Voznja!

bankai

Domaćin
Banovan
Poruka
3.639
Evo ovako imam polozeni vozacki,ali nemam nesto iskustva u voznji,narocito mi problem parkiranje i to ono vodoravno,sta mi savetujete kako da to savladam?

Bez glupih komentara,hvala.
 
Ne moraš baš jugića :D Kupiš neko tipa fabia,punto,corsa.

Naravno... za juga trebaju misici - to cudo nema cak ni servo volan. Prema jugu i skoda lici na mercedes :hahaha:

Ali vezba svakako. Pozeljno na nekom parkingu, sigurno ne u samom centru (podrazumevana pretpostavka da se javljas iz Bg - ali mozda gresim :hahaha: ). I povedi nekoga sa sobom, da ti prica sta kad kako. Pa snimaj sta vidis u retrovizorima i okretanjem.
Vezbaj malo parkiranje "po duzini" a vezbaj i parkiranje "izmedju" (valjda to zovu paraleno...).

Najveci nivo vestine je kada na kosini treba da se parkiras - iduci unazad (uz moguce usputno penjanje na ivicnjak).
 
Prvo se parkiraj tamo gdje si sigurna da će poći od ruke - znači parking nekog prodajnog centra ali dalje od ulaza gdje se svi nabijaju. Neki pusti parking uz da poneseš nekih par čunjeva, plastičnih kantica i sl - mada nema puni efekat straha da ćeš nekome ili sebi napraviti štetu :lol:. I neko da ti malo suflira. Nije loša ni fora da na zadnju šajbu zalijepiš naljepnicu sa desne I lijeve strane , pa kad gledaš preko ramena nišaniš preko njih - ali bi ti to neko trebao pokazati kako se izvodi.
 

Back
Top