Zivot u Lazi

Poruka
22.458
Ovo će biti najneposecenija tema al nema veze.

Kako bih u skoroj budućnosti zauzeo što ispravniji stav glede vašeg pisanja i ponašanja na forumu, molio bih da mi iskreno odgovorite:
Da li je neko od vaših bližih ili daljnih srodstvenika ikada lečen u Lazi ili sličnoj ustanovi? Ako jeste, da li znate dijagnozu?
Evo, Bogu hvala, kod mene još niko, jedino ja pokazujem neke znake zabrinjavajuće za moju psihičku stabilnost u budućnosti. Dakle, ne pitam samo zbog vas, nego i zbog sebe.
Aj sada pošteno, da ispisemo makar pola strane :malav:
 
Ovo će biti najneposecenija tema al nema veze.

Kako bih u skoroj budućnosti zauzeo što ispravniji stav glede vašeg pisanja i ponašanja na forumu, molio bih da mi iskreno odgovorite:
Da li je neko od vaših bližih ili daljnih srodstvenika ikada lečen u Lazi ili sličnoj ustanovi? Ako jeste, da li znate dijagnozu?
Evo, Bogu hvala, kod mene još niko, jedino ja pokazujem neke znake zabrinjavajuće za moju psihičku stabilnost u budućnosti. Dakle, ne pitam samo zbog vas, nego i zbog sebe.
Aj sada pošteno, da ispisemo makar pola strane :malav:
:hahaha:

Па Лаза није ни приближно адекватна установа за поједине посетиоце овог педефеја! :lol:

Чак и Они немају ни жељу, хи вољу, ни могучност да се боре са вештицама.... :hahaha:

Ти незнаш где си упао? Где си провео сво време овде? :lol:
 
Ma jok, moji bližnji samo Dedinje posetiše :mrgreen:

Dakle nemoj da me nerviraš ,vidiš da imam predispoziciju za kardiovaskularne boleštine :aha:

Dobro, i moji su takvi, vole pojesti i popiti i hercika prva strada :)

- - - - - - - - - -

:hahaha:

Па Лаза није ни приближно адекватна установа за поједине посетиоце овог педефеја! :lol:

Чак и Они немају ни жељу, хи вољу, ни могучност да се боре са вештицама.... :hahaha:

Ти незнаш где си упао? Где си провео сво време овде? :lol:

Hvala, poštujem Vaše mišljenje :hvala::malav:

- - - - - - - - - -

mi nismo iz beograda:malav:

A gde vi idete kada...znaš :malav:
 
Dobro, i moji su takvi, vole pojesti i popiti i hercika prva strada :)

- - - - - - - - - -



Hvala, poštujem Vaše mišljenje :hvala::malav:

- - - - - - - - - -



A gde vi idete kada...znaš :malav:

pa mi smo lokal patriote,imamo mi svoje ludare
a na pitanje i odgovor,pa bilo je i blizih i daljih rodjaka,a i dijagnoze su bile razne...
ono ima se moze se,avioni kamioni i caknuta rodbina:sad2:
 
Ovo će biti najneposecenija tema al nema veze.

Kako bih u skoroj budućnosti zauzeo što ispravniji stav glede vašeg pisanja i ponašanja na forumu, molio bih da mi iskreno odgovorite:
Da li je neko od vaših bližih ili daljnih srodstvenika ikada lečen u Lazi ili sličnoj ustanovi? Ako jeste, da li znate dijagnozu?
Evo, Bogu hvala, kod mene još niko, jedino ja pokazujem neke znake zabrinjavajuće za moju psihičku stabilnost u budućnosti. Dakle, ne pitam samo zbog vas, nego i zbog sebe.
Aj sada pošteno, da ispisemo makar pola strane :malav:
nije duhovito...
 
nije duhovito...
Al kada razmislis - korisno je. Evo, očigledno je bila glupost ljutiti se na Smokvu :malav:
nije duhovito,al je lekovito sprdati se sa zivotom.tako se lakse zivi
Mi ludi ćemo pobediti. Ti budi Tasa tica :malav:

- - - - - - - - - -

mozda ovde ima ljudi koji se zaista bore sa nekim takvim problemom u svojoj porodici

Možda, nije to sramota, mi imamo takav mentalitet, sve krijemo da bi išli u vojsku, da bi se udali/ženili itd
 
...iako je bilo dobro se krilo tako da danas ne znam nista o porodicnom ludilu ali sam vrlo naklonjena kraljevicu koji se lecio u toponici nadomak mog rodnog grada i koji je izgradio prelepe vile u banji...

...a omiljena nasa pesma mi je Svetkovina...psihicke bolesti su mi prilicno interesantne i ta tanana granica izmedju genija i ludaka, pomerenost i taj zbrkani um koji je obicno vrlo darovit, ako izuzmem bas teske i tuzne slucajeve kojima je potrebna gotovo vegetacija...
 
mozda ovde ima ljudi koji se zaista bore sa nekim takvim problemom u svojoj porodici

moj rodjeni brat je bio teski autisticar i umro je u 24 godini .moja dalja tetka je bila bez dece,morala da gleda kako su joj madjari rodjenog oca streljali i bacili pod led.patoloski se vezala za majku i kad je mama umrla ona dobila psihoze,lecila se i na kraju se ubila
ja se ne stidim toga i uvek sam otvorena da pricam o tome jer to sam ja,to je moj zivot i mozda ovo nekome moze da pomogne.a kroz humor se zaista sve lakse podnosi
 
Evo ja kuckam bas na putu ka, znate vec... :lol: ... zamolio ove da ponesem laptop dok me voze na podobnu lokaciju i ljudi bili ljubazni :malav: . Necemo se cuti jedno vreme, sve zavisi kako terapija bude napredovala :mrgreen:, budite mi pozdravljeni!! :D
Nadam se da mi @Distance nece stogod zameriti :whistling:
 

Back
Top