Vučić za Nobela: Ne sanjam Nobelovu nagradu, ali ...

gost 361356

Veoma poznat
Poruka
10.647
...imam ideje za Ukrajinu!

Na panelu "Ukrajina i nerešeni konflikti u Evropi" u okviru Minhenske bezbednosne konferencije Vučić je naglasio da moramo sačuvati žive ljude na sve strane

Premijer Aleksandar Vučić rekao je danas povodom ukrajinske krize da treba da se učini sve i nađe način da se uspostavi mir koji je preduslov za dalje razgovore. Na panelu "Ukrajina i nerešeni konflikti u Evropi" u okviru Minhenske bezbednosne konferencije Vučić je naglasio da moramo sačuvati žive ljude na sve strane, a da će Srbija kao predsedavajući OEBS učiniti najbolje s partnerima Švajcarskom i Nemačkom da se to i ostvari.

Naglasio je da u Srbiji najbolje znamo šta znači izgubiti živote i šta znače ratovi.

"Ne sanjam o dobijanju Nobelove nagrade (sanjaš, sanjaš) rešavanjem problema koji nisu rešeni godinama. Imam dobre ideje. Koristiću nešto što liči na šalu, ali je istina - mi Srbi smo jedan od šampiona po broju ratova koje smo vodili od 19. veka do nedavno. Iskusili smo najteže situacije, patili puno, izgubili pola muškog stanovništva, učinili smo dosta loših stvari drugim ljudima i našli smo danas nešto što je od najvećeg značaja po našu zemlju, a to je mir i stabilnost", istakao je premijer.
..............
 
Poslednja izmena od moderatora:
Нико никада у Србији, док је био на власти, није овако нешто монструозно изјавио.
Какав зликовац...

Pa ko će da nas pohvali ako neće naš premijer?

- - - - - - - - - -

ako porošenko dobije pre vučića... predlažem gospodina vučića za nobelovu nagradu iz discipline besramnog partijskog izdajstva.

Možda Vučić i Potrošenko podele nagradu? Nikad se ne zna sa tim stvarima.
 
Скроман, нема шта. Мада кад се погледа ко је све добиЈо "Нобела"...

Mislim da posle Obame i Ahtisarija dotični ima puno pravo da mašta o takvom vrhuncu svoje profesionalne karijere.

- - - - - - - - - -

Koliko taj čovek ima visoko mišlenje o sebi to je neverovatno. "Ajd prvo ispuni neka obećanja pa onda maštaj "

Baš ga briga za obećanja. Za ispunjena obećanja se ne dobija Nobelova nagrada.
 
Izvinjavam se dežurnim botovima ali zar nije premijer sam rekao da su Srbi šampioni u ratovanju te da su kao takvi naneli mnoga zla drugim ljudima odnosno narodima?

Ne samo ja već i su mnogi tu izjavu doživeli ne samo kao vrlo netačnu već i kao krajnje malicioznu.

Ovakva izjava je mogla da se očekuje od mesarke Kolinde ili Bakira Izetbegovića ali od Vučića... pa stvarno, ocrniti sopstveni narod na ovaj krajnje neobjektivan način nije ništa drugo do ulizivanje svima onima koji mu ne misle ništa dobro.
 
Na žalost tačno.
Србија је вечна док су јој деца верна!
Вучић и њему слични су пролазни, а Србија остаје.
Ђниђић је позивао на наставак терористичког бомбардовања Србије, квази српски интелектуалци су позивали на терористичко бомбардовање Србије.
Где су они сад?
А Србија је ту и биће ту!
 

Back
Top