Koliko put

Hero Sex

Buduća legenda
Poruka
34.442
Koliko put dnevno pomisljate na sex,snosaj,ili khhmm,,?
Zanima me jer moja kolegenica na poslu tvrdi da ne razmislja o tome i po 3 dana,,ja imam utisak da me je malo slagala.. :hvala:
 
Poslednja izmena:
Nemoj zene da te cude, seksualne su one, nego eto, ne ide da se prica naglas kako mastaju o falusu, isto kao ne ide za muskarca da prica kako je zeljan vagine (mada i muskarcima se to i oprosti) jer ispadne pacenik.

Koliko, ne znam. Padne mi tako na pamet kako ova ili ona ima dobre atribute, ili ako surfujem netom pa vidim neku zgodnu glumicu ili sta vec pa tu misli odlutaju na sekund. A koliko puta dnevno stvarno nikada nisam brojao, stvarno nisam toliko zaludjen da pratim. Od jutros mozda 5-6, sta znam.
 
Zanima me jer moja kolegenica na poslu tvrdi da ne razmislja o tome i po 3 dana,,ja imam utisak da me je malo slagala.. :hvala:
Jao jeste, čim se nešto ne uklapa u tvoje ograničene okvire, sigurno laže, neće afirmisanom hebaču da prizna svoje prljave misli. :hahaha1:
Libido može da bude različitog intenziteta u različitim fazama života, a i razlikuje se od čoveka do čoveka.
Nisu svi napaljene mentolčine, ako me razumeš. :roll:
 
Jao jeste, čim se nešto ne uklapa u tvoje ograničene okvire, sigurno laže, neće afirmisanom hebaču da prizna svoje prljave misli. :hahaha1:
Libido može da bude različitog intenziteta u različitim fazama života, a i razlikuje se od čoveka do čoveka.
Nisu svi napaljene mentolčine, ako me razumeš. :roll:
Iz tog razloga sam trazio odgovore..:lol:
Sve sto mi nije jasno pitam Krstu..ipak je to iz prve ruke.:p
 
Koliko put dnevno pomisljate na sex,snosaj,ili khhmm,,?
Zanima me jer moja kolegenica na poslu tvrdi da ne razmislja o tome i po 3 dana,,ja imam utisak da me je malo slagala.. :hvala:

Nekad zaista prođe x pa i xy dana da ne pomislim na sex,
to naravno samo kad nisam u vezi isl. jer bi me samu takve misli mučile i frustrirale a masturbacija mi nije neka ful kompenzacija. posle se osećam fizički ok, ali psihički još praznije i treba mi muškarac...i onda prosto isključim taj mod u mozgiću, picu stavim na standby, posvetim se drugoj problematici...ukratko,
ne mislim o tome.
Ali pak kad imam inspiraciju i konkretnu motivaciju...ajmeeee...:malav:
 
Nekad zaista prođe x pa i xy dana da ne pomislim na sex,
to naravno samo kad nisam u vezi isl. jer bi me samu takve misli mučile i frustrirale a masturbacija mi nije neka ful kompenzacija. posle se osećam fizički ok, ali psihički još praznije i treba mi muškarac...i onda prosto isključim taj mod u mozgiću, picu stavim na standby, posvetim se drugoj problematici...ukratko,
ne mislim o tome.
Ali pak kad imam inspiraciju i konkretnu motivaciju...ajmeeee...:malav:
Sad ti je ova treca faza. :zper:
 
Sad ti je ova treca faza. :zper:

mjok.
Sad sam u fazi:

Sasvim krivo vrijeme za mene
prolazim bez potrebe
sve su boje sivo srebrne
cekas ljeto, a vec zima je

A gdje je ljubav
o, a gdje je ljubav..
tralalala


Znači akutna nejebica sa dozom čežnje koja se anulira nekim sasvim drugim stvarima: ))
Ali i toj muci se nazire kraj:malav:
 
Koliko put dnevno pomisljate na sex,snosaj,ili khhmm,,?
Zanima me jer moja kolegenica na poslu tvrdi da ne razmislja o tome i po 3 dana,,ja imam utisak da me je malo slagala.. :hvala:

Cesce razmisljam o tome kada sam fokusiran na neku zenu koja me privlaci, bilo da sam u shemi ili u toku muvanja sa nekom koja mi se dopada. Na impulse iz svakodnevnice retko reagujem, ipak sam u godinama kada mi treba konkretniji podsticaj. Inace prilicno redovno mi se javlja zelja, dugo sam sam, masturbiram svakodnevno, nekada i po vise puta na dan. Jedino kada sam premoren, necim opterecen ili bolestan ne osecam zelju.
 
pa sjetim se po neki put
scratch_one-s_head.gif
 
Nekad radim nesto namerno da ne mislim samo o sexu :lol: da skrenem misli aha: tesko je stvarno mucenje msm zar ces zbog lazi forumashica da prestanes da mislis na sex ??!? :manikir:

Kad se zadovoljim onda ne mislim nekoliko sati :)
 

Back
Top