Šta bi sve radile ženskom svetu da ste muškarci?

Golub

Elita
Poruka
17.856
Joj šinko da si ih pitao još šta bi sve radile ženskom svetu da su muškarci, kakve su tu sve skrivene v'antazije.

Pročitah ovo pitanje na drugoj temi i pomislih kako zaslužuje svoju posebnu spin-off temu.
Nadam se da me tvorac gornjeg citata Damian neće tužiti za autorska prava koja mu u potpunosti priznajem.

Daklem ženske, na potezu ste, udrite - Šta bi sve radile ženskom svetu da ste muškarci?
 
Poslednja izmena:
da sam muskarac sa zenom, usisavao bih, spremao veceru, prao prozore, prao pod, prao wc, brisao prasinu, presvlacio bebu, ljubio je, mazio tako da mi zena uvek bude raspolozena za sex :lol:

to sam sve radio

al kad cujes pravu istinu ne ovu za forum, onda se i ko muskarac prepadnes

sto kaze jedna starija zena, samo ih treba biti i ebati
a neke su jos surovije
 
A šta, mudroseri se pale na te zamene uloga? :hahaha1:
Slično što danas radim muškom svetu, samo sa neznatnim izmenama. :super:

Ne bih to nazvao "paljenjem".
Uvek je zanimljivo pogledati iz nečijeg drugog ugla. Kad bi ovoj temi ozbiljno prišli, mogli bi čak ponešto i da naučimo o suprotnom polu. Srećom tema nije zamišljena da bude ozbiljna, tako da možemo i dalje da uživamo u blaženom neznanju i da se spokojno zezamo. :D
 
Pročitah ovo pitanje na drugoj temi i pomislih kako zaslužuje svoju posebnu spin-off temu.
Nadam se da me tvorac gornjeg citata Damian neće tužiti za autorska prava koja mu u potpunosti priznajem.

Daklem ženske, na potezu ste, udrite - Šta bi sve radile ženskom svetu da ste muškarci?

Kupovala svaki dan sutnice koje voli (cveće, čokoladice , kafu i sl...)
 
da sam muskarac sa zenom, usisavao bih, spremao veceru, prao prozore, prao pod, prao wc, brisao prasinu, presvlacio bebu, ljubio je, mazio tako da mi zena uvek bude raspolozena za sex :lol:

Pravi muski odgovor :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Da su muskarci nebi me zanimale/i :aha: Nista mi nebi mogle jer bi muvali forumasice :per:

- - - - - - - - - -

vec su kao musko u zenskom telu zarobljene :besna:
 
Pročitah ovo pitanje na drugoj temi i pomislih kako zaslužuje svoju posebnu spin-off temu.
Nadam se da me tvorac gornjeg citata Damian neće tužiti za autorska prava koja mu u potpunosti priznajem.

Daklem ženske, na potezu ste, udrite - Šta bi sve radile ženskom svetu da ste muškarci?

bila bi don zuan,i svaka bi se osetila kao najvaznije bice na svetu dok sam s njom,i ostavila bi ih zadovoljene i ispunjene,radosne sto su uopste mogle da me imaju:lol::rotf:
 
Pročitah ovo pitanje na drugoj temi i pomislih kako zaslužuje svoju posebnu spin-off temu.
Nadam se da me tvorac gornjeg citata Damian neće tužiti za autorska prava koja mu u potpunosti priznajem.

Daklem ženske, na potezu ste, udrite - Šta bi sve radile ženskom svetu da ste muškarci?
Ostavljao bih prljave čarape po sobi. Pričao bih svakoj nešto ovako:
1. nikada nisam video takve oči (ten, usne...)
2. sex sa tobom je nešto najposebnije
3. mnogo si dobro, pametna, lep, mlada- ne zaslužujem te, moje vreme je prošlo (ovo kada me smori :lol:)
ili
4. moram da pronađem sebe (ako sam tip do 25-26 god), ne zaslužujem te
 

Back
Top