Muskarac kojem se divite

Zene da li je bilo u vasem zivotu muskaraca koji su vam se jako, jako svidjali a da oni nisu marili za vas?

Da li ste pokusavale nesto? jeste li uspele? kako?

Kakav je to muskarac kojem se vi divite?

kakve veze ima poslednja recenica sa ostalim?
bio je jedan.bila je jaka privlacnost medju nama,al je on bio zaljubljen u drugu i imao je problema sa njom,pa je bio preokupiran sa tim.nista nisam preduzela,bilo bi mi ispod casti da prva nesto preduzimam ,ali jesam se trudila da budem u njegovoj blizini
divim se svim normalnim muskarcima koji su pozitivni,veseli i neoptereceni zivotom
 
kakve veze ima poslednja recenica sa ostalim?
bio je jedan.bila je jaka privlacnost medju nama,al je on bio zaljubljen u drugu i imao je problema sa njom,pa je bio preokupiran sa tim.nista nisam preduzela,bilo bi mi ispod casti da prva nesto preduzimam ,ali jesam se trudila da budem u njegovoj blizini
divim se svim normalnim muskarcima koji su pozitivni,veseli i neoptereceni zivotom

Trebalo je iskreno da mu kazes sta osecas.
 
e, ni meni
pored tolikih lichana, hercegovaca, bosanaca, dalmatinaca...i svih ostalih
ljudi normalne visine s pravim nogama i solidnim brkovima : )

hqdefault.jpg


- - - - - - - - - -

Bas ni jedne zene ovde nema da je dorasla temi?

Tako sam i mislio.

da izvines,jel sam ja nevidljiva???jel ti moj odgovor nije bio dovoljno uman ili sta?
 
Zene da li je bilo u vasem zivotu muskaraca koji su vam se jako, jako svidjali a da oni nisu marili za vas?

Da li ste pokusavale nesto? jeste li uspele? kako?

Kakav je to muskarac kojem se vi divite?

Da bih bila sa nekim muskarcem moram da ga postujem i da mu se na neki nacin divim. Sad, da li je to realna slika ili ga ja dignem na pijadestal, ne znam, ali mi je vazno da ga smatram muskarcem cije mi prisustvo i paznja imponuju.
Nije mi se desilo da nisu marili, jer na muskarca i pocnem da obracam paznju kao na muskarca tek kada on pokaze interesovanje. A prva nikada ne pokusavam nista, nisam tip grabljivice i nametljive zene.
Samo sam jednom, prvi put, omanula. Ostali su bili vrlo kvalitetne osobe. A kakvi su? Drugaciji. Zajednicko svima je bila neka umetnicka crta. Divim se muskarcima koji mozevnost nose lako, nisu karikature koje pokusavaju da istaknu nesto sto zapravo nemaju. Divim se muskarcima koji postovanje i autoritet ne dobijaju trenirajuci strogocu i silu, nego ih zadobiju suptilno, svojim stavom i vrednostima.
 

Back
Top