Vucic u Minhenu

mangup11

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
160
http://www.rts.rs/page/stories/ci/s...+него+икада+пре,+у+Србији+то+добро+знамо.html

Вчић: Мир неопходнији него икада пре, у Србији то добро знамо
Премијер Александар Вучић рекао је поводом украјинске кризе да је потребно пронаћи начин, и то свим средствима, да се успостави мир.
Александар Вучић је рекао да је мир предуслов, „а после можемо да кренемо са разговорима", преноси Танјуг.
На панелу "Украјина и нерешени конфликти у Европи", у оквиру Минхенске безбедносне конференције, Вучић је нагласио да морамо сачувати живе људе на све стране, а да ће Србија као председавајући ОЕБС-а учинити најбоље с партнерима, Швајцарском и Немачком, да се то и оствари.

Нагласио је да у Србији најбоље знамо шта значи изгубити животе и шта значе ратови.

"Не сањам о добијању Нобелове награде решавањем проблема који нису решени годинама. Имам добре идеје, користићу нешто што личи на шалу, али је истина – ми Срби смо један од шампиона по броју ратова које смо водили од 19. века до недавно. Искусили смо најтеже ситуације, патили пуно, изгубили пола мушког становништва, учинили смо доста лоших ствари другим људима и нашли смо данас нешто што је од највећег значаја по нашу земљу, а то је мир и стабилност", истакао је премијер.


Навео је да начин на који ће се постићи мир и стабилност није важан, и да не треба увек тражити исправно и лоше.

"Не можете вратити живот неком, али можете много учинити очувањем живота. То је од највишег приоритета", нагласио је премијер Вучић.

Наводећи да су се у данашњим дискусијама чуле оштре речи, Вучић је рекао да смо ми мала земља и да не можемо користити такве речи, али да можемо јасно рећи да сматрамо да је мир неопходнији него икада пре. "У супротном би се ишло у катастрофу, коју сви желимо да избегнемо", рекао је Вучић.

"Ми ћемо бити објективни као мала земља, која има пуно искуства, и можемо бити од користи да се нађе решење", закључио је Вучић.

Одговарајући на питања модератора панела, председника Словеније Борута Пахора, Вучић је поновио да је Србија на путу ка Унији и да је то њен стратешки циљ.

"Ми смо то рекли и Путину и многим другима. Исто тако смо традицонално добри пријатељи с Русијом, али и са Украјином, чији територијални интегритет подржавамо, јер смо подржавали територијални интегритет Србије и свих земаља чланица УН. Ми ћемо наставити такву политику и инсистирати на међународном праву и у будућности", навео је премијер.

Ми као Словени желели бисмо да видимо мирољубиво решење, додао је премијер и поновио да ће Србија помоћи и учинити све да се животи сачувају.



Pa dobro dokle cemo da dopustamo ovo ??!

Djindjic nijednom nije hteo da se izvini nikome,Tadic se izvinjavao a Vucic i Nikolic ???

Vucic po ko zna koji put ponavlja kako je Krim deo Ukrajine

ALO Vucicu pa to znaci da ti ne postujes suverenitet i nacionalni integritet RUSIJE posto je Krim u svakom smislu sada u Ruskoj Federaciji !!!!

Samo zbog te Rusije ceo svet jos uvek nije priznao Kosovo( nasa vlast bi verovatno volela da svi priznaju)

Ali Rusi idalje cute,samo nece zauvek tako da gledaju kroz prste nasim vlastima,Rusija pokazuje koliko je velika i ne pravi nam problem samo zbog naseg naroda


Posle one skandalozne izjave na CNN da su Srbi bili losi momci i da je Gavrilo Princip izazvao Prvi svetski rat Vucic je sad otisao jos dalje

Lepo je to sto je rekao da smo sampioni po broju ratova i da smo puno patili,i da smo izgubili pola muskog stanovnistva ( iako smo SAMO U PRVOM SVETSKOM RATU IZGUBILI 60 PROCENATA MUSKOG STAOVNISTVA ) ali da on izjavi kako smo MI napravili puno steta drugim ljudima ???!!!!!

Gospodine Vucicu kako je to Srbija nanela stetu drugim ljudima kada se UVEK branila ????
Ratovi su se vodili tamo gde je zivelo nase civilno stanovnistvo???

Prvi i drugi srpski ustanak-u Srbiji branili se
2 srpsko turska rata isto u Srbiji vodjeni i isto se branili

2 balkanska rata takodje OSLOBODILACKI-vodili se na podrucjima gde zive Srbi

PRVI I DRUGI SVETSKI RAT OSLOBODILACKI

U hrvatskoj i bosni Srbija nije ucestvovala u ratu i BOMBARDOVANJE 99 ISTO SE BRANILI


SRAMOTA !!!! Uvek kad pomislim da ne mogu vise da nas obrukaju i ponize oni me demantuju
!
 
Poslednja izmena od moderatora:
A sta nas je on danas specijalno obrukao? Sta da kaze? Ukrajina nije priznala Kosovo, Rusija nije priznala Kosovo.
I kakve veze imaju svetski ratovi sa njegovom govorancijom u Minhenu?
 
JOJ....

U prolazu Vucia uslikaju kako se sa nekim svetskim glavonjama samo uctivo pozdravi, slika na naslovnoj kaze Vuci rekao Bajdenu salji dolare u Srbi, investicije , pare u belom smesu tozla itd...

Vuci, se i sad izlupetao, jer Krim je u sada Rusiji znaci ako kazete da je Krim Ukrajinski znaci ne postujete Ruski teritorijalni suvernitet. A da nije bilo Rusije ko zna sta bi bilo sa Kosovom oko priznavanja u svetu....

Drugo u cije ime Vucic porucuje da je Srbija za EU.... A nije bilo kod nas referenduma po tom pitanju...

Vucic je jedan licemer, i nista vise. Cim Ameri sa njim zavrse sutnuce ga...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Premijer izigrava prostitutku za malo para
Pljuje na pretke da se umilostivi naslednicima austrougarske

A i šta očekivati od budale kada je mladost provodio na fudbalskim stadionima umesto u biblioteci pa da nauči nešto?

Веровао ти или не, али он је заиста време проводио и у библиотеци и био је добар студент. Само што је одувек био веома лош карактер, који ни са ким није могао да буде дуго заједно и испаљивач. Почев од девојака са којима се забављао па до пријатеља. У међувремену је постао и веома лош политичар, опседнут идејом да заузме место у српској историји и за тако нешто не бира средства. Ствар је у томе да је цену те патологије прво платила његова породица (две бивше жене и више остављених), а сада плаћа цела нација, јер је неспособан као политичар, окружен мизерним безначајним људима
 
Zna on svasta.

Vučić se, citirajući Hegela da "istinska tragedija u svetu nije sukob između dobra i zla, već sukob između dva prava", obratio prisutnima na panelu i istakao da je mir danas potreban više nego ikada, inače će se svet suočiti sa katastrofom.


Prosli put se bavio Veberom i protestanskim pogledima na zivot i svet oko sebe.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Zna on svasta.

Vučić se, citirajući Hegela da "istinska tragedija u svetu nije sukob između dobra i zla, već sukob između dva prava", obratio prisutnima na panelu i istakao da je mir danas potreban više nego ikada, inače će se svet suočiti sa katastrofom.


Prosli put se bavio Veberom i protestanskim pogledima na zivot i svet oko sebe.

:rotf: Bar ministar ino poslova nije toliko probirljiv...

Dačić, čiji je govor bio prepun citata našeg nobelovca Ive Andrića, kineskog filozofa Konfučija, ali i Fridriha Hegela, Josipa Broza Tita i američkog predsednika Abrahama Linkolna. http://www.kurir.rs/vesti/politika/...a-hegela-konfucija-ivu-andrica-clanak-1637012
 
Ма коме ово писати...али ајде.
Вучић није узрок, он је посљедица.
Да није био он, дошао би други "Лисичић" или "Зечић"...
Док се Срби не освијесте, нема напретка.
Све је тачно - патња кроз историју, неправда, итд...
Али било је и наших грешака - док их МИ не исправимо, нико други неће...
 
Vucic je najodvratnija politicka lisnost svih vremena sto se tice Srpske politicke scene...

Pogledajte amo tu facu, pa ce vam svima biti jasno

Aleksandar-Vucic-1-e1399979339257.jpg
 
A sta nas je on danas specijalno obrukao? Sta da kaze? Ukrajina nije priznala Kosovo, Rusija nije priznala Kosovo.
I kakve veze imaju svetski ratovi sa njegovom govorancijom u Minhenu?

Pise ti zasto nas je obrukao
Jeste Ukrajina nije priznala Kosovo ali samo zbog RUSIJE koja je stalni clan saveta bezbednosti Kosovo nije primljeno u ujedinjene nacije

Pitati kakve imaju veze svetski ratovi sa njegovim govorom u Minhenu govori da ili ovde provociras ili si glup
 
Вучић је наш Сакашвили или Порошенко, програмирана лутка од крви и меса у вилином колу. Понекад ми га је за тренутак жао, али онда се сетим да је он бирао свој пут. Нек нам је Бог у помоћи свима.
 
A sta nas je on danas specijalno obrukao? Sta da kaze? Ukrajina nije priznala Kosovo, Rusija nije priznala Kosovo.
I kakve veze imaju svetski ratovi sa njegovom govorancijom u Minhenu?
Ништа Рајела, он је твој ниво, чему објашњавати.

- - - - - - - - - -

Priča priče umesto da moli za investicije, za ulaganja pa i da nas prime već jednom u tu Evropu ako nam je to cilj
Увек мислим да си одвалио најгору глупост и онда се демантујеш!
 
Ништа чудно у томе што је Александар Вучић поново у Великој Немачкој. Српска националистичка мега-звезда и патријарх нове српске деснице мора да посећује своје надређене неонацисте којима верно служи, а супротно интересима народа.
 
Вучић је наш Сакашвили или Порошенко, програмирана лутка од крви и меса у вилином колу. Понекад ми га је за тренутак жао, али онда се сетим да је он бирао свој пут. Нек нам је Бог у помоћи свима.
Ne, Alek je naš Janukovič.

Što znači, čovek koji ne želi probleme sa Moskvom.
 

Back
Top