Yu ili Us tastatura

Пишите ћирилицом, баталите муфљузе који нам на разне начине намећу латиницу, нпр. преко латиничких тастатура, која подлост, као да је тешко прилепити налепнице.
 
Пишите ћирилицом, баталите муфљузе који нам на разне начине намећу латиницу, нпр. преко латиничких тастатура, која подлост, као да је тешко прилепити налепнице.

Pišite glagoljicom, zaj.ebite tu propagandu jer sve što kažu o ovome nije istina

4e048b090ae9fc1426e2a434b6b75528b08716b641d41f29.jpg
 
to ti zavisi od navike. ja koristim us tastaturu iz prostog razloga zato sto sam nju aktivno koristila od 2007 do 2011 godine. onda sam kupila novi komp i aj kao kada je sve novo, neka bude i tastatura. ali ovu sam ostavila u rezervi...i posle izvesnog vremena crkne mi nova tastatura, ja dok sma kupila opet novu koristila ovu, i kupim drugu novu i ta crkne i tako...na kraju sma prestala da kupujem tastature i koristim ovu moju prvu tastaturu, koja je inace kupljena 2002 godine (koriscena je od 2002, ali ne toliko aktovno ko od 2007 adsl :mrgreen:).

sve u svemu koristis onu koja te sluzi dobro i verno. :lol:
 
to ti zavisi od navike. ja koristim us tastaturu iz prostog razloga zato sto sam nju aktivno koristila od 2007 do 2011 godine. onda sam kupila novi komp i aj kao kada je sve novo, neka bude i tastatura. ali ovu sam ostavila u rezervi...i posle izvesnog vremena crkne mi nova tastatura, ja dok sma kupila opet novu koristila ovu, i kupim drugu novu i ta crkne i tako...na kraju sma prestala da kupujem tastature i koristim ovu moju prvu tastaturu, koja je inace kupljena 2002 godine.

sve u svemu koristis onu koja te sluzi dobro i verno. :lol:

Ти говориш о пластици, а ми о кодном распореду.
 
Koju tastaturu preporucujete i koju vi preferivate?

Ovo je jedno od onih neverovatnih zabrinjavajućih pitanja :(!
Sve veliki srpski rodoljubi, a ni sopstveni jezik ne poštuju! Nemam ništa protiv katolicizma, ali je toliko uzeo maha da je zabrinjavajuće. Zabrinjavajuće je da mladi mnoge reči ne znaju na srpskom već jedino na engleskom. Neke od najbitnijih karakteristika nacije su jezik, pismo i vera. Možemo valjda bar taj minimum da ispoštujemo!? Ako pri tom imamo svest da je srpski sa oko 400.000 reči prilično siromašan jezik (engleski blizu 1.000.000) onda će biti jasnije zašto jednostavno moramo da koristimo i našu tastaturu u modernom dobu! Pogledajte Hrvate, pogledajte njihove forume i videćete da listom koriste kvačice u pisanju, izuzeci su oni koji i h ne koriste!
 
Ovo je jedno od onih neverovatnih zabrinjavajućih pitanja :(!
Sve veliki srpski rodoljubi, a ni sopstveni jezik ne poštuju! Nemam ništa protiv katolicizma, ali je toliko uzeo maha da je zabrinjavajuće. Zabrinjavajuće je da mladi mnoge reči ne znaju na srpskom već jedino na engleskom. Neke od najbitnijih karakteristika nacije su jezik, pismo i vera. Možemo valjda bar taj minimum da ispoštujemo!? Ako pri tom imamo svest da je srpski sa oko 400.000 reči prilično siromašan jezik (engleski blizu 1.000.000) onda će biti jasnije zašto jednostavno moramo da koristimo i našu tastaturu u modernom dobu! Pogledajte Hrvate, pogledajte njihove forume i videćete da listom koriste kvačice u pisanju, izuzeci su oni koji i h ne koriste!

Још само да утврдимо шта је наше...
 
Ovo je jedno od onih neverovatnih zabrinjavajućih pitanja :(!
Sve veliki srpski rodoljubi, a ni sopstveni jezik ne poštuju! Nemam ništa protiv katolicizma, ali je toliko uzeo maha da je zabrinjavajuće. Zabrinjavajuće je da mladi mnoge reči ne znaju na srpskom već jedino na engleskom. Neke od najbitnijih karakteristika nacije su jezik, pismo i vera. Možemo valjda bar taj minimum da ispoštujemo!? Ako pri tom imamo svest da je srpski sa oko 400.000 reči prilično siromašan jezik (engleski blizu 1.000.000) onda će biti jasnije zašto jednostavno moramo da koristimo i našu tastaturu u modernom dobu! Pogledajte Hrvate, pogledajte njihove forume i videćete da listom koriste kvačice u pisanju, izuzeci su oni koji i h ne koriste!

Pises o postovanju jezika, a i sam koristi latinicu koja nije srpsko pismo. Ja gotovo sve na pc pisem cirilicom, dok na mobilnom iskljucivo latinica.
 

Back
Top