ЗАШТО ово траје више од 2 секунде?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
20.103
Покушавам у свом профилу да погледам које сам теме објавила и стално ми избацује ово ОБАВЕШТЕЊЕ,

"Жао нам је! Администратор је одредио да можете извршити само једно претраживање сваких 2 секунди. Молимо Вас, покушајте поново за 2 секунди."

Чекам пола минута, покушам поново,....али не, увек то ОБАВЕШТЕЊЕ:roll: Проверите и уверите се сами!
 
Поставила сам ову тему, покушала поново и ево шта ми је опет избацило:

Обавештење
Жао нам је! Администратор је одредио да можете извршити само једно претраживање сваких 2 секунди. Молимо Вас, покушајте поново за 2 секунди.

Шта је у питању?

С.О.С

Не могу да видим које сам све теме поставила
 
Ja bez problema vidim koje si teme postavila.


Али ја не могу никако да видим преглед тих мојих тема, јер када кликнем на ту опцију, на мом профилу:


"Пронађите скорашње започете теме"

Стално ми избацује то ОБАВЕШТЕЊЕ, (које сам исперед цитирала) чак и након неколико десетина минута.

Тражим једну тему коју сам отворила и видим да је нема,
Молим те погледај да ли ми је уназад два три дана избрисана нека тема ( У вези Вучића и Тони Блера, не знам тачно како је био назив, али у питању је онај текст, у ком пише да је Вучић заангажовао приватну фирму Тони Блера да га саветује....)
 
Али ја не могу никако да видим преглед тих мојих тема, јер када кликнем на ту опцију, на мом профилу:


"Пронађите скорашње започете теме"

Стално ми избацује то ОБАВЕШТЕЊЕ, (које сам исперед цитирала) чак и након неколико десетина минута.

Тражим једну тему коју сам отворила и видим да је нема,
Молим те погледај да ли ми је уназад два три дана избрисана нека тема ( У вези Вучића и Тони Блера, не знам тачно како је био назив, али у питању је онај текст, у ком пише да је Вучић заангажовао приватну фирму Тони Блера да га саветује....)

virus
 
Поруке могу да видим, али када покушам да излистам све започете теме, УВЕК ми избацује,


"Жао нам је! Администратор је одредио да можете извршити само једно претраживање сваких 2 секунди. Молимо Вас, покушајте поново за 2 секунди."
 
Ево сада сам поново ушла на Крстарицу и отишла на "ваш профил" и кликнула на "Пронађите скорашње започете теме",
(значи ПРВИ пут сам кликнула на то) и ево какво је Обавештење написано...

Обавештење

Жао нам је! Администратор је одредио да можете извршити само једно претраживање сваких 2 секунди. Молимо Вас, покушајте поново за 1 секунди.



шта је бре ово :lol: Одакле сада за 1 секунду, раније је писало за 2 секунде.

Идем сада да покушам поново, прошло је већ више од неколико минута, овај пут ћу да исликам екран и то Обавештење.
 
Meni je sve normalno, ali ja kliknem na svoje ime gore, a ne na ono ''Vaš profil''. Evo 5 puta sa video svoje teme za nekih recimo 15 sekundi. Probajte.
Kisela, tebi cu poslati linkove tema na pp.

Као што малопре написах, поново ми се то Обавештење појавило.


Хвала ти,
немој да се мучиш да ми шаљеш линкове мојих теме, пре него што сам око пола 3 изашла са Крстарице, успело ми је једном да видим те теме, али ево сада опет не.

Идем поново да покушам. Очигледно да нешто не функционише увек како треба.
 
Ево, након 10 минута сам ДРУГИ пут кликнула на "Пронађите скорашње започете теме" и опет исто, сада сам усликала екран, ево како то изгледа:


obavestenjeu-5-i-05-1.jpg


п.с.

Длугомире, покушала сам након два минута и на тај начин како си написао, кликнула сам на свој надимак и у профилу на "Пронађите скорашње започете теме" и опет се појави само то исто Обавештење.

Невероватно, само једанпут сам успела да видим те своје теме (написала сам у некој горе поруци,
било је то негде око пола 3)
 
Длугомире,
ево сада сам усликала екран, да видиш какво Обавештење се појавило, када сам покушала да погледам своје теме, на начин, како си малопре написао.


obavestenjebr2-1.jpg

Све, све, али одакле сада ова "1 секунда" у том тексту, а малопре писало "2 секунде"...:zcepanje:
 
da li si probala iz drugog browsera?
da li se i u njemu isto desava?


Јесам, пробала сам и са другог "browsera" и са другог рачунара и увек исто.

Ево сада сам први пут, од јуче, (након неколико сати одсуствовања) ушла на Крстарицу и покушала да погледам "Пронађите скорашње започете теме" и опет ми је изашло само то Обавештење, као да сам већ пре 2 секунде претраживала теме, а НИСАМ!


Обавештење

Жао нам је! Администратор је одредио да можете извршити само једно претраживање сваких 2 секунди. Молимо Вас, покушајте поново за 1 секунди.

Ово Обавештење нема везе са логиком. Прво каже "Администратор је одредио да можете извршити само једно претраживање сваких 2 секунди"
а онда у наставку "покушајте поново за 1 секунди." :mrgreen:

Таб, хајде молим те погледај тај мој профил, шта није у реду и зашто не могу да видим списак тих мојих тема.
 
znaci to obavestenje dobijas samo kad trazis teme koje si ti zapocela?
da li ti se isto desava i kad gledas poruke koje si ti poslala?
da li to obavestenje dobijas kad to isto radis u tudjim profilima? (kad listas njihove poruke)

pokusao sam da reprodujujem problem i nisam mogao, kod mene sve radi savrseno..isto sam probao i sa nalogom koji mi sluzi za testiranje foruma i koji nema privilegije i kod njega sve savrseno radi.
 
znaci to obavestenje dobijas samo kad trazis teme koje si ti zapocela?
da li ti se isto desava i kad gledas poruke koje si ti poslala?
da li to obavestenje dobijas kad to isto radis u tudjim profilima? (kad listas njihove poruke)

pokusao sam da reprodujujem problem i nisam mogao, kod mene sve radi savrseno..isto sam probao i sa nalogom koji mi sluzi za testiranjeforuma i koji nema privilegije i kod njega sve savrseno radi.

a el pises sa tim nalogom za testiranje ko klon? :aha:
 
znaci to obavestenje dobijas samo kad trazis teme koje si ti zapocela?
da li ti se isto desava i kad gledas poruke koje si ti poslala?
da li to obavestenje dobijas kad to isto radis u tudjim profilima? (kad listas njihove poruke)

pokusao sam da reprodujujem problem i nisam mogao, kod mene sve radi savrseno..isto sam probao i sa nalogom koji mi sluzi za testiranje foruma i koji nema privilegije i kod njega sve savrseno radi.

Ти изгледа ниси пажљиво испратио ову тему. Да јеси не би ме сада питао оно што сам већ написала,

http://forum.krstarica.com/showthre...-2-секунде?p=29840749&viewfull=1#post29840749

Одмах сам написала, да видим поруке, али теме тада нисам могла да видим.


Сада сам покушала и теме да видим и ....:super: ВИДИМ их сада након толико времена.

На питање да ли ми се то исто дешавало када гледам теме и у туђим профилима, НЕ ЗНАМ, нисам гледала никоме теме, поруке јесам (то радим да бих некоме узвратила репутацију) и било је ОК

Није ми јасно шта се то онда дешавало. У сваком случају хвала и теби и свима који су покушали да ми помогну (па и онима који су се зезали,...а ја сам тада била :besna: ...али више нисам :D)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top