Kad vam partner/partnerka čeprka po džepovima

E ja cu sledecem da ceprkam i po dzepovima, i po telefonu i po fb. :evil:
Prethodnom sam 100 posto verovala, i kad sam i pocela da sumnjam da nesto tu nije ok, ubedjivala sebe da se tripujem.
Kad ono medjutim.
Da sam ceprkala, ne bih 3.5 godine provela sa ... ne znam dovoljno ruznu rec. :dash:
ih umesto da si trazila pomoc prijatelja, odma se videlo ko kosi ko vodu nosi na onoj slici s mora
 
Može li to tolerisati ? ?

Imate li poverenje u njega/nju i ona/on u Vas ?

Koliko je poverenje važno u vezi, i da li je uopšte važno ?

ako sam mu rekla da mi ocisti dzepove da:Dinace nije lepo...
mada ne znam sta to u danasnje vreme moz da se nadje u dzepovima a da je inkriminisajuce..misim ljutila bi se da mi neko drnda fon,to je znak nepoverenja,ali dzepove,je znak gluposti:lol:
 
E ja cu sledecem da ceprkam i po dzepovima, i po telefonu i po fb. :evil:
Prethodnom sam 100 posto verovala, i kad sam i pocela da sumnjam da nesto tu nije ok, ubedjivala sebe da se tripujem.
Kad ono medjutim.
Da sam ceprkala, ne bih 3.5 godine provela sa ... ne znam dovoljno ruznu rec. :dash:
Meni je zadnja bila baš takva . Dao sam joj i mejl i šifru da joj pokažem da nemam šta sakrivati .
Poslije je bilo a zašto ovo a zašto ono ? Popizdio sam od objašnjavanja . Nekima je to sumnjičenje
bolest i tu se ne može ništa .
 
E ja cu sledecem da ceprkam i po dzepovima, i po telefonu i po fb. :evil:
Prethodnom sam 100 posto verovala, i kad sam i pocela da sumnjam da nesto tu nije ok, ubedjivala sebe da se tripujem.
Kad ono medjutim.
Da sam ceprkala, ne bih 3.5 godine provela sa ... ne znam dovoljno ruznu rec. :dash:


aš ta ako te dolber uvati da mu šušnjariš po džepovima i telefonu ? :sad2:
 

Back
Top