Sex sa prostitutkom

A šta prostitutka zna više od komišnice iz treće zgrade od nas?
pa fora je u placanju.meni je jedan rekao da je to mocan osecaj,kao platio si,sad je to tvoje i mozes da radis sta hoces(a hoces samo seks,obicnan,nema veze:lol:)

- - - - - - - - - -

Naravno da bi mi smetalo. Kome ne bi?

- - - - - - - - - -



Meni bi smetalo i sa tom komšinicom.
al si ti neka tvrda srca :(
 
pa mora se potrudi malo da plati kiriju i dopunu

Izvini, molim te.
Mm ima filozofiju da su žene najbolje platiše.
Valjda je fora uzeti pare, a ne dati.

pa fora je u placanju.meni je jedan rekao da je to mocan osecaj,kao platio si,sad je to tvoje i mozes da radis sta hoces(a hoces samo seks,obicnan,nema veze:lol:)

- - - - - - - - - -


al si ti neka tvrda srca :(

To su muškarci koji na seks gledaju kao na prljavu radnju.
Znaš kao u mafijaškim filmovima - moja žena je poštena i smerna majka, a druge služe za perverzije.
 
Ja msm da preko toga ne bih presla... ajde i da plati onu kao elitnu, tu bi mu hebala mater zbog para... na stranu to sto je slepac pa placa za sex...
Ali kad bi uzeo neku mucenicu koja stoji kraj autoputa, em bi me duboko potresao kao zenu, em bi se ozbiljno zapitala sa kakvim sam ja gadom kad je u stanju da placa zeni koja to najverovatnije ne radi dobrovoljno... meni bi to isto bilo kao silovanje... ma nahebala bi mu se mile majke. Vise ne bi mogao sebi da priusti ni masturbaciju, a kamoli prostitutku...
 
Izvini, molim te.
Mm ima filozofiju da su žene najbolje platiše.
Valjda je fora uzeti pare, a ne dati.



To su muškarci koji na seks gledaju kao na prljavu radnju.
Znaš kao u mafijaškim filmovima - moja žena je poštena i smerna majka, a druge služe za perverzije.
kako bre sta bi platio pa nesto drugacije,novo,iskusno,sve sto nema sa zenom,zenu ne tretira ko kurrvu aman,a i da pomogne devojci u studiranju:heart:
 
Izvini, molim te.
Mm ima filozofiju da su žene najbolje platiše.
Valjda je fora uzeti pare, a ne dati.



To su muškarci koji na seks gledaju kao na prljavu radnju.
Znaš kao u mafijaškim filmovima - moja žena je poštena i smerna majka, a druge služe za perverzije.

pa delimicno se slazem.al dopustam i cinjenicu da seks nije samo beo i crni,tj da sa nekim mozemo da imamo romantican,nezan,sa nekim divlji i pohotan,a sa nekim prljav i zabranjen
 
Ja msm da preko toga ne bih presla... ajde i da plati onu kao elitnu, tu bi mu hebala mater zbog para... na stranu to sto je slepac pa placa za sex...
Ali kad bi uzeo neku mucenicu koja stoji kraj autoputa, em bi me duboko potresao kao zenu, em bi se ozbiljno zapitala sa kakvim sam ja gadom kad je u stanju da placa zeni koja to najverovatnije ne radi dobrovoljno... meni bi to isto bilo kao silovanje... ma nahebala bi mu se mile majke. Vise ne bi mogao sebi da priusti ni masturbaciju, a kamoli prostitutku...

:lol:
 
zaboravila sam da odgovorim na temu i meni bi smetalo,al recimo da razumem razloge zasto odlaze pojedini
mada sigurno ima i onih koji nemaju zenu devojku,nemaju ni hrabrosti ili srece sa njima pa im to dodje kao odlazak u saunu.samo trenutno praznjenje
 
Ja msm da preko toga ne bih presla... ajde i da plati onu kao elitnu, tu bi mu hebala mater zbog para... na stranu to sto je slepac pa placa za sex...
Ali kad bi uzeo neku mucenicu koja stoji kraj autoputa, em bi me duboko potresao kao zenu, em bi se ozbiljno zapitala sa kakvim sam ja gadom kad je u stanju da placa zeni koja to najverovatnije ne radi dobrovoljno... meni bi to isto bilo kao silovanje... ma nahebala bi mu se mile majke. Vise ne bi mogao sebi da priusti ni masturbaciju, a kamoli prostitutku...

Krajputasice i picini parkovi.:aaa:
 

Back
Top