Dodik promijenio plocu

Па шта да ради јбт - ако ови наши мајмуни у централној СРбији рукама и ногама копају да уђу у ЕУ и НАТО ???!!! Шта да ради ???
 
Одлично.

И Председник Додик је приступио Англо-Ционистичкој завери.

Сада су сви противници НСП на сигурном путу ка пропасти.

Људи Гуштери доминирају.
 
Да ли је раније био против тих закона?
Pa izbore u oktobru 2014 je dobio na onom sastanku sa Putinom a narodu je na predizbornim skupovima obecavao put prema evroazijskog uniji a ne EU.

Sada drugu pjesmu pjeva.

Ali kad bolje razmislim ,kad vidimo kako Rusija nista ne cini da zastiti svoj narod u UKR ,kako bi nas zastitila ako bi nedaj boze Ameri nahuskali islamiste i ustase ponovo na Srbe,mozda je i bolje ovako
 
Додик хоће само још једном да покаже да Република Српска може да функционише, а да Федерација БиХ и сама БиХ то не може, и отуда и ови закони. Колико су они потребни и колико ће бити примерени потребама самих Срба у Републици Српској, то ћемо видети кад их представе у Народној Скупштини Републике Српске, али сам одговор на понуду из Европске Уније не може се тумачити окретањем ћурка наопако.
 
А како су ови закони противни Путину и његовим интересима или су противни руском народу и његовим интересима или су противни српском народу у Српској или где већ?

Кад је Додик био велики противник ЕУ? Осим у једном краћем периоду кад га је ЕУ јаче притискала, претходних пар година? Одувек је био прозападно орјентисан. Ако се не варам, чак се залагао за улазак Српске у НАТО.

Не видим ништа што би могло да вас наводи на закључке какве доносите.
 
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik obavestio je ambasadore zemalja članica EU o pripremama za usvajanje oko trideset zakona iz oblasti ekonomije i socijalne zaštite koji bi bili praktičan odgovor RS na preporuke Evropske unije.
http://www.blic.rs/Vesti/Republika-...ma-30-zakona-iz-ekonomije-i-socijalne-zastite


Ja sam vam govorio nije zlato sve sto sija

ti si kao moja zena, uvek negativan i kad jednom pogodis ,onda :ja sam vam govorio. sta je to po TEBI mile izdao? zar nije dobro donositi DOBRE zakone dali evropske, dali ruske ili americke?
 
Dodik oponasa Milosa Obrenovica.......saradjuje sa svakim ako mu je to u intresu u datom momentu. Po meni, on je najmanje lose resenje za Srbe u Bosni. Bolje i on nego ona govvna od Bosica, Cavica, Ivanica. I naravno, Dodik nikad nije bio nacionalista, i uvek je bio covek zapada.
 
ti si kao moja zena, uvek negativan i kad jednom pogodis ,onda :ja sam vam govorio. sta je to po TEBI mile izdao? zar nije dobro donositi DOBRE zakone dali evropske, dali ruske ili americke?

Dug je spisak izdaje od 1998
Ali kao kljucnu izdaju smatram prihvacanje arbitrazne odluke za brcko distrikt 2009 ,amadmanom na ustav BIH

- - - - - - - - - -

Dodik oponasa Milosa Obrenovica.......saradjuje sa svakim ako mu je to u intresu u datom momentu. Po meni, on je najmanje lose resenje za Srbe u Bosni. Bolje i on nego ona govvna od Bosica, Cavica, Ivanica. I naravno, Dodik nikad nije bio nacionalista, i uvek je bio covek zapada.

Nazalost sve je to isto sranje drugo pakovanje,zapadnjaci su ukolnili sve sto je valjalo sa politicke scene Srpske i svi idu kod ambasadora po misljenje
 
Poslednja izmena:
Неправилно постављена тема.
Када је Додик био против закона из области економије и социјалне заштите?

Док једни праве власт са Изетбеговићем и Комшићем, подржавајући именовање Џефика Џафировића за председавајућег парламентом БиХ, велики српски родољуби траже кривце и издајнике у Милораду Додику. Невероватно је колико је тешко разговарати са политички острашћеним људима. Лепше им мирише властито гофно, него туђи цвет. Није га џаба Тадић испушио по ко зна који пут.
 

Back
Top