Najbolji drug ili devojka

Incognito:
Rekao svom ortaku da sam zaljubljen u tu cicu, i da je 'preskoci'... A on bi trebao da razume ako ti je najbolji drug...

hahaha! dobri ste...! ovo me podsetilo na mog ex tipa s kojim sam se smuvala posto me je prvo muvao njegov najbolji drug /"preoteo" me je najboljem drugu!/...

na kraju krajeva, nije smak sveta i ako se on spetlja s njom, ima brdo devojaka nemoj da se previse nerviras zbog jedne...

znam za slucaj da je jedna devojka prevarila svog tipa sa njegovim najboljim drugom i na kraju se udala za tog njegovog najboljeg druga. i ljudi se i dalje gotive... jedino ona ispasta u smislu da se ne pojavljuje tamo gde i njen bivsi decko - inace je sve ql!
 
Kapris:
A sta ako on kaze da je i on zaljubljen u istu cicu? Treba i ti njega da ga razumes, najbolji ti je drug.
E pa, nije baš tako ! Mislim, ako sam je ja doveo, onda je moja, i najmanje što očekujem od najboljeg druga da je zaobiđe kad je muvanje u pitanju. Neka muva neku drugu. Čak bi trebao da je zaštiti od drugih muškaraca, ako ja eventualno nisam tu. A kamoli da je on muva !
Ja sam bar tako radio. Ako vidim negde devojku druga samu, onda se ponašam krajnje kavaljerski i korektno. Tako su se ponašali i moji drugovi prema mojim devojkama.

Ali tu bi se mogla uklopiti ona poslovica:
Sačuvaj me Bože od prijatelja, a od neprijatelja ću se sam zaštititi.
 
Milojko Vasic:
E pa, nije baš tako ! Mislim, ako sam je ja doveo, onda je moja, i najmanje što očekujem od najboljeg druga da je zaobiđe kad je muvanje u pitanju. Neka muva neku drugu. Čak bi trebao da je zaštiti od drugih muškaraca, ako ja eventualno nisam tu. A kamoli da je on muva !

Ja sam skontala da devojcica jos nije nicija. A ako je tip vec dosao sa tom devojcicom, onda si ti apsolutno u pravu. Slazem se. Ljubi te Kapris.
 
Milojko Vasic:
Kapris:
Ja sam skontala da devojcica jos nije nicija. A ako je tip vec dosao sa tom devojcicom, onda si ti apsolutno u pravu. Slazem se. Ljubi te Kapris.
Aha ... Sad sam i ja skontao ("Skontala Mika !") da možda devojka još uvek nije ničija. Jes, to menja celu stvar. Nego, ti si žensko jel da ?
Tacno je da ta devojka nije nicija...
Medjutim Vama sa ta devojka dopada (zaljubljeni ste u nju), to zna Vas drug...i on prelazi ipak preko toga i pokusava da je dobije za sebe... :twisted:
 
Anonymous:
Madov:
Zaljubljeni ste u neku devojku, na nekoj zurci Vas je najbolji drug "muva". Besni ste i u vama se prelamaju vise osecanja... Sta mislite da bi pravi savremen muskarac uradio :?: :?: :?:

setio se narodnih poslovica pre zurke :)

prvo nikako da budesh besan.
ako nisu daleko odmakli, nego samo caskaju, prisao im, znaci nekako da ne bude da je podvio rep a opet da postuje i drugara, kao i tu curu. najbolje je to kroz zezanje. a ako jesu onda nishta, batalis i gledas dalje
 

Back
Top