Kako ste uspeli?

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
46.319
desava se da je muskarac veoma zaljubljen u neku zenu ali ona ne zeli ni da cuje za njega.Medjutim vremenom, mic po mic, on je toliko obradi da ona, ne da pristane da bude sa njim ,nego postane luda za njim.


Imate li i vi slicno iskustvo?

Kako je bilo? kako ste uspeli?
 
Jednom davno, jedna me grubo odbila.

Ja, iz štosa, počeo da šenim pred njom.
Ona pristane, je ne dodjem na sastanak.
pa nadjem jako opravdanje.
I tako tri puta.

Ne kapiram baš skroz žensku psihu,
ali definitivno, kad je odbiješ, ona te juri kao luda.
Povredjena sujeta valjda???
 
to mi je polazilo za rukom samo kad sam ih ignorisao i bio nedostupan...
onda vremenom izađe iz mene onaj stari,krenem da kenjam da je volim,previše se otvorim i uvijek propadne..nije im tako zanimljivo...
ta vrsta koja voli da se trčkara oko njih izumire...
mada ako čovjek ima novca,mislim da im bude zanimljivo i dalje u vezi uprkos tome što ih obasipaš svom mogućom pažnjom,često govoreći da je voliš i tako to..:neutral:

- - - - - - - - - -

koji bedak,da bi nekog osvojio i zadržao,moraš da glumiš čitav život...:sad2:
možda i ima normalnih žena koje prikazuju u holivudskim komedijama,ali Šime nikako da je sretne..
ili da se obogatim pa da mogu sebi da dozvolim luksuz da budem pažljiv i da letim oko nje..:think:
 
desava se da je muskarac veoma zaljubljen u neku zenu ali ona ne zeli ni da cuje za njega.Medjutim vremenom, mic po mic, on je toliko obradi da ona, ne da pristane da bude sa njim ,nego postane luda za njim.


Imate li i vi slicno iskustvo?

Kako je bilo? kako ste uspeli?

To je jako prosto zapravo. Devojke umeju da budu jako dosadne i sebi, a nekmoli drugima, jer dosta prolaze na izgled, a mi muskarci razvijamo sarm i humor, jer tako mnogo bolje prolazimo kod devojaka.

Budemo im zanimljivi i to ti je to.
 
Jednom davno, jedna me grubo odbila.

Ja, iz štosa, počeo da šenim pred njom.
Ona pristane, je ne dodjem na sastanak.
pa nadjem jako opravdanje.
I tako tri puta.

Ne kapiram baš skroz žensku psihu,
ali definitivno, kad je odbiješ, ona te juri kao luda.
Povredjena sujeta valjda???
hard to get, pali i kod zena i kod muskaraca, naucno dokazano i zasto...

- - - - - - - - - -

To je jako prosto zapravo. Devojke umeju da budu jako dosadne i sebi, a nekmoli drugima, jer dosta prolaze na izgled, a mi muskarci razvijamo sarm i humor, jer tako mnogo bolje prolazimo kod devojaka.

Budemo im zanimljivi i to ti je to.
Da, ali...
Vrlo je vazno ne biti previse dostupan/ dozirajte. Ne kazem da treba igrati i igre, ali imati i to u vidu.
 
desava se da je muskarac veoma zaljubljen u neku zenu ali ona ne zeli ni da cuje za njega.Medjutim vremenom, mic po mic, on je toliko obradi da ona, ne da pristane da bude sa njim ,nego postane luda za njim.


Imate li i vi slicno iskustvo?

Kako je bilo? kako ste uspeli?

Nisam se nikada mučio oko žena. Stvar je vrlo prosta. Ako hoće, onda hoće. Ako neće na prvu loptu, nemam šta da radim sa njom. Sve u svemu, u svakoj komunikaciji između dve osobe mora postojati interakcija. Jer, ako toga nema, nema ni komunikacija.
Jedini izuzetak (kada prihvatam da se potrudim) su moja deca. Za njih uvek imam vremena. Čak i oko žene se ne trudim. Svi ostali koji propuste priliku moraju da se obrate i zamole me.
 
desava se da je muskarac veoma zaljubljen u neku zenu ali ona ne zeli ni da cuje za njega.Medjutim vremenom, mic po mic, on je toliko obradi da ona, ne da pristane da bude sa njim ,nego postane luda za njim.


Imate li i vi slicno iskustvo?

Kako je bilo? kako ste uspeli?

ne...
zamisli da juriš nekog godinu dana , čak i kad uspeš to je pirova pobeda
energija se istroši
godinu dana si izgubio ...eeee godinu dana a vreme je neporcenjivo
 
Nemam običaj da citiram sa drugih pdf., ali ovo ...



Original postavio Победоносцев

Не слушај бре ти братанче које ти други мељу. Мало те попрцкују. Ја ће те све научим.

Сад, ја немам претензије да знам како се баре средовечне конобарице по ибарској магистрали и шта рећи припитој цури на крајишком поселу - то ће да те научи Рифер - али ако баш нећеш да чекаш да жена одради све (што је увек најмање заморно) онда мораш да знаш како да приђеш једној финој младој дами.

У суштини то се не учи - или јеси или ниси - али има неких правила. Буди чист. Буди пристојно обучен - све то што се подразумева. Буди пристојан. Буди забаван. Ако насмејеш девојку, већ си пола пута превалио. Не намећи се, не моли, не инсистирај превише. То одбија лепо васпитане жене. Буди духовит, не узимај се сувише за озбиљно. Жене су углавном много пријатније од мушкараца, ретко која фина дамица ће те из така одјебати, а није страшно ни ако те одбију. Пробај да будеш аутентичан, али немој превише да се трудиш ни ту.

Кад оствариш почетни успех, буди спреман да нестанеш. Будеш донекле интересантан, забаван, можда чак и романтичан ако је госпођица мало попила, и - дискретно лаку ноћ. Можеш и да додаш да би волео опет да је видиш, то није лоше. И онда нестанеш. Жене су врло љубопитљиве, знатижељне, лако заинтригиране животињице. Заинтересујеш их и оставиш саме да мисле о теби. Ух, то... то је врло добар потез.

Шта даље. Немој никад да је питаш о дечку, о мужу, ни о чему сличном. Претварај се да никад није била ни са ким. Не дај јој да мисли о њему. Скрени јој мисли, није тешко. Жене су често морална бића која пате од савести. Ово је врло важно. И не лапарај о себи. Боље остави њима да саме смисле. Питај је о њој. Шта ради, шта воли, шта мисли, о чему сања. Жене воле да блебећу, а највише од свега да блебећу о себи. Слушај пажљиво, постављај подпитања, али с осмехом, са шалама. Не шалама на њен рачун! Ово си ваљда знао.

Ти си дечко који воли да чита те неке мртве књижурине и глупости, то исто може да буде плус код финих дамица. Поезија и елеганција су можда мало de trop у једној Србији, али можеш себи да дозволиш лирицизам... и додир настраности, дашак перверзије. То врло интригира слабији пол. Можеш да будеш директан као Мајаковски, поносан и уморан као Бајрон, пожудан као Верлен - није ни битно. Ако је од правог, финог штофа, допашће јој се. Међутим заврши са шалом, са малим осмехом, кажи да си увежбао чим си је први пут видео. Искреност импресионира.

И не заборави да је разговор са лепом женом уметност. Или бар може и треба да буде, остављајући припито хватање фуфа за дупе по страни, мада и то наравно има свог шарма... али то се не учи код мене, то су друга врата лево.

Ако будеш марљиво слушао и учио, ово ћеш ускоро бити ти -

dating-2011-9-13-7-2-5.jpg


:rotf:
 
desava se da je muskarac veoma zaljubljen u neku zenu ali ona ne zeli ni da cuje za njega.Medjutim vremenom, mic po mic, on je toliko obradi da ona, ne da pristane da bude sa njim ,nego postane luda za njim.


Imate li i vi slicno iskustvo?

Kako je bilo? kako ste uspeli?

Srecom nemam takvo iskustvo. U 99 posto slucajeva ako bi me na startu odbila mogao sam da igram kolo na usima ne bi bilo nista od toga. I to je super jer sam naucio jednu tajnu koju mnogi ti sto se do usiju zaljubljuju nikada nece. A tajna je: U moru ima previse ribica da gubis vreme na jednu.

- - - - - - - - - -

U stvari evo malo drugaciji primer. Desavalo mi se da me napusi, a posle nekog vremena kada sam vec zaboravio na nju da se onako kao malo magarence interesuje i skakuce zainteresovano.
 
moja najsvježija taktika...neću više da se trudim i uspjevam...prepuštam njoj da mene smuva i dokaže mi da je drugačija i da je vrijedna mene...
ooooooooo daaaaaaaaaa,nek dokaže ta žena...
ako me ne smuva nijedna,yebati ga onda,šta da se dela...
 
desava se da je muskarac veoma zaljubljen u neku zenu ali ona ne zeli ni da cuje za njega.Medjutim vremenom, mic po mic, on je toliko obradi da ona, ne da pristane da bude sa njim ,nego postane luda za njim.


Imate li i vi slicno iskustvo?

Kako je bilo? kako ste uspeli?

ja ne priznajem poraz i mnogo sam uporan, tako uvek dođem do dobrog rezultata :hvala: :D




nego postane luda za njim
velik je to bedak, samo u filmovima i mašti to izgleda lepo
ili ako neko ima problema u glavi
ako može bez ludovanja :)
 

Back
Top