Братска љубав

pivosok

Buduća legenda
Poruka
26.396
Vuk Đoković, direktor Centra za visoke ekonomske studije.
Oko jedne petine nafte koju NIS preradi potiče iz domaćih naftnih ležišta. Za korišćenje domaće nafte, NIS državi plaća naknadu od samo tri odsto od ukupnog godišnjeg prihoda, što je desetak puta manje od svetskog proseka. Slična nalazišta nafte bi u razvijenim zemljama bila oporezivana od 35 do 55 odsto od tržišne vrednosti ispumpane nafte.
izvor blic
Ministarka energetike Zorana Mihajlović izjavila je danas da postoji mogućnost da rudna renta za Naftnu industriju Srbije (NIS) bude viša od 3 odsto prihoda od prodaje, istakavši da je to najniža rudna renta u Evropi. ksploatacije nafte u Srbiji je mnogo brža nego što je u ostalim zemljama oko nas, rekla je Mihajlovićeva za Tanjug i dodala da svakako postoji mogućnost da se ide na to da ta rudna renta bude viša.
Значи руска мафија користи српске ресурсе по невероватно повољним условима. Наравно из љубави према Русима ми ћемо и даље да им продајемо наше ресурсе за џаба, по најнижим ценама у сверу ,док ће рускљ мафија нама да продаје њихов и наш гас по цени која је 30%већа него у осталим земљама европске уније. Плус процените вредности нафте у војводини износе око 10 милијарди долара . а нис су браћа платила 400м.
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/49916/Poklon-za-Gasprom-milijardu-i-po-evra
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/...oji-mogucnost-da-rudna-renta-za-NIS-bude-visa
Не треба поништити уговор о продаји ниса него подићи рудну ретну са 3 на 99% за руску мафију
 
Vuk Đoković, direktor Centra za visoke ekonomske studije.
Oko jedne petine nafte koju NIS preradi potiče iz domaćih naftnih ležišta. Za korišćenje domaće nafte, NIS državi plaća naknadu od samo tri odsto od ukupnog godišnjeg prihoda, što je desetak puta manje od svetskog proseka. Slična nalazišta nafte bi u razvijenim zemljama bila oporezivana od 35 do 55 odsto od tržišne vrednosti ispumpane nafte.
izvor blic
Ministarka energetike Zorana Mihajlović izjavila je danas da postoji mogućnost da rudna renta za Naftnu industriju Srbije (NIS) bude viša od 3 odsto prihoda od prodaje, istakavši da je to najniža rudna renta u Evropi. ksploatacije nafte u Srbiji je mnogo brža nego što je u ostalim zemljama oko nas, rekla je Mihajlovićeva za Tanjug i dodala da svakako postoji mogućnost da se ide na to da ta rudna renta bude viša.
Значи руска мафија користи српске ресурсе по невероватно повољним условима. Наравно из љубави према Русима ми ћемо и даље да им продајемо наше ресурсе за џаба, по најнижим ценама у сверу ,док ће рускљ мафија нама да продаје њихов и наш гас по цени која је 30%већа него у осталим земљама европске уније. Плус процените вредности нафте у војводини износе око 10 милијарди долара . а нис су браћа платила 400м.
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/49916/Poklon-za-Gasprom-milijardu-i-po-evra
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/...oji-mogucnost-da-rudna-renta-za-NIS-bude-visa
Не треба поништити уговор о продаји НИС-а него подићи рудну ретну са 3 на 99% за руску мафију
Е јеси мудар, нема шта!
Шта ти то једеш посебно па да ти та мудрост тако надође?
 
Не треба поништити уговор о продаји ниса него подићи рудну ретну са 3 на 99% за руску мафију

Касно је сад, касно за кајање. Похрлио си све да продаш, а сад нам кукаш овде на форуму. Крцкао си парице од продаје и тад ти било лепо, а сад кад си их потрошио, сад би још. Е, па нема. Сада моли Руса и Хрвата и Немца и Американца и Тунгузијанца да ти уделе корицу хлеба.

- - - - - - - - - -

Kazu da Vojvodina ima dovoljno nafte ZA SVOJE POTREBE, a gasa i za izvoz!

Ne znam da li je to istina?

Има. За 10, можда чак и 14 месеци.
 
Е јеси мудар, нема шта!
Шта ти то једеш посебно па да ти та мудрост тако надође?

Знам да учите 10 руских заповести у школи.
Ја сам брат твој и немој имати друге браће осим мене.
Не прави себи идола нити каква лика; јер ја сам твој идол и лик.
Не узимај порез од брата свога.
Сећај се цене горива кад се возиш. шест држава ЕУ плаћају јефтиније наше гориво док седма исто.
Поштуј Путина ,да ти добро буде и да дуго поживиш на земљи.
Не извози свиње
Не извози фиат
Продај телеком и епс братку
Буди задовољан ценом,јер помажес братку.
Не поништи купопродајни уговор о Нису.

- - - - - - - - - -

Kazu da Vojvodina ima dovoljno nafte ZA SVOJE POTREBE, a gasa i za izvoz!

Ne znam da li je to istina?

Има резерве у вредности десет милијарди долара које ће руси да измузу и да оду.
 
Резерве у војводини јесу скромне у поређењу са светом,али поента је да на то руси плаћају дест пута мање пореза него остатку света.
 
Ма да, има за стотине тисућа зилиона милијарди.

Evo ja vidim da Crna Gora nema uopste ni nafte ni poljoprivrede ni industrije, a sama bolje zivi i napreduje nego dok je bila u NRJ, zajedno sa Srbijom.....Imaju DUPLO vece plate od kolega u Srbij! Kako to?

Zamisli sada da je Vojkvodina izvan NRS, sa svom naftom, poljoprivredom, industrijom koju ima? Kolike bi bile prosecne plate? 3000 eura? :rtfm:
 
Знам да учите 10 руских заповести у школи.
Ја сам брат твој и немој имати друге браће осим мене.
Не прави себи идола нити каква лика; јер ја сам твој идол и лик.
Не узимај порез од брата свога.
Сећај се цене горива кад се возиш. шест држава ЕУ плаћају јефтиније наше гориво док седма исто.
Поштуј Путина ,да ти добро буде и да дуго поживиш на земљи.
Не извози свиње
Не извози фиат
Продај телеком и епс братку
Буди задовољан ценом,јер помажес братку.
Не поништи купопродајни уговор о Нису.
- - - - - - - - - -
Има резерве у вредности десет милијарди долара које ће руси да измузу и да оду.
А јеси ли ти то тако фијукнут од рођења или ти је касније надошло?
 
А јеси ли ти то тако фијукнут од рођења или ти је касније надошло?

Тема је пљачка српског становништва од стране руске мафије. Руси чине у Србији исто оно што и просечна колонијална сила са својом колонијом. Користи њене ресурсе за џабе и плаћа раднике мало
 
Тема је пљачка српског становништва од стране руске мафије. Руси чине у Србији исто оно што и просечна колонијална сила са својом колонијом. Користи њене ресурсе за џабе и плаћа раднике мало
Упореди ту ,,Руску мафију'' са Западном мафијом. Ево ти за пример ЗАСТАВЕ и САРТИДА и шта мислиш зашто су они дошли у Србију? Да помажу Србији? Столи га бојко!
 
Упореди ту ,,Руску мафију'' са Западном мафијом. Ево ти за пример ЗАСТАВЕ и САРТИДА и шта мислиш зашто су они дошли у Србију? Да помажу Србији? Столи га бојко!

Генијално значи ако нас запад пљачка треба и русима дати део за пљачкање. А да оставимо нешто за кину и индију и северну кореју. Да ли сам ја негде напоменул да је продаја заставе и сартида добра. Чак сам и то раније критиковао.
 
Резерве у војводини јесу скромне у поређењу са светом,али поента је да на то руси плаћају дест пута мање пореза него остатку света.

To sto je rudna renta u Srbiji tako niska to treba da zahvalimo zapadnim lobistima ( predstavnistvo Svetske Banke Beograd ). Oni su kod petooktobaraca izlobirali tako niske stavke za rudnu rentu obzirom da su planirali velike privatizacije vodnih resursa u Srbiji ( Coca - Cola, Evian ).

Znam! Ti bi sada hteo da za zapadne kompanije rudna renta i dalje ostane 3%, a za ruske da bude 99% samo sto ce to malo teze ici...
 
Генијално значи ако нас запад пљачка треба и русима дати део за пљачкање. А да оставимо нешто за кину и индију и северну кореју. Да ли сам ја негде напоменул да је продаја заставе и сартида добра. Чак сам и то раније критиковао.
Ех да није тебе! Критика би изостала.
Схваташ ли ти да је нео-колонијализам ствар садашњице, било да је у питању Исток, Север или Запад. Слабији ће бити пљачкани а јачи ће се богатити.
 
Onoga ko je sklopio nepovoljan ugovor strpati u bajbok i oduzeti svu imovinu.
Odnosi se i na one koji su dogovarali Sartid.
Sva sredstva koristiti da se revidira ugovor i rudna renta podigne na nivo kakav je u Rusiji.
Ekonomske odnose odvojiti od političkih.
 
To sto je rudna renta u Srbiji tako niska to treba da zahvalimo zapadnim lobistima ( predstavnistvo Svetske Banke Beograd ). Oni su kod petooktobaraca izlobirali tako niske stavke za rudnu rentu obzirom da su planirali velike privatizacije vodnih resursa u Srbiji ( Coca - Cola, Evian ).

Znam! Ti bi sada hteo da za zapadne kompanije rudna renta i dalje ostane 3%, a za ruske da bude 99% samo sto ce to malo teze ici...

Не за западне бих хтео 0%а за руске 5000000000%. Али мислим да је 99% за русе с обзиром на новац за који су добили нис сасвим прихватљиво.

- - - - - - - - - -

Ех да није тебе! Критика би изостала.
Схваташ ли ти да је нео-колонијализам ствар садашњице, било да је у питању Исток, Север или Запад. Слабији ће бити пљачкани а јачи ће се богатити.
Алнако су руси њима севап

- - - - - - - - - -

Onoga ko je sklopio nepovoljan ugovor strpati u bajbok i oduzeti svu imovinu.
Odnosi se i na one koji su dogovarali Sartid.
Sva sredstva koristiti da se revidira ugovor i rudna renta podigne na nivo kakav je u Rusiji.
Ekonomske odnose odvojiti od političkih.

Могу и остати овакве рудне ренте, али би Србија требала да плаћа мање за гас русији од рецимо немачке. Међутим немци имају гас 20-30 процената јефтиније него србија . џаба се толико нагузишмо. Никакве ваљде од тога
 
A, ono što pretekne neka proda Crnogorcima !
Oni nemaju para, ali mogu da odrade....

ot2-047-de.gif
 
Ima za 1000 godina, ali drugi joj otimaju....

Па ти си војвођански сепаратиста, југословенски унитариста, брозовски самоуправљач, обамски предузимач, хрватски апологета, српски ауто шовиниста, моралиста и развратник.
Само никако ниси чист.
 

Back
Top