Tadić: Krle, sprovodiš Vučićevu filozofiju Krstić: Borise, ja podržavam ideje
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Tadić: Krle, sprovodiš Vučićevu filozofiju Krstić: Borise, ja podržavam ideje

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1679

Podrazumevano Tadić: Krle, sprovodiš Vučićevu filozofiju Krstić: Borise, ja podržavam ideje

Bivši predsednik Srbije isprozivao svog bivšeg medijskog savetnika da podržava naprednjake

Živković: Krle je zaludna budala
    BEOGRAD - Dojučerašnji najbliži saradnici Boris Tadić i Nebojša Krstić žestoko su zaratili!
    Bivši predsednik Srbije ocenio je da njegov nekadašnji medijski savetnik trenutno sprovodi naprednjačku filozofiju.

- Sa Nebojšom Krstićem sam se razišao nakon izbora 2012. godine. Stavovi koje danas zastupa govore mi da bi se to desilo i da sam pobedio na izborima, jer su mnogo bliži naprednjačkoj vlasti i političkoj filozofiji nego mom načinu upravljanja i razumevanja politike. To što on danas govori, s mojom politikom nema nikakve veze i vezivanje mog imena za njega samo proizvodi konfuziju - rekao je Tadić u intervjuu Nedeljniku.

S druge strane, prozvani Krstić za Kurir odgovara da je dobro da ljudi javno suprotstavljaju politička neslaganja, ali da je bolje da se lična osećanja ostave „za po kući“.

- Rekao bih da ne zagovaram ni naprednjačke, ni demokratske, ni plave, ni žute, ni crvene ideje, podržavam ideje za koje mislim da su dobre za Srbiju. Podržavam put Srbije ka EU, mirno rešavanje kosovskog pitanja dijalogom i reforme države i društva. U tom smislu ne proizvodim ja konfuziju, već stranke koje ili nemaju nikakve ideje, ili se odriču svojih samo zato što ih trenutno sprovodi Vučić - kaže Krstić.

Dodaje da aktuelna vlada zaslužuje svu kritiku kad napravi grešku, ali i pohvalu kad uradi dobru stvar.

- Ovde je problem što niko ne sme da pohvali dobre stvari jer će mu se nakalemiti etiketa „izdajnika opozicije“ ili „Vučićevog rezervnog igrača“, što je autoritarno shvatanje sveta i dokaz infantilnosti onih koji takve besmislice izgovaraju - zaključuje Krstić.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/tadic-krle-sprovodis-vucicevu-filozofiju-krstic-borise-ja-podrzavam-dobre-ideje-clanak-1675857

Борис -Човек који је својим самољубљем сахранио ДС, затим продао демократе пред саме изборе основавши нову странку, Лик који се уз Чеду највише нуди Вучићу... И Крстић... "ИДОЛ" и лекар који се бави маркетингом. Лик који је делимично и створио Бориса,,,,,,,,, његов саветник за медије. РАТ ДВА БИВША ОКА У ГЛАВИ.

Није ни чудо што је Тома победио.

- - - - - - - - - -

Е да...Пре пар дана су славили рођендан...ДС партија која уједињује Србију.

Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Obećava
    Učlanjen
    13.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Tadić: Krle, sprovodiš Vučićevu filozofiju Krstić: Borise, ja podržavam ideje

Meni je taj krle ok lik jer covek nije kritizer a nije ni poltron vlasti.
    Ovde je problem što niko ne sme da pohvali dobre stvari jer će mu se nakalemiti etiketa „izdajnika opozicije“ ili „Vučićevog rezervnog igrača“, što je autoritarno shvatanje sveta i dokaz infantilnosti onih koji takve besmislice izgovaraju - zaključuje Krstić.
    Ovo je dobra dijagnoza i ja to primecujem i sve vise mi smeta.
    Poslednji put ažurirao/la Жан-Бедел Бокаса : 06.02.2015. u 17:12

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    456

Podrazumevano Re: Tadić: Krle, sprovodiš Vučićevu filozofiju Krstić: Borise, ja podržavam ideje

Citat Original postavio vracaracc Pogledaj poruku
    Е да...Пре пар дана су славили рођендан...ДС партија која уједињује Србију.

Tetkica iz Prve gimnazije je u šoku zbog ovog razlaza. Ona je svedok njihove prisnosti.
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Lesandar Pogledaj poruku
    Tetkica iz Prve gimnazije je u šoku zbog ovog razlaza. Ona je svedok njihove prisnosti.
    Они су дечаци (које ретко виђају с девојкама).

Elita
    Učlanjen
    05.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Koje dobre stvari?! Kakve dobre stvari?! Pu bre svi se ulizuju Vu, a vidi se da je dobar spiner, odmah je napravio zamku da kada budu ga kritikovali ovi drugi kazu vidi covek je u pravu.

Sent from my SM-N9100 using Tapatalk

Slične teme

1. Tadić: Podržavam Paradu ponosa
    Autor МАЧАК u forumu Politika
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 22.06.2011., 19:59
  2. Tadićevu posjetu zasjenila svađa u državnom vrhu
    Autor Добро дошли u forumu Politika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 13.07.2010., 11:00
  3. Tadić stopira Pajtićevu državu
    Autor Titus. u forumu Politika