Koliko valja da se odnese doktoru?

nit manje države od nastanka nit dužeg čekanja za lekara opšte prakse
a kamoli za bilo koje snimanje...

kod privatnika može a kod državnog ne radi ništa...
a oće platu?
jel da da se nije povećavala dugo?


koliko bi čekali na lekara opšte prakse da smo država veličine Kine?

- - - - - - - - - -

Nađi stručnjaka za svoju natalnu kartu, neka vidi šta kažu tvoje planete, koja suma je najprikladnija u konkretnom stelijumu i njegovim konjunkcijama, pa ako ti bog ne pomogne, možda ti one izađu u susret.

ooo, milina je kada se razgovara sa učenom osobom od znanja
vi niste priučeni lekar opšte prakse koji nabada simptome iz novina i metode lečenja iz svog sela
nego neki specijalista... da niste urolog? šta preporučujete iz te oblasti?
 
Vi, ljudi, obican narod, ste ti koji su pokvarili lekare i navikli ih da se osecaju i kao bogovi a i kao neka bica koja ocekuju da nesto dobiju. Cak i seljaci ne idu dok doktora da izmere pritisak a da mu ne ponese jednu trulu jabuku.

Nema, takav smo narod, lekari su najmanji problem, psiha nam je losa i treba se menjati odn disocijalizovati pa opet sklopiti u nesto bolje.
 
Za pregled koji se zakazuje (Mesec i duže) 50 do 100 evrića, za operaciju koja se takođe "čeka" mesec i duže 200 do 300 evrića. To su neka iskustva mojih prijatelja koji su prošli kroz rešeto korupcije u zdravstvu.

- - - - - - - - - -

Kod ginekologa, ako je poodmakla trudnoća ide se i do 500 evrića. Ali o tome su novine već pisale.
 
Nisam bio dugo pa nemam pojma koliko su se promenili оbičaji...
Šta se nosi i kojim redosledom se daje?
Kapiram da je kao u religiji samo ovde ne znam količine ni redosled

Hvala!
:heart:

- - - - - - - - - -

a i kod popova i kod doktora je - kako ti Bog odredio, šta ti ja mogu?
Kad ti je vec da ne cekas ,imas odlicne privatne klinike.Nemoras nista da das doktoru samo platis na prijemu i gospodski.
 

Back
Top