Zivot u Lazi

Nisam ni pomislila da to pomenem kao sramotu, vec da je nekome bolno da se ljudi segace sa takvom temom.

Vidi, na temi možeš i sa zezom a mos i skroz ozbiljno. Meni to segacenje i crni humor uopšte nije tabu, meni je x puta gore kada se npr to krije pa završi tragično, kohekakvim masakrima i sl. :(
A sad još ozbiljnije, tu su, medju nama, zbog političkih stavova, seksualnih preferencija ili sl. prete da će vas naći kući, na poslu, imamo slučaj da su slali fotografije porodici itd. Je l misliš da se radi o psihicki zdravim osobama?;)
 
Ovo će biti najneposecenija tema al nema veze.

Kako bih u skoroj budućnosti zauzeo što ispravniji stav glede vašeg pisanja i ponašanja na forumu, molio bih da mi iskreno odgovorite:
Da li je neko od vaših bližih ili daljnih srodstvenika ikada lečen u Lazi ili sličnoj ustanovi? Ako jeste, da li znate dijagnozu?
Evo, Bogu hvala, kod mene još niko, jedino ja pokazujem neke znake zabrinjavajuće za moju psihičku stabilnost u budućnosti. Dakle, ne pitam samo zbog vas, nego i zbog sebe.
Aj sada pošteno, da ispisemo makar pola strane :malav:

jeste
znam

u mojoj porodici ludilo je nasledno
 
...iako je bilo dobro se krilo tako da danas ne znam nista o porodicnom ludilu ali sam vrlo naklonjena kraljevicu koji se lecio u toponici nadomak mog rodnog grada i koji je izgradio prelepe vile u banji...

...a omiljena nasa pesma mi je Svetkovina...psihicke bolesti su mi prilicno interesantne i ta tanana granica izmedju genija i ludaka, pomerenost i taj zbrkani um koji je obicno vrlo darovit, ako izuzmem bas teske i tuzne slucajeve kojima je potrebna gotovo vegetacija...
:cmok:
moj rodjeni brat je bio teski autisticar i umro je u 24 godini .moja dalja tetka je bila bez dece,morala da gleda kako su joj madjari rodjenog oca streljali i bacili pod led.patoloski se vezala za majku i kad je mama umrla ona dobila psihoze,lecila se i na kraju se ubila
ja se ne stidim toga i uvek sam otvorena da pricam o tome jer to sam ja,to je moj zivot i mozda ovo nekome moze da pomogne.a kroz humor se zaista sve lakse podnosi
:cmok:

- - - - - - - - - -

Nas iz Zajecara salju u Nis za sve. I za prostatu, srce, ali i za falinke u glavi.
Valjda se Toponica zove to elitno mesto/bolnica, narodski. Tako se secam.

Bio sam jednom u Zaječaru, lepo sam se proveo :heart:
 
Ovo će biti najneposecenija tema al nema veze.

Kako bih u skoroj budućnosti zauzeo što ispravniji stav glede vašeg pisanja i ponašanja na forumu, molio bih da mi iskreno odgovorite:
Da li je neko od vaših bližih ili daljnih srodstvenika ikada lečen u Lazi ili sličnoj ustanovi? Ako jeste, da li znate dijagnozu?
Evo, Bogu hvala, kod mene još niko, jedino ja pokazujem neke znake zabrinjavajuće za moju psihičku stabilnost u budućnosti. Dakle, ne pitam samo zbog vas, nego i zbog sebe.
Aj sada pošteno, da ispisemo makar pola strane :malav:

jok, mada su mene slali :lol:
 
pa i nije bash elitno...nikad tople vode:(((
A ta Toponica u Banji? Ja sam mislila da je s onu stranu Nishavu ili Moravu.:D

- - - - - - - - - -

...jes' jes'...tako se zove, po reci koja protice...odatle su '41 izvadili Nemci naseg princa, verovali ili ne:lol:

lelele, teo se davi?

- - - - - - - - - -

Sve u svemu ludjaka ima samo u kraljevskim porodicama, mi smo plebs, zato smo svi zdravi, lepi i pametni.
 
Ti znas sta inace znaci to " e , bas sam se lepo proveo":zcepanje:
::hahaha: Može i tako
osim na ugovorenim dejtovima
odmah trzam vilicu i kriveljim facu ako zenska nije prihvatljiva
"nene,nije uslovni refleks.to mi je od elektro shokova" :lol:
Blago tebi :malav:
И, Сајленс, како напредује Зивот у Лази? :think:

Paaaa..hteo sam da skrenem pažnju naivnim forumskim ženama a i ponekom naivnom muškarcu da budu oprezniji...gledajući danas nikove koji su otišli, oba mlada, sa lepim sisama i slatkim glavama, odoše kao žrtve onih kojima tudje privatno ništa ne znači. Jedno je kada Čičak ili ja napišemo nešto iz vlastitih života dobrovoljno, a sasvim drugo kada neko ko je na prevaru došao do tvog života to javno cherechi ovde bez pitanja, hraneci bolesnu (a kakvu drugu?) psihu. Ono, aj puknesh jednom, al malo, malo pa puknesh..de ti sine otidji stručnjaku :) Šaljivo a istinito:think:
 
Paaaa..hteo sam da skrenem pažnju naivnim forumskim ženama a i ponekom naivnom muškarcu da budu oprezniji...gledajući danas nikove koji su otišli, oba mlada, sa lepim sisama i slatkim glavama, odoše kao žrtve onih kojima tudje privatno ništa ne znači. Jedno je kada Čičak ili ja napišemo nešto iz vlastitih života dobrovoljno, a sasvim drugo kada neko ko je na prevaru došao do tvog života to javno cherechi ovde bez pitanja, hraneci bolesnu (a kakvu drugu?) psihu. Ono, aj puknesh jednom, al malo, malo pa puknesh..de ti sine otidji stručnjaku :) Šaljivo a istinito:think:


Ко је отишао, ништа те не разумем.
 
Ovo će biti najneposecenija tema al nema veze.

Kako bih u skoroj budućnosti zauzeo što ispravniji stav glede vašeg pisanja i ponašanja na forumu, molio bih da mi iskreno odgovorite:
Da li je neko od vaših bližih ili daljnih srodstvenika ikada lečen u Lazi ili sličnoj ustanovi? Ako jeste, da li znate dijagnozu?
Evo, Bogu hvala, kod mene još niko, jedino ja pokazujem neke znake zabrinjavajuće za moju psihičku stabilnost u budućnosti. Dakle, ne pitam samo zbog vas, nego i zbog sebe.
Aj sada pošteno, da ispisemo makar pola strane :malav:

a štaje to laza ? neka psihijatriska bolnica ?

- - - - - - - - - -

nikad niko, sve zdravi psihički
 
Ovo će biti najneposecenija tema al nema veze.

Kako bih u skoroj budućnosti zauzeo što ispravniji stav glede vašeg pisanja i ponašanja na forumu, molio bih da mi iskreno odgovorite:
Da li je neko od vaših bližih ili daljnih srodstvenika ikada lečen u Lazi ili sličnoj ustanovi? Ako jeste, da li znate dijagnozu?
Evo, Bogu hvala, kod mene još niko, jedino ja pokazujem neke znake zabrinjavajuće za moju psihičku stabilnost u budućnosti. Dakle, ne pitam samo zbog vas, nego i zbog sebe.
Aj sada pošteno, da ispisemo makar pola strane :malav:

moja majka se bori s depresijom
dijagnoza je bila - depresivna epizoda
imali smo srecu da nadjemo izvrsnog lijecnika
lijecena je u zg
nakon sto su je u st toliko nafilovali lijekovima da
u zg bolnici nisu mogli vjerovati
trebalo je vremena da je skinu sa svog tog djubreta
i vrate u normalno stanje
to je bilo prije skoro tri godine
sad je dobro, ide redovno na kontrole i pije samo jedan lijek, u vrlo maloj dozi
pit ce ga sigurno jos neko vrijeme
psihicke bolesti nisu za potcjenjivanje i zaebanciju
kod moje majke je uzrok bio stres izazvan ocevom bolescu (kancer, operisan na vrijeme, dobro je)
imala je tu nesrecu da dopadne u ruke ljudima koji su sramota svoje profesije
tako da treba i lijecnike, kao i ustanovu, birati vrlo pazljivo
i citava porodica mora sudjelovati, na pravi nacin, u nastojanjima da se covjeku pomogne
 
moja majka se bori s depresijom
dijagnoza je bila - depresivna epizoda
imali smo srecu da nadjemo izvrsnog lijecnika
lijecena je u zg
nakon sto su je u st toliko nafilovali lijekovima da
u zg bolnici nisu mogli vjerovati
trebalo je vremena da je skinu sa svog tog djubreta
i vrate u normalno stanje
to je bilo prije skoro tri godine
sad je dobro, ide redovno na kontrole i pije samo jedan lijek, u vrlo maloj dozi
pit ce ga sigurno jos neko vrijeme
psihicke bolesti nisu za potcjenjivanje i zaebanciju
kod moje majke je uzrok bio stres izazvan ocevom bolescu (kancer, operisan na vrijeme, dobro je)
imala je tu nesrecu da dopadne u ruke ljudima koji su sramota svoje profesije
tako da treba i lijecnike, kao i ustanovu, birati vrlo pazljivo
i citava porodica mora sudjelovati, na pravi nacin, u nastojanjima da se covjeku pomogne
Razumem. Loša terapija može uništiti čovek, već sam čuo nekoliko sličnih priča
Nije fala Bogu...kandidatura otvorena aj jbg.nije to lako
ni u Lazu ne moze svako:mrgreen:

Ne može, i tamo ideš preko veze :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ко је отишао, ништа те не разумем.

Jesi li imala nik pre ovog na Krsti?
 

Back
Top