ZVEZDA U LIGI KUPA UEFA

Jos ova informacija.Prvo kolo smo slobodni.Drugo igramo kuci pred praznim tribinama (kazna zbog Zapresica) sa ekipom iz sheshira 4,Trece kolo gostujemo ekipi sheshira 5.Cetvrto kolo dolazi nam ekipa iz sheshira 1 i peto kolo igramo u gostima protiv ekipe iz sheshira 2.
 
PLESsitnihDEMONA:
Jos ova informacija.Prvo kolo smo slobodni.Drugo igramo kuci pred praznim tribinama (kazna zbog Zapresica) sa ekipom iz sheshira 4,Trece kolo gostujemo ekipi sheshira 5.Cetvrto kolo dolazi nam ekipa iz sheshira 1 i peto kolo igramo u gostima protiv ekipe iz sheshira 2.

Šta misliš realno kolika je Zvezdina šansa bez obzira na protivnike (jer se danas ne zna ko može da ti skine skalp) prolazak dalje? Optimizam uvek postoji, ali lično meni se ne bi svidjala ova dva poslednja kola. Još i gostovanje ekipi iz petog šešira.
 
moje misljenje je da sa bilo kojom ekipom iz petog sesira ne bi trebalo da bude problema...
iz prvog i drugog... eh.... stutgart nije u nekoj formi, a mislim da bi mogli pobediti bazel i slaviju
rekao bih da je najvaznija utakmica ona sa timom iz cetvrtog sesira - mozda bi najbolje bilo kad bi dobili brondbi ili francuze... nesto bas i ne bih voleo ove "nase" istocnoevropske...
 
vicente:
moje misljenje je da sa bilo kojom ekipom iz petog sesira ne bi trebalo da bude problema...
iz prvog i drugog... eh.... stutgart nije u nekoj formi, a mislim da bi mogli pobediti bazel i slaviju
rekao bih da je najvaznija utakmica ona sa timom iz cetvrtog sesira - mozda bi najbolje bilo kad bi dobili brondbi ili francuze... nesto bas i ne bih voleo ove "nase" istocnoevropske...

Hm... Zanimljivo vidjenje. Ove istočnoevropske ekipe su našim klubovima baš rak rana.
 
Toxic:
AL BIH VOLEO DA DOBIJEMO MAKABI PT

pa da ih ovde napunimo i spasemo cast srpskog fudbala posto se partizan uvek pobrine da ga sroza. A i da pokazemo kako smo dobri i da brinemo o komsijama pa da vratimo za bruku koju su dali komsiluku :)

36_7_7.gif
 
mislim da je apsurdno komentarisati kakve su nam sanse za prolazak, posto se jos uvek ne zna sastav grupa, sve zavisi kolko srece budemo imali pri izvlacenju.

Sheshir 1 : AZ Alkmar
Sheshir 2 : Bazel
Sheshir 3 : naravno mi :D
Sheshir 4 : Brondi
Sheshir 5: Viking

ovo bi po meni bilo idealno za nas, ali nema sanse da nas ovolko usere, vec osecam da cemo iz prvog sesira izvuci Romu ili Sevilju, a iz drugog Marsej ili Slaviju, ali ajde valjda necemo. Pazi optimisticki gledano mi mozemo pobediti skoro sve, kontam da samo protiv Rome i Sebilje ne bi imali nikakve sanse za trijumfom, ali mozda uz neki nevidjen bunker i puno srece dodjemo do remija :D Iz prvog sesira su zajebani i Turci, al posto igramo kod nas protiv ekipe iz prvog sesira onda nam Besiktas i ne bi bio ne osvojiva tvrdjava :) Dakle samo da zaobidjemo Romu i Sevilju i da nam se malo posreci i ladno idemo dalje :)
 
how_yes_no:
mislim da je apsurdno komentarisati kakve su nam sanse za prolazak, posto se jos uvek ne zna sastav grupa, sve zavisi kolko srece budemo imali pri izvlacenju.

Sheshir 1 : AZ Alkmar
Sheshir 2 : Bazel
Sheshir 3 : naravno mi :D
Sheshir 4 : Brondi
Sheshir 5: Viking

ovo bi po meni bilo idealno za nas, ali nema sanse da nas ovolko usere, vec osecam da cemo iz prvog sesira izvuci Romu ili Sevilju, a iz drugog Marsej ili Slaviju, ali ajde valjda necemo. Pazi optimisticki gledano mi mozemo pobediti skoro sve, kontam da samo protiv Rome i Sebilje ne bi imali nikakve sanse za trijumfom, ali mozda uz neki nevidjen bunker i puno srece dodjemo do remija :D Iz prvog sesira su zajebani i Turci, al posto igramo kod nas protiv ekipe iz prvog sesira onda nam Besiktas i ne bi bio ne osvojiva tvrdjava :) Dakle samo da zaobidjemo Romu i Sevilju i da nam se malo posreci i ladno idemo dalje :)



OVA GRUPA BI BILA LEPA,MOGLI BI I PAOK DA DOBIJEMO-U GOSTIMA BI BILO DOSTA NAVIJACA.A ZA TAJ BUNKER STO GOVORIS,PA NE UMEMO MI DA SE BRANIMO
 
pa ljudi, daj boze da dobijem romu iz prvog sesira, bar da mozemo da se hvalimo da igramo sa nekim timom, a i sa zabarima igramo odlicno, pa jos i ako ih dobijemo, nema nam kraja, ode zigic, he

ma vazno je da smo usli i da se hladimo prvo kolo, cisto da vidimo kako se ovi kolju malo, pa da pametne glave ulecemo u borbu, a eto vidis sta nam znaci to sto smo napravili protic Intera iz Zapresica, sad moramo na praznoj marakani da igramo, a i mi smo ostali bez tog uzivanja da gledamo LIVE


napred zvezdo!
 
bojane najveca fora i jeste u tome sto nismo nista napravili, vec su navodno neki seljaci gadjali Interovu klupu upaljacem i novcicima ?! Mislim keve ti, to verovatno nije tacno, a cak i da jeste, pa od kada se zbog par novcica uvodi tolka zabrana, pa po toj logici svi, ali apolutno svi Turci bi imali dozivotnu zabranu igranja pred svojom publikom (njih sam naveo samo kao primer posto u Turskoj uvek bude paklena atmosfera), a i braca Grci bi onda svaku drugu ladili, ma kad malo bolje razmislim ne postoji utakmica u bilo kojoj ligi (sem Engleske) gde se ne nadje neki bolid da ubaci nesto na teren. Ponavljam da je rec o sitnim predmetima, posto su nas prvobitno zbog toga kaznili, dakle strahota!!!

Btw nema hladjenja vec svi na plato ispred severa i da poderemo grlo da bi nas ovi nasi mamlazi nesto culi pa mozda dobiju dodatnu inspiraciju :-)
 
Toxic ma mi ne znamo da se branimo, al da je bar to jedina stvar sto ne znamo da radimo, pa nas fudbal je tolko oronuo da je to strasno, a najveci problem je sto su svi igraci postali manekeni (cast izuzecima), tako da bunkerisanje i onda bunarenje dugim loptama na Zigu nam je jedina sansa da nesto uradimo, mislim ljudi budimo realni. To i da se mozda ovi nasi napale ako mi na tribini napravimo ludilo jaku atmosferu, mada nisu retki slucajevi da mi na tribini poginemo, a da njih boli tuki, al nema veze, Bog cuva Srbe :)

Ajde da dobijemo i tu Romu, pa da gledamo ako nista drugo neku svetski poznatu ekipu :) a ne do Bog da ih dobijemo heheh pa to bi bilo takvo ludilo, pa slavilo bi se mesec dana :)
 
ma stvarno je uzas sto zbog par budala sa ZAPADA ce celio stadion da zuji prazan... ali nije ti to samo zbog tih par kovanica i mobilnog telefona.... oni ti gledaju i ranija ponasanja navijaca.... baklje... rasisticke uvrede i sve to... pa kad to malo saberu ispadne ovo, mada je stvarno prestrogo... bolje da su stavili da igramo van srbije negde, opet bi nas bilo dosta.. a izjava Mistera Zengde me je razocarala: Ne treba mnogo da brinemo sto igramo pred praznim stadionom, ionako smo navikli na takav ambijent kad igramo" jeste da dolazi malo navijaca, ali zar mu je stvarno sve jedno sa ili bez nas... Ali moramo da pazimo na posasanje ubuduce.. najbolja je izjava jednog sekretara u UEFA, " Navijaci Zvezde bi mogli da se ugledaju na navijace Partizana koji su bili vrlo nedisciplinovani, ali su sada jedni od najmirnijih u evropi!"

napred zvezdo
 
ja sam bio na zapadu protiv zapresca i mogu ti reci nije bilo nista posebno.
Tacno je da je pala jedna plasticna flasa blizu trenerove noge ali covece trebali ste da vidite kako je on provocirao i sta je pokazivao publici.
slazem se da nije trebalo da se gadja ali je kazna prestroga (uostalom zvezda vec ima dobru tradiciju prestrogih kazni od fudbalske federacije) a takodje kad su vec gledali snimak na osnovu koje su zvezdu kaznili trebali su da kazne i interovog trenera zbog ociglednog provociranja
 
da dopunim. on je ustao da se nesto buni, nasta se napravila salva zvizduka i samo zviduka i urlanja sa strane zapada a onda se on okrenuo publici i poceo da se dere i pokazuje rukom i slicno i tek tada su poletele stvari sa zapada
 
Ja samo hocu da kazem da je Roma prosecna italijanska ekipa,koja ima smao 3 titule prvaka za oko 100 godina koliko postoji.Isto tako i Lazio.
Sto rece jedan lik kada je zvezda igrala sa Laziom...Zvezda ima vise ucesca u evropi nego Lazio utakmica. Slicno vazi i za Romu.
Ja se plasim Stutgarta,jer nam nemci nikako ne leze. Ali kad se kaze igramo protiv Rome! TO ZVUCI!!!
 

Back
Top