gsp kao servis gradjana

marceticsrbija

Početnik
Banovan
Poruka
4
zasto ne bi gsp bio servis gradjana a ne tv beograd?npr svakom zaposlenom 2 posto od plate da ide na racun gsp i da se vozimo besplatno,bez maltretiranja...
i svaka firma u gradu od ukupnog neto zarade da odvoji 1% za gsp...
i onda bi sve bilo ok...
 
zasto ne bi gsp bio servis gradjana a ne tv beograd?npr svakom zaposlenom 2 posto od plate da ide na racun gsp i da se vozimo besplatno,bez maltretiranja...
i svaka firma u gradu od ukupnog neto zarade da odvoji 1% za gsp...
i onda bi sve bilo ok...

Nije to problem samo u Srbiji da se ne brine o koristi drustva... Mi smo odavno izasli iz komunizma, a idalje trazimo ista prava. Nema vise besplatnih i zajednickih stvari. Postoje privatne i drzavne, a drzavu slobodno mozemo da gledamo kao i privatnike jer je ovo kapitalizam. Njima da je to tvoje odlicno resenje imalo za 1% manju zaradu oni bi ga odbacili i to je verovatno razlog ovog glupog sistema. On se drzavi najvise isplati...
 
zasto ne bi gsp bio servis gradjana a ne tv beograd?npr svakom zaposlenom 2 posto od plate da ide na racun gsp i da se vozimo besplatno,bez maltretiranja...
i svaka firma u gradu od ukupnog neto zarade da odvoji 1% za gsp...
i onda bi sve bilo ok...

Mislim da bi se tada bunili zbog onih koji nisu iz Beograda a koriste usluge GSP-a. Tu mislim na studente, djake i turiste.
 
svasta da ne bi mozda i da vlada radi u interesu gradjana

bez sale jedino da se uradi na nivou srbije da svi autobusi u unutrasnjem saobracaju voze za dzabe jer sto bi se samo beogradjani vozili dzabe

ali za godinu dana bi pozaposljavali 10 hilj ljudi u administraciji , partijskih prijatelja i rodbine
 

Back
Top