Ko se bije taj se voli.

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.443
Palo je pomirenje:

http://www.kurir.rs/stars/farsa-sta...nje-sa-zenom-da-izbegne-zatvor-clanak-1676825

Mnogi su ostali u čudu kada su ih videli kod Srđana Predojevića jer je prebijena Ana Marija, pozirajući prethodnih dana sa masnicom ispod oka, govorila da Stanojevića više ne želi da vidi. Njih dvoje su očito imali isti cilj - da se operu u javnosti, ali i da pokušaju da spasu voditelja od istrage i odlaska u zatvor.

AKA- 'Ma nema veze sto je on iskompleksirano gvno od coveka koje udara zene, bitno je da sam mu ja bitna...'

Kako objasnjavate ovu patologiju?
 
Meni to sve deluje kao farsa,ona sa onim napucenim ustima sa dobrom sminkom pozira,a on je kao bije,daj bre pa vidi se da je *****,garant mu to i nije riba,nego ajd da se bolje probiju,jer danas je sve lova,ja njima nista ne verujem,i mislim da je to sve izmisljotina najobicnija,i na kraju krajeva nebitni su skoz.
 
Meni to sve deluje kao farsa,ona sa onim napucenim ustima sa dobrom sminkom pozira,a on je kao bije,daj bre pa vidi se da je *****,garant mu to i nije riba,nego ajd da se bolje probiju,jer danas je sve lova,ja njima nista ne verujem,i mislim da je to sve izmisljotina najobicnija,i na kraju krajeva nebitni su skoz.

Oni su samo povod, mozete da pricate o generalnoj pojavi gde se zene vezuju za nasilnike.

Zasto, kako?
 
Naveden primer je klasicno komercijalisanje u fazonu "dobar glas daleko se cuje a los jos dalje".Samopromocija izkopleksiranog patuljka i anonimne sponzoruse.
Debilizam i dziberluk.
Slika i prilika domacih VIP licnosti.

I sad nekoga treba da gane ljubavna drama sa happy end-om. :bljak:
 
Oni su samo povod, mozete da pricate o generalnoj pojavi gde se zene vezuju za nasilnike.

Zasto, kako?

Obicno su ti nasilnici zgodni,verovatno imaju nesto u sebi sto ih privuce,ali ovaj mi deluje kao g e j,dakle ako pricamo generalno mozda to ima ono da te privlaci onaj ko te odbija ali u nekom najbolesnijem smislu,mozda su bile maltretirane kao male, od oca,ili je to cist mazohizam,ne znam to je verovatno sve individualno.
 
Palo je pomirenje:

http://www.kurir.rs/stars/farsa-sta...nje-sa-zenom-da-izbegne-zatvor-clanak-1676825



AKA- 'Ma nema veze sto je on iskompleksirano gvno od coveka koje udara zene, bitno je da sam mu ja bitna...'

Kako objasnjavate ovu patologiju?

...nikako, ima da se biju stalno, nesto ce biti u novinama nesto nece, dok se na kraju ne razidju...nista novo, nisu ni prvi ni jedini,
samo su navodno poznati pa eto i mi sad tupimo o njima, a ustvari su nebitni skroz...neka rade sta im volja sa svojim zivotima..
 
А шта ћемо са појавом да се мушкарци везују за глупаче са пачјим устима које би на фејсбук и сопствено г*вно окачиле зарад медијске помпе.

Mislis da su one gore od iskompleksiranih pajsera koji ne umeju da se nose sa prozivanjima svojih retard ortaka da im je zene fufa?

Ja mislim da nisu. One mozda makar znaju da se kresu, plus te nikada nece fizicki prebiti jer se osete inferiorno.

Mali kompleksasi ne umeju ni to.
 
Mislis da su one gore od iskompleksiranih pajsera koji ne umeju da se nose sa prozivanjima svojih retard ortaka da im je zene fufa?

Ja mislim da nisu. One mozda makar znaju da se kresu, plus te nikada nece fizicki prebiti jer se osete inferiorno.

Mali kompleksasi ne umeju ni to.

А слушај, проблеми тог полусвета ме се уопште не тичу - ни ко је фуфа, ни ко је коме налетео песницом на око.
 
Vec dugo sam misljenja da savremeni mediji u Srbiji lice na prebeg od stvarnog zivota, stoga mi nije nelogicno da mnogi tamo trce kao u svojevrsnu Sigurnu kucu.........

Prosto zamene stvarnost za komotnu,bezbednu,virtuelnu...Mislim da tamo demonstriraju trajnu aspiraciju za kompenzovanje sopstvenog nekompetentnog zivljenja u stvarnosti. Tome pomazu i gledaoci, koji u medijume prosto-prostacki utiskuju svoje licne fantazije i zelje kao u bareljef i ambijent najpozeljnijih parametara egzistencije... pare, sigurnost, bajkovita ljubav, zamrznuta idila...time i sebe figurativno podizu u sopstvenim ocima, kao nadasve kreatori dobrih namera i ishoda, umetnicki znalci onoga sta treba (mezzdutim, u umetnosti, medij oznacava jedino i samo posrednika: za knjizevnost-to je papir, za slikarstvo-platno; za vajarstvo- glina-utiskivanje...sic!)

.....Tv bi u tom slucaju bio ideal za verujuce jedino u - ocni vid...!

Ali Tv bi trebalo da je medijum prenosa informacija stvarnog sveta - za stvarni svet. On se ovde, medjutim, namerno istice u svom sirovom,neutralnom obliku, kao fleksibilna izdvojenost, pa stoga i neutralizator realnog. Ono sto vazi na televiziji ne vazi u stvarnosti i obratno! Prva stvar koja je izuzeta,koja strada, sada je vec svima jasno, je odraz prema stvarnom svetu,pravim imenom - odgovornost. Posledicno, stradaju istinitost i verodostojnost... Ali, najfamoznija je uloga novih subjekata unutar ove stvarnosti bez pomenutih osobina, takozvanih `pribega`... Njih naprosto zaludjuje obilje virtuelnih mogucnosti kojima ce nadoknaditi unutrasnji kompas koji iz nekog razloga za njih ne funkcionise ka stvarnom svetu...Nekome kome kompas ne radi,istina i laz su otezavajuce kategorije.:) On veruje u spas iz bajke,tj.u uslove u okviru kojih su istina i laz dva potpuno nevazna,irelevantna pojma. Ali, paradoksalno, najvecu muku,slabost iz tih pojmova generise upravo boravak u ovom izmisljenom svetu. Pa sta onda te samozvane heroje drzi toliko vezanim za taj virtuelni svet??? Sadizam,mazohizam?
Moguce,ali tek kao produkt i pazite sad- pozeljno `nuzno zlo` takvog vida samopromocije - jer se zapravo sve vrti oko toga! `Pokusajmo da nase virtuelne obrazine uteramo u stvarnost kao relevantne,stvarne.` Tako gledano, to i jeste muka. Carobna spona sa javnosu je formirana, jer nam oni daju verodostojnost. Obostran sado-mazo krug, kao trumanov shou, zamisljen kao potvrda emancipacije u voajerskom smislu gledanja na ljude... Ali opet nema odgovora na to sta pokrece taj krug? Koja sila? Koja emocija? Nada?
A ovo je kljucno.......Ovo je bombona. Nema kompasa, pa nema emotivne slobode za zivot. I bas tu se desava obrt,taj shizoidan prekid, za gomilu pasivnih posmatraca opasan i smeo cin : `bezi` se u medijsku izdvojenost. Dakle, sam taj cin je nesto sto gejnuje popularnost, jer`drugi to ne mogu`. To je potvrda `inteligencije i emancipacije`, koja ocigledno nedostaje stvarnoj licnosti.. Ali, cak ni ovo danas se ne bi moglo ceniti kao takvo da ne postoji uverenje u nekakav svetao cilj koji se nalazi u zamisljenom horizontu svega, onaj koji opravdava izravnjavanje istine i lazi, svega toga. To je zelja svih da se na pocetku i na kraju svega covek pokazuje kao gospodar svoje sudbine. Ovo je taj romantican ideal....U svrhu toga, treba isticati ne vrednost istine i lazi, vec moc pojedinca da ih ucini fleksibilnima...... Saznanje da je pojedinac svestan tih moci u tom apstrahovanom poretku ucinice ga `igracem` i kupcem buducnosti, svoje emancipacije i `doraslosti zivotu`, i cime osvaja sva srca `u razvoju`......!koje ludilo,koji koloplet.
Msm, `dobro je`.....sto se konacno na Tv-u pokazala i ta situacija, za mene je ona totalna demistifikacija fenomena popularnosti sa svim svojim `drazima`... Problem sa tim licnostima jeste sto se oduvek znalo da ne postoji sigurna kupovina buducnosti, pogotovu ne preko medija. Ali ovo danas za mene i nije toliko neocekivano. Kao sto se kvalitet emancipacije u stvarnosti prenosnm putem na tv-u meri kvantitetom `pratilaca,milionima,kamionima,piplmetrima i sl.`, tako se dalo i predvideti da ce se u ovakvoj paklenoj masini kad-tad desiti i ovaj tip grafickog zareza koji ce je konacno odati i onima kojima iz prve to nije bilo jasno...
Paradoksalno je da bi se svaki drugaciji ishod, sem pomenute igre istine i lazi,koja se posebno na jednom mediju u Srbiji dugo odigrava, cinio manje verovatnim, gotovo nemogucim...Sto je, nazalost, jos jezivije, ali samim tim jos ocitije.....
Sta reci....Dvoje `popularnih` aktera, sa dugim i naivnim stazom `virtuelne emancipacije`, oboje hrabro i shizoidno (neuko) odbeglih od emocija iz stvarnosti,ili onih koji ih stvarno vezuju za ljude, nalaze pribeg u medijima, noseci se kroz zivot sa rezervom, sacuvanom za zaljubljenost u moc `stvarnog` coveka u virtuelnom svetu, koja mu tako junosnom daje za pravo da krivi pojmove istine i lazi,jer je to dokaz da su u tom poretku jos uvek ljudi? Ta moc je ono sto ih vezuje, ono sto ih `lozi` jedno ka drugom, kolokvijalnim recnikom receno.... Istina i laz moraju biti savijeni po svaku cenu,makar i kada njena sado-mazo priroda postane bolno ocigledna....Tu nije rec o casti,o ugledu, jer se i oni savijaju prema `svetlome cilju`, koga smo tantuzno `svesni`, `bez koga ne mozemo u stvarnom zivotu i zbog koga smo uopste i privlacni jedno drugome`....`On nas drzi zajedno`...! Sve drugo su jare i pare, neko nam je rekao da u stvarnom svetu to tako ne funkcionise i mi smo mu poverovali... `Ali ovde, sta god da se desi, mi imamo i jare i pare, JER STE VI TO TRAZILI,DRAGI PRATIOCI....` cheers!
 
Poslednja izmena:
Palo je pomirenje:

http://www.kurir.rs/stars/farsa-sta...nje-sa-zenom-da-izbegne-zatvor-clanak-1676825



AKA- 'Ma nema veze sto je on iskompleksirano gvno od coveka koje udara zene, bitno je da sam mu ja bitna...'

Kako objasnjavate ovu patologiju?

dal si normalan sta citas to
nemam pojma ni ko su ti ljudi......ne pratim zutu stampu
niti me intresuje da po stoti put raspredam o istom - patologija tucenih zaljubljenih zena
nek se pobiju medjusobno zabole me - prirodna selekcija
 

Back
Top