Pedeset nijansi

Pa to ti je to prokletstvo, kad penis udje, mozak izadje :zcepanje: a Anastasija je dobila penis da je morala da se nosi. I celo vreme razmisljam @bo te, pa nece valjda jos..nemoguce je dobiti tako dugo penis bez posledica :zcepanje:...odoh ...toliko od mene :bye:

- - - - - - - - - -



Kao u AMerickom filmu :lol:

Znam mnoge kojima nije ni ušao a mozak ćaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooooo! :D
 
Na kraju krajeva, ovo u 50 nijansi je i manje-vise tipicna zenska fantazija, samo sto 50 nijansi to vodi do ekstrema.

Vecina zena zeli dominantnog, uspesnog muskarca, a 50 nijansi kao simbol toga uzme biznismena.
Vecina hoce da ih voli, sto se valjda i desi u nekoj knjizi.
Vecina hoce da ih muski pohebe, ona da se prepusti njemu da ona bude u njegovoj moci, a on da je muski uzme, samo sto su oni otisli u ekstremu sa sado-mazo cudima.
A da, plus je ona onako stidljiva i neiskusna devica, neiskvarena, a on uspe da je iskvari, da joj probudi strast, verovatno to i zene zele, za nekim da podivljaju, polude, jer sve su one fine, povucene i stidljive, dok su obucene.

Tako da popularnost ove knjige/filma mi vise nije cudna, vec eto, manje-vise tipicne zenske fantazije, sa iskorakom u ekstremu.
 
Poslednja izmena:
Sto se knjizice tice...niš' gluplje skoro nisam procitala.. Ruku na srce, procitala sam odeljke.. jelte..ono sto bi se izborom kompetentnih nazvalo.. best of the best.. I doista sam mislila da se radi o sali , polu -humoru/satiri na klise ..sta god. Elem, bila sam u krivu.. Ozbiljno napisano da natera na smeho-plač. A za film videcemo.. Ko zna..
 
Mogli su i više od 50, ali da ne cepidlačimo... :D

Neki su u ovom štivu i filmu našli ogromnu inspiraciju, dok drugi tvrde da je to sve ogromno... Da ne psujemo sad... :)

Kakvo je Vaše mišljenje o tome? Da li ste tu našli neku inspiraciju ili, pak, temu za zezanje i sprdnju sa partnerom? :)

Neka istraživanja su pokazala da je posle pojavljivanja te knjige stopa promiskuiteta porasla... :D Ne bih ništa od toga mogao da tvrdim, ali sigurno da ima neke posledice. :)

Knjiga mi je prepričana, film sam odgledao.

Na osnovu filma - sexualna limunacijca. Ono šta je i kako je onaj tip radio je tanak i slab sex. Sexić.

Druga je stvar što većina ljudi polazi od sebe: ja sam optimalan, ono ispod su mravi, a iznad mene - pa to verovatno i ne postoji. Gomila žena misli da ima sasvim dobar sex sa mužem. Onda se postavlja pitanje, a da li je uopšte uputno da sazna da to baš i nije tako?
Onda neko napiše ovakvu knjigu i krene n žena da bali nad sadržajem, a u stvari pre treba da se zapitaju, nešto slično kao đed u "Lepota poroka", scena na plaži...
 
Knjiga mi je prepričana, film sam odgledao.

Na osnovu filma - sexualna limunacijca. Ono šta je i kako je onaj tip radio je tanak i slab sex. Sexić.

Druga je stvar što većina ljudi polazi od sebe: ja sam optimalan, ono ispod su mravi, a iznad mene - pa to verovatno i ne postoji. Gomila žena misli da ima sasvim dobar sex sa mužem. Onda se postavlja pitanje, a da li je uopšte uputno da sazna da to baš i nije tako?
Onda neko napiše ovakvu knjigu i krene n žena da bali nad sadržajem, a u stvari pre treba da se zapitaju, nešto slično kao đed u "Lepota poroka", scena na plaži...

Misliš na ono "S kakijem ja medjedom vijek proživjeh?" :lol:
 
Knjiga mi je prepričana, film sam odgledao.

Na osnovu filma - sexualna limunacijca. Ono šta je i kako je onaj tip radio je tanak i slab sex. Sexić.

Druga je stvar što većina ljudi polazi od sebe: ja sam optimalan, ono ispod su mravi, a iznad mene - pa to verovatno i ne postoji. Gomila žena misli da ima sasvim dobar sex sa mužem. Onda se postavlja pitanje, a da li je uopšte uputno da sazna da to baš i nije tako?
Onda neko napiše ovakvu knjigu i krene n žena da bali nad sadržajem, a u stvari pre treba da se zapitaju, nešto slično kao đed u "Lepota poroka", scena na plaži...

Gomila žena misli da ima sasvim dobar seks sa mužem, ali zato zna da sa švalerom ima odličan. :D Vidi, nisu one baš toliko naivne koliko ti misliš. :D
 
Gomila žena misli da ima sasvim dobar seks sa mužem, ali zato zna da sa švalerom ima odličan. :D Vidi, nisu one baš toliko naivne koliko ti misliš. :D

mislim ne bih da ispadne da sam nesrto drugo mislio
al sta rade one zene koje bas vole seks, a musakkcu opadne libidi, zapusti se, ne radi to vise redovno i dobro, nece da se trude iako je ona popricala, a sve ostalo funkcionise, sta im preostaje?

- - - - - - - - - -

Najbolja scena u filmu kad Chrisian skida svoje odelo i navlaci jeans na golo telo.....mislim u stvarnom zivotu bi dobio ekcem :lol:

sta je tolko cudno pa i ja sam to radio, krenes na dubal i zaboravis gace, necu valjda posle tusiranja opet prljave da obucem, a ionako su morke od znoja
obucem farmerke bez gaca :roll:
 
mislim ne bih da ispadne da sam nesrto drugo mislio
al sta rade one zene koje bas vole seks, a musakkcu opadne libidi, zapusti se, ne radi to vise redovno i dobro, nece da se trude iako je ona popricala, a sve ostalo funkcionise, sta im preostaje?

Stenje na falusu tipa kog odabere, šta drugo?

To rade i one kojima muž ima dobar libido, ali neće isto falus 30 godina... Ma, nek se kreše ko kako hoće... :D
 

Back
Top