Незна шта хоће

Poruka
3.024
Вероватно сте имали прилике, барем поједини,

да вам се обрати супротни пол на ПП, чисто онако да вас приупита нешто кратко, али одмах од старта даје вам на знање да је на Форуму само да се дружи, виртуелно, без да ступа у контакте у реали - упознавање, итд... :D

Примили сте то на знање, јер је озбиљно назначено, и настављате даље живот на Форуму.

Кроз неко време, приметите да се та друга особа љути што не обрачате довољно пажњу на њу, изазива вас кроз игру речи, али се и даље држите на пријатељској дистанци, са поштовањем...

Шта би сте урадили у таквом случају, видите да је тој особи криво што ништа не предузимате, и нађете се у небулози. Особа указала на свој став, и дистанцирала се, поставила ограду, а овамо писди... :lol:

Па сад, даме и Господо, ваше мишљење и став у таквој ситуацији? :lol:
 
Вероватно сте имали прилике, барем поједини,

да вам се обрати супротни пол на ПП, чисто онако да вас приупита нешто кратко, али одмах од старта даје вам на знање да је на Форуму само да се дружи, виртуелно, без да ступа у контакте у реали - упознавање, итд... :D

Примили сте то на знање, јер је озбиљно назначено, и настављате даље живот на Форуму.

Кроз неко време, приметите да се та друга особа љути што не обрачате довољно пажњу на њу, изазива вас кроз игру речи, али се и даље држите на пријатељској дистанци, са поштовањем...

Шта би сте урадили у таквом случају, видите да је тој особи криво што ништа не предузимате, и нађете се у небулози. Особа указала на свој став, и дистанцирала се, поставила ограду, а овамо писди... :lol:

Па сад, даме и Господо, ваше мишљење и став у таквој ситуацији? :lol:

sta znam mozda hoce da vidi dal ti je dovoljno stalo,ili cimas svaku koja naidje...
mada imas i one koji cimaju sve redom bez prestanka,i bez obzira na odbijanje:hahaha:
 
sta znam mozda hoce da vidi dal ti je dovoljno stalo,ili cimas svaku koja naidje...
mada imas i one koji cimaju sve redom bez prestanka,i bez obzira na odbijanje:hahaha:

Непише нигде да неко неког цима, већ се једна особа обрати другој, и у том случају одмах обеси на нос другој какав је став...

Ниси разумела јер ниси прочитала добро текст... :)
 
nikad ne vjeruj zeni koja laze :)

Хвала, добро запажење и савет. Имаћу то у виду ако ми се деси...:lol:

- - - - - - - - - -

I ti stvarno veruješ da je ona ovde da se druži? Da joj treba društvo otišla bi i sedela na Kalemegdanu gde igraju šah a babe im merkaju katetere i štake. :)

Једно је шта ја верујем, а друго нечији прохтеви и ставови... :)
 
I došla je da se druži i da poželi...

A ako si to u uvodnom ti, onda si mu jasan znak dala. :)

- - - - - - - - - -

Svejedno, lave, kidaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!

Није она, али имао сам такав случај, а видех и неколицину који то доживљавају овде на Форуму. Отуда ми идеја да отворим ову тему. :)

Немој нападати жену, није она, а нисам ни ја у теми.
 
Није она, али имао сам такав случај, а видех и неколицину који то доживљавају овде на Форуму. Отуда ми идеја да отворим ову тему. :)

A čim vi tu flertujete, kikoćete, šta ti nije jasno... Mislim, nemate vi 20, to je stari kov, ona da signal a ti lovi... Da su muškarci odustajali kad su im govorile "samo bi se družile" moje generacije ne bi ni bilo.
 
A čim vi tu flertujete, kikoćete, šta ti nije jasno... Mislim, nemate vi 20, to je stari kov, ona da signal a ti lovi... Da su muškarci odustajali kad su im govorile "samo bi se družile" moje generacije ne bi ni bilo.

Ако још ниси схватио, ја нисам клинац да се овде сиграм кликера. :)

А поготово нисам од оних који се двоуме. За мене нема очу каким - нечу каким, и ако имам неку намеру, то одрадим, и нико незна, а не овако балавандерски.

Јбт, колико је теби година? :)

- - - - - - - - - -

Ne ritam se, nisu mi poznati termini kopitara... :)

Па ти можеш да глумиш шта хочеш, али то немења тебе... :)
 
Ако још ниси схватио, ја нисам клинац да се овде сиграм кликера. :)

А поготово нисам од оних који се двоуме. За мене нема очу каким - нечу каким, и ако имам неку намеру, то одрадим, и нико незна, а не овако балавандерски.

Јбт, колико је теби година? :)

- - - - - - - - - -



Па ти можеш да глумиш шта хочеш, али то немења тебе... :)

Ubi Boga u mom oku sa tim "nemenja, nemože"... Ali ok.

Ne znam kako drugačije da nacrtam, nije to ni balavanderski, ni hoću kakim - neću kakim... Ti hoćeš da kakiš i očigledno to radiš, ona hoće da kaki ali se pravi da neće da podigne cenu i ispadne poštena... Navali.
 
Zamerio sam ti na onoj berbi '41-ve svašta!

Opet neki kompleksi više vrednosti... Samo kažem da naučiš to odvajanje "ne", sramota u tim godinama...A ovo ostalo su dobronamerni saveti, ona očigledno ili hoće sa tobom, ili je usamljena i želi nekoga da ima čisto za ćaskanje, ali te drži na vatri znajući ako ne dobiješ svoje otići ćeš,... Nije baš neka matematika.
 
Вероватно сте имали прилике, барем поједини,

да вам се обрати супротни пол на ПП, чисто онако да вас приупита нешто кратко, али одмах од старта даје вам на знање да је на Форуму само да се дружи, виртуелно, без да ступа у контакте у реали - упознавање, итд... :D

Примили сте то на знање, јер је озбиљно назначено, и настављате даље живот на Форуму.

Кроз неко време, приметите да се та друга особа љути што не обрачате довољно пажњу на њу, изазива вас кроз игру речи, али се и даље држите на пријатељској дистанци, са поштовањем...

Шта би сте урадили у таквом случају, видите да је тој особи криво што ништа не предузимате, и нађете се у небулози. Особа указала на свој став, и дистанцирала се, поставила ограду, а овамо писди... :lol:

Па сад, даме и Господо, ваше мишљење и став у таквој ситуацији? :lol:

Nastaviš i dalje igru rečima i to je to.
 
I ti stvarno veruješ da je ona ovde da se druži? Da joj treba društvo otišla bi i sedela na Kalemegdanu gde igraju šah a babe im merkaju katetere i štake. :)

evo sinko ja bi mozda cak i izasla s nekim likom da se ispricam ono cisto iz dosade i zanimljivosti,al znam da bi oni iz drugog razloga izasli samnom,tako da ne bi da vucem za nos...
a ova iz primera verovatno ne zna sta hoce,ili proverava situaciju...ili ne bi bas da izadje sa njim al bi volela da uvek ima njegovu nepodeljenu paznju...
 
Непише нигде да неко неког цима, већ се једна особа обрати другој, и у том случају одмах обеси на нос другој какав је став...

Ниси разумела јер ниси прочитала добро текст... :)

evo citam,ona te je nesto pitala na netu,i usput stavila do znanja da ne zeli nista u reali,nece romansu...
al mene zanima odkud ti znas da se ona ljuti,kad te zeza,i zacikava..ja zezam mnoge i zacikavam a to ne znaci da je taj virtuelni flert nesto ozbiljno,ili da ja hocu da navatam nesto..tj da hocu to bi bilo dosta direktnije..

видите да је тој особи криво што ништа не предузимате, и нађете се у небулози.
kako znas da je njoj krivo...mozda ti njeno ponasanje tumacis pogresno...
 
Nisam bio u toj prilici na forumu, ali na neki način jesam u životu: S tim što sam ja inicirao kontakt, ona nije znala šta hoće a znala je da mene neće.

Možda je i bila ta situacija u trećem srednje škole (na početku) kada je ona pokušavala samnom u školi da stupi u kontakt a ja sam je izbegavao, jer sam znao da će se kad tad ohladiti a a ja opet nebi dobio ono što hoću
 

Back
Top