OGNJANOVIĆI NA N1

Reg

Elita
Poruka
24.712
Roditelji pok. Tijane Ognjanović na TV N1 pričaju o medijskoj hajci na njih posle smrti deteta.

Ako imate strpljenja, pogledajte. Pogledajte u kakvoj državi živite, pogledajte kako šakali preko svojih državnih fondova pokušavaju da dođu do novca koji je skupljen za Tijanino lečenje. Da li bilo ko od vas veruje te bi novac prebačen u državni fond bio u celosti iskorišćen za lečenje dece?

Ognjanovići jednostavno ne daju pare. Doneli su svu dokumentaciju kojom dokazuju utrošak novca, pričaju kakav se pritisak vrši na njih da se novac uplaćuje u fond za lečenje dece i inostranstvu.

Ovo su izuzetno pristojni ljudi koji samo znaju da ukoliko daju novac državnom fondu, taj novac neće otići na lečenje dece i pokušavaju da nađu, u ovoj žabokrečini, način da novac dođe direktno do dece kojoj je potreban. I tu nastaje najveći problem.

Okrivili su ih da su prali novac. A pod pranjem novca podrazumevaju skupljanje novca za Tijanino lečenje u inostranstvu putem pej pal naloga, zato što u Srbiji ta usluga nije postojala.

Ja ne razumem gde je Srbima mozak pa tako lako nasedaju na pisanje tabloida. Da su hteli da zadrže novac, lepo bi ga sklonili u inostranstvo i mogli bi da ih mrze. A ovako su došli u situaciju da i pored toga što je sav novac još uvek na računima Komercijalne banke, proglašavaju lopovima.

Sram nas bilo.
 
Pa ne moraju da daju Državi. Malo-malo pa neko putem medija apeluje da treba pomoć. Nek daju tako.

p.s. nisu ostavili neki "pozitivan" utisak i nisu delovali kao "nevinašca"
 
Poslednja izmena:
A u šta su potrošene pare što su dali bolnici...i niko nije davao pare za renoviranje bolnice nego za lečenje devojčice

Da su hteli da pomognu nekom detetu dali bi do sada a ne bi čekali da ih svi prozivaju.
 
A u šta su potrošene pare što su dali bolnici...i niko nije davao pare za renoviranje bolnice nego za lečenje devojčice

Da su hteli da pomognu nekom detetu dali bi do sada a ne bi čekali da ih svi prozivaju.

To i ja mislim. Prošlo je prilično vremena od kada je završena ostavinska rasprava i bilo je dece kojima je najhitnije hitno bio potreban novac....
A zašto nisu me baš i ne interesuje.
 
Roditelji pok. Tijane Ognjanović na TV N1 pričaju o medijskoj hajci na njih posle smrti deteta.

Ako imate strpljenja, pogledajte. Pogledajte u kakvoj državi živite, pogledajte kako šakali preko svojih državnih fondova pokušavaju da dođu do novca koji je skupljen za Tijanino lečenje. Da li bilo ko od vas veruje te bi novac prebačen u državni fond bio u celosti iskorišćen za lečenje dece?

Ognjanovići jednostavno ne daju pare. Doneli su svu dokumentaciju kojom dokazuju utrošak novca, pričaju kakav se pritisak vrši na njih da se novac uplaćuje u fond za lečenje dece i inostranstvu.

Ovo su izuzetno pristojni ljudi koji samo znaju da ukoliko daju novac državnom fondu, taj novac neće otići na lečenje dece i pokušavaju da nađu, u ovoj žabokrečini, način da novac dođe direktno do dece kojoj je potreban. I tu nastaje najveći problem.

Okrivili su ih da su prali novac. A pod pranjem novca podrazumevaju skupljanje novca za Tijanino lečenje u inostranstvu putem pej pal naloga, zato što u Srbiji ta usluga nije postojala.

Ja ne razumem gde je Srbima mozak pa tako lako nasedaju na pisanje tabloida. Da su hteli da zadrže novac, lepo bi ga sklonili u inostranstvo i mogli bi da ih mrze. A ovako su došli u situaciju da i pored toga što je sav novac još uvek na računima Komercijalne banke, proglašavaju lopovima.

Sram nas bilo.

Ti kao da se kopčaš na leđa.
Ognjanovići su najcrnji prevaranti, potpuno neosetljivi na patnju druge dece ( onaj zrikavi čak i reče "To su naše pare!") , a da li je još neko pokušao da se tu ovajdi - to njih nimalo ne pere.
Fuj, gadi mi se i da pišem o njima!
 
Да,много деце тражи донацију,али ови је недају јер им треба 2 године да се смисле како да пребаце и коме паре.то су приче за наивне.
 
Roditelji pok. Tijane Ognjanović na TV N1 pričaju o medijskoj hajci na njih posle smrti deteta.

Ako imate strpljenja, pogledajte. Pogledajte u kakvoj državi živite, pogledajte kako šakali preko svojih državnih fondova pokušavaju da dođu do novca koji je skupljen za Tijanino lečenje. Da li bilo ko od vas veruje te bi novac prebačen u državni fond bio u celosti iskorišćen za lečenje dece?

Ognjanovići jednostavno ne daju pare. Doneli su svu dokumentaciju kojom dokazuju utrošak novca, pričaju kakav se pritisak vrši na njih da se novac uplaćuje u fond za lečenje dece i inostranstvu.

Ovo su izuzetno pristojni ljudi koji samo znaju da ukoliko daju novac državnom fondu, taj novac neće otići na lečenje dece i pokušavaju da nađu, u ovoj žabokrečini, način da novac dođe direktno do dece kojoj je potreban. I tu nastaje najveći problem.

Okrivili su ih da su prali novac. A pod pranjem novca podrazumevaju skupljanje novca za Tijanino lečenje u inostranstvu putem pej pal naloga, zato što u Srbiji ta usluga nije postojala.

Ja ne razumem gde je Srbima mozak pa tako lako nasedaju na pisanje tabloida. Da su hteli da zadrže novac, lepo bi ga sklonili u inostranstvo i mogli bi da ih mrze. A ovako su došli u situaciju da i pored toga što je sav novac još uvek na računima Komercijalne banke, proglašavaju lopovima.

Sram nas bilo.

Била је већ тема пре оставине , и била сам заиста опрезна прилком коментарисања...
елем , прошло је већ довољно времена , и лично бих се лоше осећала да сам на њиховом месту.
а са тим новцем на рачуну .
Ако већ нису способни да одлуче коме је новац од значаја , а нису , у чему је проблем да га
пребаце у тај Фонд , и скину терет са својих леђа , а другима на душу шта ће са истим.
Ја бих га се ослободила у року од одмах , и као једна од оних која је безброј пута окренула тај
број НЕМАМ НИШТА ПРОТИВ ДА НОВАЦ ПРЕБАЦЕ У ФОНД , или је и ово опет игранка :roll:
 
Savim je razumljivo što niko normalan neće da uplati ni dinara u Fond kojim upravlja vlada Aleksandra Vulina,pošto postoji velika verovatnoća da će pare otići na Yves Saint Laurent bundu za švrćkanje Dragice Nikolić po zimskim bajčetinskim pejzažima .
 
Poslednja izmena:
Ovo što su ovi uradili, ovo dvoje zveri u ljudskom obliku ne bi uradio niko nigde ko hoda na dve noge , a zverstava u svetu ima onoliko.

Obogatiti se nad lešem svoga deteta, ubiti onoliko male dece posle toga jer su zbog njih takvih ljudi masovno odustali od slanja pomoći bilo kome zgadivši se nad zverima Ognjanovićima i nemoćna dečica su umirala bez sredstava za lečenje , ko to može opravdavati ?

Sličan se sličnom raduje , a onima kojima je ovo zverstvo normalno poželeti samo da njihovoj deci zatreba pomoć koju neće imati ko da im pruži pa onda nek im ovaj par neljudi i dalje izgleda nalik ljudima.
 
Da se ne lažemo, prevaranti su i jedni i drugi .

Ujdurma od početka do kraja . Ok, pretpostavljam da su Ognjanovići pristajali na sve dok je dete još bilo živo, ali vidi se jasno da su posle pokušali da zadrže novac za sebe i da ga ne dele sa ovim "humanim" lešinarima koji su i organizovali medijsku kampanju za donacije .
 
Ali dali su preko milion evra Institutu za majku i dete, to se nigde ne spominje. Zašto? Zato što su insistirali na tome da se novac uplaćuje direktno firmama koje će isporučivati opremu Institutu i nisu dozvolili da se mešaju posrednici.

E to je razlog.

I lepo kaže majka: Ja sam izgubila ono što mi je bilo najvrednije, sve ostalo je besmisleno.

Ja mogu da razumem da neko ko nije roditelj govori o tim ljudima kao o profesionalnim prevarantima, ali da roditelji tako govore i pišu, to mi je strašno. Ili lažu da su roditelji, ili ih je priroda negde zakinula u tom smislu.

- - - - - - - - - -

Inače, Tijanin otac, koji je policajac, je suspendovan zbog toga što "natpisi u tabloidima stvaraju lošu sliku o jedinici u kojoj radi". To je obrazloženje.

Strašno.
 
Đubrad nakazna je sklanjala pare po raznim računima dok je ono nesrećno dete još bilo živo , nakazi je bilo samo do para , a život ili smrt su tu bile nevažne kako se na kraju i otkrilo.

Najcrnje što muška invalidna nakaza ovog para i dan danas sedi u panduraciji i što nije suspendovan čak ni posle ovoliko vremena i dokaza o krađi i lopovluku :bljak:

Crnje od crnjeg je što ženska nakaza takođe sedi i smrdi negde u vladi ali karma je zayebana igračica i raspadaće se oboje ali im sve pare ovog sveta neće pomoći, ubicama male bolesne dečice.

To od Boga obeleženo i ne može biti nalik ljudima.

Što me ne čudi ko ih brani i opravdava, a pisali smo o njima onoliko da bi se teme zatvarale i gušili dokazi ...gologuze žutare koje se i nažderaše prvi put 2000-te navikle na lopovluk i kriminal i dna kod njih nema ali zapamtiti onu narodnu : mogu kako hoće ali ne i dokle hoće i režiser odozgo im sve lepo posloži po zaslugama i rebne po njihovim najdražim ako i imaju nekog takvog.

Neće ovo dvoje nakaza Bogu na istinu, ne , ne...mučiće se to dugo i treba tako za nauk svima takvima koji će isto tako da prođu.
 
Пазите, само треба посматрати за кога је Сандрина, и радити супротно.

Значи, ако она не воли Огњановиће, они су неки супер људи.

А то су и доказали одбијањем да дају паре држави.

Јер новац НИКАД не треба дати држави.

Јер, сваки новац дат држави неће отићи на лечење мале Цице, него ће отићи, макар делимично, на нечији туђи конто и фризуру.
 
Пазите, само треба посматрати за кога је Сандрина, и радити супротно.

Значи, ако она не воли Огњановиће, они су неки супер људи.

А то су и доказали одбијањем да дају паре држави.

Јер новац НИКАД не треба дати држави.

Јер, сваки новац дат држави неће отићи на лечење мале Цице, него ће отићи, макар делимично, на нечији туђи конто и фризуру.

Što ga nisu dali nekom drugom...
Malo malo pa u novinama izađe neki apel.
Što se nisu sami javili tim nekim mučenicima koji mole za pomoć
Đubrad su i lopuže i želim im da im pare opet trebaju u svrhu lečenja ali da im zafali i preko toga štzo su ukrali pa nek mole opet ali pitanje ko će im izaći u susret ovaj put
 
Poslednja izmena:
Ко је први надигао хистерију око мале Тијане? Њему се обратите за одговор.

Добро је што је надигнута хистерија око мале Тијане.

Тада је први пут показано у каквој рупи живимо, и колико је породицама тешко оболелих потребна помоћ.
 

Back
Top