Najoriginalniji način na koji vam je prišao dečko/devojka?

Mene zanima koji je to najoriginalniji a možete napisati i najsmešniji i najnespretniji način na koji vam je prišao neki dečko ili devojka? Kako biste vi prišli odobi koja vam se svidja? :heart: :bye:

Na ulici. Isla mi je u susret.Bio sam zadivljen njenom lepotom.Pomislio sam da je mozda vise nikada necu videti i tako sam je startovao. Sve sam joj posteno priznao ...i tako je krenulo ,mic po mic.

Verovatno sam imao srece sto joj je u tom trebutku bio potreban neko.
 
bila na ovu foru tema mislim na ljsu

priso lik meni i drugarici i kaze ej kladio sam se sa drustvom da cemo popricati malo....jel oces molim te da procaskamo par minuta samo da dobijem opkladu...oni su se kladili da ces da me oteras u pm
ja slozim ozbiljnu facu i kazem moze ako podelimo nagradu fifti fifti ipak ulazem i ja tu neki rad
on ovako :eek: pa ne zna dal se zezam il sam ozbiljna sav se pogubio....pa kaze dobro vazi...rekoh ajde onda sedi pa da zaradimo :lol: i ne mogavsi vise da izdrzim pocinjem da se cepam reko lozim te
ne vidosmo nikakve pare :lol: to vece posle mi rece hteo da pridje drustvo ga zezalo da cu ga odjebati on se necko pa se zezali tipovali sta ce biti, nije bila prava opklada....a dobio bi opkladu ;)
bili tin.....decija posla :lol:

- - - - - - - - - -

..ja slomila prozor u učionici i kad je došla stroga nam učiteljica i pitala ko je to uradio!!! :evil:!!!! nakon par sekundi opšteg muka ustao je Slobodan i mirno rekao -ja sam...:cool:

:heart:
srecica

jesi se propisno zahvalila :zper:
 

al kasnije u srednjoj sam imala jedno zanimljivo iskustvo sa zgodnim nastavnikom matematike...davao mi je petice i šakom i kapom
a ja sa matematikom veze s vezom nisam imala...e onda me je lepo pozvao da mi drži privatne časove i tako mi izmedju silnih razlomaka,
jednačina i nejednačin provukao priču da sam mu simpatična i draga..naravno na tome se i završilo...tad sam bila zacopana u Andriju...:malav:
 
al kasnije u srednjoj sam imala jedno zanimljivo iskustvo sa zgodnim nastavnikom matematike...davao mi je petice i šakom i kapom
a ja sa matematikom veze s vezom nisam imala...e onda me je lepo pozvao da mi drži privatne časove i tako mi izmedju silnih razlomaka,
jednačina i nejednačin provukao priču da sam mu simpatična i draga..naravno na tome se i završilo...tad sam bila zacopana u Andriju...:malav:

zajebavas :eek:
pa samo za davanje casova je mogo da naebe da ne pominjem da si htela da ga prijavis za sexualno uznemiravanje dunav ga ne bi opro :lol:
koliko je on tad imao god?
 
zajebavas :eek:
pa samo za davanje casova je mogo da naebe da ne pominjem da si htela da ga prijavis za sexualno uznemiravanje dunav ga ne bi opro :lol:
koliko je on tad imao god?

pa da, na mufte je radio kao i većina u to vreme..bio je ne puno stariji a koliko, pojma nemam, nisam bila zainteresovana
pa me nije ni zanimalo...ipak, ostalo mi to kao neka uspomena jer nije bio napadan, prosto je bilo jasno da je slab na mene...

a što se tiče tog odnosa učenik-profesor imala sam problema na studijama...ne samo ja, naravno, mnoge studentkinje..
 
pa da, na mufte je radio kao i većina u to vreme..bio je ne puno stariji a koliko, pojma nemam, nisam bila zainteresovana
pa me nije ni zanimalo...ipak, ostalo mi to kao neka uspomena jer nije bio napadan, prosto je bilo jasno da je slab na mene...

a što se tiče tog odnosa učenik-profesor imala sam problema na studijama...ne samo ja, naravno, mnoge studentkinje..
ne sme svom uceniku privatno
odakle mu muda ebo te da tako nastupi....ko garantuje da neces da pohisterises i skembas ga...blesav covek :lol:

znaci isla sam na pogresan faks....kod mene gikovi i mlakonje asistenti a profani bili gerijatrija :lol:
na pravnom je najzabavnije njima uveli dozvole da se kresu
 

Back
Top