Svi smo mi pomalo ugroženi

Procena ugroženosti

  • 0-25%

  • 25,01%-50%

  • 50,01%-75%

  • 75,01-100%

  • eee on bi morao da pazi kad obuva levu patiku da sebi ne izbije oči, ostalo sve ok...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
Niko danas nije bezbedan i svako se boji za sebe, samo neki su bliži mikrofonu i kameri pa ih svi čuju a neki mogu i po ulici da arlauču sami za sebe ali ih niko ne čuje, čak ih zaobilaze. Ugroženost počinje od najobičnijeg penzionera kom je smanjena penzija pa ako ne plati komunalije tako što će zaboraviti na svoje lekove i bolest može da se nada izvršiteljima za sistem koji funkcioniše (kako funkcioniše) i da ostane i bez stana. Kakvi unuci kava bolest kakva nezaposlena deca - daj pare.

Medjutim ni u džek-setu ne cveta cveće. Već nekoliko noći Premijer i drugari do iscrpljenosti ponavljaju kako su ugroženi i kako Srbija neće moći bez njih i blagoš nama s njima i kuku nama bez njih. Zato premijera čuvaju i kobre, kad ti zmije omogućavaju mirniji san onda ceo snop da mu poželimo.

Medjutim i predsednik svih gradjana tj bivši predsednik stranke koji se pre izbora naobećavao svima svašta pa sad kao nije više u stranci, eto i on ugrožen. Ne može pošteno više narod da leti iznad Bajčetine. Ne smeju ni avioni, ni dronovi, ni gavranovi... Mada ja mislim da je čovek egzibicionista i da se bavi seoskim naturizmom pa sad zbog funkcije ne ide da ga neko snimi. Da je gologuzija od stiropora jeste a to je dokazao jer sve oni (političari) znaju bolje od nas pa je i gladovanje u privatnoj klinici (trenutno ne radi) propraćeno uz posprdnu podršku da izdrži do kraja.

E pa mene zanima da mi odredimo koliko im je život ugrožen i kako ste došli do te računice?
(anketa sledi)


vucicc.jpg

alo bre urednici, dokle će ovaj da zajebava?
 
Poslednja izmena:
evo anketa na koju sam posebno ponosan
obično polupismeni novinari stave 0-25% pa onda 26-50% ali nigde vrednosti izmedju celobrojnih graničnih procenata
to se zove "šta oči vide" - aj zaokruži 25,8?
nema! nije ni ovo ali nije ni ono...
e ali zato sam ja tu da se setim!
blagoš vama sa mnom teško vama bez mene
 
Ovo me podseti na osamdesete ili devedesete godine,
kad je onaj Slobov u belom odelu dolazio u Prištinu

Policija blokirala ulice, kilo ih bilo.
Mi sedimo u kafanu tek će Perko
jednu veliku istinu;
"Ovaj kakav je mogao je da šeta po Vrajevcu
u onom belom odelu i niko ga ne bi dirao"

PS; Vranjevac. Divlje, švercersko naselje na daljoj periferiji,
gde ni policija pojedinačno nije ulazila.
 
@Форумаше Величанствени,


сви смо ми по мало угрожени...


...само си ти много угрожен...

život u istini je bolji... jel si ti reimo zamislio da ćeš biti matoriji kad te najure sa stranačke fotokopir mašine u budžetskom preduzeću?
ko će te onda? šta ćeš imati? samo 4-5 godina radnog staža na fotokopiru... izgube vlast i gde ćeš posle? ko će te matorog?

- - - - - - - - - -

nego, jel si glasao?
 
Niko danas nije bezbedan i svako se boji za sebe, samo neki su bliži mikrofonu i kameri pa ih svi čuju neki mogu i po ulici da arlauču sami za sebe. Ugroženost počinje od najobičnijeg penzionera kom je smanjena penzija pa ako ne plati komunalije tako što će zabporaviti na svoje lekove i bolest može da se nada izvršiteljima za sistem koji funkcioniše (kako funkcioniše) i da ostanu i bez stana. Kakvi unuci kava bolst kakva nezaposlena deca - daj pare.

Medjutim ni u džek-setu ne cveta cveća. Već nekoliko noći Premijer i drugari do iscrpljenosti ponavljaju kako su ugroženi i kako Srbija neće moći bez njih i blaoš nama s njima i kuku nama bez njih. Zato premijera čuvaju i kobre, kad ti zmije omogućavaju mirniji san onda ceo snop da mu poželimo.

Medjutim i predsednik svih gradjana tj bivši predsednik stranke koji se pre izbora naobećavao svima svašta pa sad kao nije više u stranci, eto i on ugrožen. Ne može pošteno više narod da leti iznad Bajčetine. Ne smeju ni avioni, ni dronovi, ni gavranovi... Mada ja mislim da je čovek egzibicionista i da se bavi seoskim naturizmom pa sad zbog funkcije ne ide da ga neko snimi. Da je gologuzija od stiropora jeste a to je dokazao jer sve oni (političari) znaju bolje od nas pa je i gladovanje u privatnoj klinici (trenutno ne radi) propraćeno uz posprdnu podršku da izdrži do kraja.

E pa mene zanima da mi odredimo koliko im je život ugrožen i kako ste došli do te računice?
(anketa sledi)


vucicc.jpg

alo bre urednici, dokle će ovaj da zajebava?

:hahaha:

Koliko si surovo realan.
 

Back
Top