Moja si!

da li vam imponuje muško naglašavanje pripadanja njemu
ili vam je neukusno, degradirajuce

gde je granica ponosa (što si sa nekim), posesivnosti i ljubomore?

Imponuje im samo kada su nalozene. Tada se bude, i aktiviraju se najlepsi delovi zenskog bica.

To je ubedljivo najlepsi deo zenskog bica, deo koji inspirise, budi, tera te da mastas i da budes kreativan.

Kada se lucenje tih hormona smanji, onda se vrate u neki racionalni mod, pokazuju sujetu, strah i zube, i dosadne su u pm.

- - - - - - - - - -

Jedina uteha je sto zenska nalozenost traje duze nego muska.

Da im nalozenost traje kao i muska, pa ljudski rod bi odavno propao.
 
Lepo je kad nekom pripadas i on pripada tebi, i kad tu postoji doza ludila. Mislim da su ovakve izjave na pocetku veze, kasnije se s godinama podrazumeva da ste zajedno i to isticati nema potrebe. Kasnije postaju zanimljive druge stvari
 
da li vam imponuje muško naglašavanje pripadanja njemu
ili vam je neukusno, degradirajuce

gde je granica ponosa (što si sa nekim), posesivnosti i ljubomore?

...pa sad...iz jedog ugla prija iz drugog vredja...
...mada i u ovim godimama bi morala da se zaljubim ko treska pa da mi to onako bas prija,
u svakom drugom slucaju bi se osecala kao da me neko kupio na pijaci i ljutila bi se jako...
...nema tu granice, ili si ljubomoran ili nisi..a bolje da nisi, jer je ljubomora bolest, nema malo
ljubomornih ljudi, to ne postoji ili se jako foliraju pa muce sebe jer nece da priznaju dok ne puknu
pa posle prave svakakve cirkuse...od toga treba bezati glavom bez obzira, jer ljubomorna osoba
ne moze da presane da bude ljubomorna, i to se produbljuje i produbljuje nepresano...daleko bilo
nepovratilo se..pu, pu, pu...
 
Jednom sam sasvim slučajno prisustvovala sceni u kojoj dečko od nekih sedamnaest, osamnaest godina na sred ulice (mada nebitno i da nije bilo na ulici, isto mu se vata) urla na svoju devojčicu nešto u fazonu: "Alo, bre esam ti reko da si moja? A? A? A? Jel me slušaš šta ti pričam? Reko sam ti... (pa sada razlog divljanja blabla bla bla....". Mislimd da je ili izašla bez njega ili plesala sa nekim drugom, nisam sigurna, preglasan je bio, pa sam šmugnula. :lol: E, kada bi mi tako jedan, sebični, posesivni, usiljeni lik rekao da sam njegova, šutnula bi ga međ noge. Ne bi volela da mi neko na taj način kaže "Moja si" ali na onaj drugi, ređi i draži način bi. Kao i svi što bi.
 
Jednom sam sasvim slučajno prisustvovala sceni u kojoj dečko od nekih sedamnaest, osamnaest godina na sred ulice (mada nebitno i da nije bilo na ulici, isto mu se vata) urla na svoju devojčicu nešto u fazonu: "Alo, bre esam ti reko da si moja? A? A? A? Jel me slušaš šta ti pričam? Reko sam ti... (pa sada razlog divljanja blabla bla bla....". Mislimd da je ili izašla bez njega ili plesala sa nekim drugom, nisam sigurna, preglasan je bio, pa sam šmugnula. :lol: E, kada bi mi tako jedan, sebični, posesivni, usiljeni lik rekao da sam njegova, šutnula bi ga međ noge. Ne bi volela da mi neko na taj način kaže "Moja si" ali na onaj drugi, ređi i draži način bi. Kao i svi što bi.

Кад те мале ћурке и бирају те надобудне сомчиће.
 
Jednom sam sasvim slučajno prisustvovala sceni u kojoj dečko od nekih sedamnaest, osamnaest godina na sred ulice (mada nebitno i da nije bilo na ulici, isto mu se vata) urla na svoju devojčicu nešto u fazonu: "Alo, bre esam ti reko da si moja? A? A? A? Jel me slušaš šta ti pričam? Reko sam ti... (pa sada razlog divljanja blabla bla bla....". Mislimd da je ili izašla bez njega ili plesala sa nekim drugom, nisam sigurna, preglasan je bio, pa sam šmugnula. :lol: E, kada bi mi tako jedan, sebični, posesivni, usiljeni lik rekao da sam njegova, šutnula bi ga međ noge. Ne bi volela da mi neko na taj način kaže "Moja si" ali na onaj drugi, ređi i draži način bi. Kao i svi što bi.

Ô uzas :sad2: nikad mi niko to nije rekao ni tako ni slatko
Ja macoru stalno pricam "ti si moj!" I on prede :)
A valjda je malo I tacno ono kako zracis tako privlacis
Drugarica mi kaze kako sam previse otvorena kako se ne bojim ljudi I to
Ja joj kazem da meni nikad nijedan bivsi nije dolazio n'a vrata niti me smarao n'a bilo koji nacin,uvek sam se zabavljala ili I druzila s ljudima koji prihvataju moj prostor I Moju slobodu, da ne kazem integritet :lol: I jedino s takvima funkcionisem...
 

Back
Top