Kad bi bile musko

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene kad bi se ponovo rodile ali kao muskarac, sta bi pre bile, neki opaki frajer koji se nikad ne zeni i puno torba i menja zene ili bi bili tip koji se vrlo rano ozenio dobio odmah decu, siguran posao, zenu slusa besprekorno i zivi miran zivot bez varanja?
 
Zene kad bi se ponovo rodile ali kao muskarac, sta bi pre bile, neki opaki frajer koji se nikad ne zeni i puno torba i menja zene ili bi bili tip koji se vrlo rano ozenio dobio odmah decu, siguran posao, zenu slusa besprekorno i zivi miran zivot bez varanja?

sta bi mi falilo u mladosti to bi jurila u zrelosti:)
a mislim da bi bila doz zuan,onaj sistem:zaljubljen u svaku,al kratko,dok ne naidjem na neku koja ce da me slomi..:lol:
 
Zene kad bi se ponovo rodile ali kao muskarac, sta bi pre bile, neki opaki frajer koji se nikad ne zeni i puno torba i menja zene ili bi bili tip koji se vrlo rano ozenio dobio odmah decu, siguran posao, zenu slusa besprekorno i zivi miran zivot bez varanja?
Bila bih gay :) I to mooževan aktivan tip :p
Kasnije bih se naravno oženila, malo pre isteka roka, dok još imam pokretnih spemića da napravim jedno dete.
 

Back
Top