Bog pita...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ODIN_TOR

Zainteresovan član
Poruka
280
Koja to vera ili sekta,

zagovara da je Isus Hrist bio udavljen, a ne razapet, zna li ko?

Može i opravdanost takvog verovanja, izneti ovde da se malo upoznamo, "edukujemo" vernički...
 
Pa ako si hriscanin,ta teorija nema svrhe,imao si apokrifne spise koji su odbaceni jer nisu u duhu pravoslavlja,dakle nema smisla,jer smisao je u Hristovom uskrsnucu posto je razapet,da nije ne bi se ni mogli spasiti.
 
Pa ako si hriscanin,ta teorija nema svrhe,imao si apokrifne spise koji su odbaceni jer nisu u duhu pravoslavlja,dakle nema smisla,jer smisao je u Hristovom uskrsnucu posto je razapet,da nije ne bi se ni mogli spasiti.

Potrebna ti koncetracija, nisi razumela 3 obične jasne reči.

Nije pitanje za u Hrišćanstvu.

Pročitaj ponovo uvodni tekst.


Ne pokušavaj opet da me baciš na teme.
 
Pa,ja mogu sa hriscanskog stanovista,sve ostalo bi bilo neko sektasenje,zao mi je.

Dozvoljavam i tako, kako umeš i znaš.

Traži se odgovor, i mišljenja.


Kamael Kamael nije na forumu
Zaslužan član

Kamael (avatar) Učlanjen
03.04.2011.
Pol
muški
Lokacija
girls power!!! .LOL.
Poruke
17.110
Reputaciona moć
473
Podrazumevano Re: Чињенице - Истина - Разум

Apostol Luka kaze da su ga udavili. Ako ne verujes bibliji gde je ovo jasno navedeno, a verujes kipovima od drveta koji ga predstavljaju kao razapetog, onda si prijatelju u ozbiljnom problemu jer nisi osvestio da si idolopoklonik i protivnik bozine reci.

http://forum.krstarica.com/showthre...тина-Разум?p=29825503&viewfull=1#post29825503
 
Poslednja izmena:
koliko znam j.s se drže priče da je obešen o stub, ne udavljen... ovo o čemu pričaš prvi put čujem.

Vidiš link u postu iznad, ko to tvrdi.

- - - - - - - - - -

evo i jeca zna :D


dakle ko je udavljen :fdlan:

A ko ti je i šta ti je lik KAMAEL?

- - - - - - - - - -

Ако си хришћанин што онда имаш такав аватар и такав ник?

Malo previsoka matematika?

Dao sam ti glavu, ali ne praznu. Razmisli.
 
meni nista a tebi?

Meni pogotovo ne.

Ne pripada mom Narodu koga sam odabrao.

Dao sam gore njegovu izjavu, kojom tvrdi da je moj Pomazanik Isus Hrist bio udavljen, a ne razapet.

- - - - - - - - - -

to je onda trebalo njega na pp pitati, ili na temi na kojoj je izjavio, ne otvarati zasebnu temu za svaku nebuloznu izjavu kojuz pročitaš...

Ta izjava je primerena za temu.

Ima još takvih veoma mnogo, koji več dugo vremena, duži vremenski period propagiraju tako nešto, i sprovode među vernike - satanizaciju.
 
Bog nije klon, drži se teme.

Izbegavaš da se odaš iako si se odavno odao kome pripadaš.

Zadnja ti šansa da se iskupiš.

- - - - - - - - - -



Pokaži gde sam ja tvrdio da je neko lud.

Svako predstavlja sebe.

pardon, nisi tvrdio da je lud, već da je satanista... ja za tebe mislim da si lud. ili nas zayebavaš...

- - - - - - - - - -

Видиш да је подељена личност. Умишља да је и Один и Тор у почетку није могао да се договори са мим собом.

pa vikend... možda je njemu produženi. :mrgreen:
 
Видиш да је подељена личност. Умишља да је и Один и Тор у почетку није могао да се договори са мим собом.

Ponoviću ti još jednom: - Nisam ti dao praznu glavu, već da je upotrebiš pametno.

Prvi potez onoga što imaš u glavi, je da upitaš svoje srce...

Ko je Odin a ko Tor?
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top