Upoznajte Jubu - irackog snajperistu za kojeg se sumnja da je ubio 143 USA Marinca

TheVendettaCount

Domaćin
Banovan
Poruka
4.731
Amerikanci su snimili film American Sniper gde se hvale Krisom Kajlom kao najboljim americkim snajperistom, medjutim, Krisova paznja bacila je u senku misterioznog Jubu zvanog I Baghdad Sniper koji je svoje hice snimao kamerom.

Video kompilacija irackog snajperiste u akciji. Najjaci deo gde kaze: Imam poklon za predsednika Busha
https://archive.org/details/JubatheBaghdadSniper-Tribute?start=1139.5
 
Честити Јуба је давно мртав - ако је и постојао као појединац - јер се задњи пут хвалисао убиствима пре седам и кусур година.

Не треба заборавити ни да су Американци у Ираку неко ко је на страни добра. Ови у крпама нису на страни добра, јер неко ко је у крпама Богу сигурно није мио.
 
Честити Јуба је давно мртав - ако је и постојао као појединац - јер се задњи пут хвалисао убиствима пре седам и кусур година.

Не треба заборавити ни да су Американци у Ираку неко ко је на страни добра. Ови у крпама нису на страни добра, јер неко ко је у крпама Богу сигурно није мио.
S obzirom da Bog ne postoji, ne možemo reći da su Bušove snage hrišćanstva bile na strani dobra.

To je bilo više gubljenje vremena, i zato salutiram Predsednika Obamu što je završijo rat u Iraku 2011.
 
Честити Јуба је давно мртав - ако је и постојао као појединац - јер се задњи пут хвалисао убиствима пре седам и кусур година.

Не треба заборавити ни да су Американци у Ираку неко ко је на страни добра. Ови у крпама нису на страни добра, јер неко ко је у крпама Богу сигурно није мио.

Užas kakav psiho komentar! :D

- - - - - - - - - -

To je bilo više gubljenje vremena, i zato salutiram Predsednika Obamu što je završijo rat u Iraku 2011.
LaHko je klempi završiti rat, on je bijo spreman i poslao je Fantom avijone u boj, za narod svoj!
 
Честити Јуба је давно мртав - ако је и постојао као појединац - јер се задњи пут хвалисао убиствима пре седам и кусур година.

Не треба заборавити ни да су Американци у Ираку неко ко је на страни добра. Ови у крпама нису на страни добра, јер неко ко је у крпама Богу сигурно није мио.

Тако искривљујући Јеванђеље вели протестантска етика а не наша.

Увек сам више волео слабије али храбрије попут Јубе.
 
Poslednja izmena:
jel mi se pricinjava ili mi nestadose postovi?

sta sam zgresio sto sam rekao istinu da nema srba terorista, a da ih ima u ostalim otcepljenim republikama i teritorijama?

Ја сам сведок да ти је нестао пост. Само да те питам узгред, земљаче, коме се правдаш за "тероризам" ? Американцима који га спроводе на сваком кораку у свету ? Њима који су исти осмислили и помагали где им је то требало ? Можда ЕУ која нам је отела Космет и која нас и даље крајње бешчасно условљава ?
Не узбуђуј се, јер је ред да се и они опеку зато што ничија није горела до зоре.

Јуба, ирачка златна рука ! :)
 
  • Podržavam
Reactions: 27E

Back
Top