Vučić: Srbija jasno za članstvo u EU, to sam rekao i Putinu!
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Vučić: Srbija jasno za članstvo u EU, to sam rekao i Putinu!

Vasilij Zajcev nije na forumu
    Кад снајпериста намигне, то увек обара с ногу.
    Moderator Vasilij Zajcev (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano Vučić: Srbija jasno za članstvo u EU, to sam rekao i Putinu!

Premijer Srbije Aleksandar Vučić ponovio je u intervjuu nemačkom listu "Štutgarter cajtung" da je Srbija jasno orijentisana ka članstvu u EU i da po tom pitanju nema "nikakvih skrivenih planova" Beograda.

"Naša strateška orijentacija je jasna. Mi želimo da postanemo deo Evropske unije. Tu nema nikakvih 'skrivenih planova' u Beogradu.To sam jasno rekao i predsedniku Rusije Vladimiru Putinu, kada je pre nekoliko meseci bio u Srbiji", rekao je Vučić.

On je dodao da po tom pitanju nema dileme, iako Srbija ima tradicionalno dobre odnose sa Rusijom, koja je spada među deset najvećih investitora u našoj zemlji.

Kada je reč o sankcijama protiv Rusije, Vučić je rekao da je Srbija mala zemlja, da nije član EU, te da je niko nije pitao za stav kada se odlučivalo o uvođenju sankcija Rusiji.

"Konflikt u Ukrajini izgleda kao da je dalek, ali on pogađa i nas. Slabost rublje otežava izvoz u Rusiju. Ja svoju zemlju moram da štitim, takodje, i ekonomski", napomenuo je Vucić.

On je rekao da Srbija nije u istoj situaciji kao Poljska, čija privreda za gubitke zbog sankcija dobija finansijsko poravnanje.

"Imam utisak da se sve to u Berlinu razume", rekao je Vučić.

Blago nama

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/532905/Vucic-Srbija-jasno-za-clanstvo-u-EU-to-sam-rekao-i-Putinu
    Die Sonne kann nicht ohne Schein, der Mensch nicht ohne Liebe sein.

Poznavalac stvari nije na forumu
    Уништитељ мрачњака,незналица и секташа.
    Legenda Poznavalac stvari (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3727

Podrazumevano Re: Vučić: Srbija jasno za članstvo u EU, to sam rekao i Putinu!

Слоба је отишао јер није урадио шта је требао, овај ће отићи јер је урадио наопако.
    Муслимански мигранти не долазе у Европу да раде већ да се накаче на социјалу-Милош Земан, Председник Чешке Републике.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.11.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    20

Kako naopako? Pa zaduzio je zemlju u ime svih nas, uspesno se prodaje isključivo kancerogena hrana a iz ne-sns naroda isisavaju poslednje zalihe energije...

Domaćin
    Učlanjen
    08.06.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio Vasilij Zajcev Pogledaj poruku
    Premijer Srbije Aleksandar Vučić ponovio je u intervjuu nemačkom listu "Štutgarter cajtung" da je Srbija jasno orijentisana ka članstvu u EU i da po tom pitanju nema "nikakvih skrivenih planova" Beograda.

"Naša strateška orijentacija je jasna. Mi želimo da postanemo deo Evropske unije. Tu nema nikakvih 'skrivenih planova' u Beogradu.To sam jasno rekao i predsedniku Rusije Vladimiru Putinu, kada je pre nekoliko meseci bio u Srbiji", rekao je Vučić.

On je dodao da po tom pitanju nema dileme, iako Srbija ima tradicionalno dobre odnose sa Rusijom, koja je spada među deset najvećih investitora u našoj zemlji.

Kada je reč o sankcijama protiv Rusije, Vučić je rekao da je Srbija mala zemlja, da nije član EU, te da je niko nije pitao za stav kada se odlučivalo o uvođenju sankcija Rusiji.

"Konflikt u Ukrajini izgleda kao da je dalek, ali on pogađa i nas. Slabost rublje otežava izvoz u Rusiju. Ja svoju zemlju moram da štitim, takodje, i ekonomski", napomenuo je Vucić.

On je rekao da Srbija nije u istoj situaciji kao Poljska, čija privreda za gubitke zbog sankcija dobija finansijsko poravnanje.

"Imam utisak da se sve to u Berlinu razume", rekao je Vučić.

Blago nama

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/532905/Vucic-Srbija-jasno-za-clanstvo-u-EU-to-sam-rekao-i-Putinu
    Blago nama za njega,ljubi ga majka.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.11.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    20

Sto bi rekao balkanski spijun:"Mala je ovo zemlja..."

Poznat fauler (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    209

Smarač,tu istu priču vrti nonstop ko da je poludeo,radikalski smrdljivko u njemu i dalje čuči i ne da mu mira.

Slične teme

1. Odgovora: 197
    Poslednja poruka: 26.10.2011., 17:13
  2. Odgovora: 174
    Poslednja poruka: 14.10.2011., 17:55
  3. Definitivno jasno da Srbija nikad nece postati deo evropske unije
    Autor Trazim_curu_zabrak u forumu Politika
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 23.06.2011., 02:36
  4. Čeku: Srbija zloupotrebljava članstvo u Interpolu
    Autor Dragan_srbcg u forumu Politika
    Odgovora: 35