane JNA kada su slovenci imali referendum o odcepljenju od Yugoslavije.
Posle je rekao da situacija u Ukrajini ne moze da se uporedi sa onom u Sloveniji posto su Rusi okupirali Ukrajinu a slovenija nije bila okupirana.
Ocigledno je toliko uplasen da ne bude politicki korektan da sam sebe logicki pobija.
Tipicno za bez kicmenjake.
 
Poslednja izmena:

Back
Top