Novi Svetski Poredak protiv Novog Seljačkog Poretka
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Novi Svetski Poredak protiv Novog Seljačkog Poretka

Elita
    Učlanjen
    30.05.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Novi Svetski Poredak protiv Novog Seljačkog Poretka

ovde se uzimaju pare i na tome su angažovani najveći mozgovi

a ovde se sredstva plasiraju i angažovani su najveći mazgovi

A sve izmedju evo da raspravimo na ovoj temi...
    Kažu da ovi iz Novog Svetskog Poretka oće da unište našu istoriju, kulturu i veru
    a mi uz pomoć komunalne faćarimo narod da vratimo pozajmljene pare potrošene na rados i veselje

- - - - - - - - - -

Zamolite vaše seoske menadžere, obučene po poslednjem kriku da vam na nanovijem Samsungu pokažu slike svojih krezavih roditelja dakle prva prethodna generacija, da crknete od smeha...

Elita Umri_muski (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Podrazumevano Re: Novi Svetski Poredak protiv Novog Seljačkog Poretka

Meni nije nikako jasno kako vecinu ljudi interesuje novi svetski poredak, a ne interesuje ih to sto ih lokalni trgovci varaju, sto lokalne sudije namerno lose sude i slicno...

Aktivan član ucencovjek (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Zanimljiva tema...

Pa to i jeste cilj tog Novog poretka, da s jedne strane imate one koji obavljaju "prave" poslove, a s druge zatucanere koji se trose na trivijalnosti i perverzije, da lakse prebole to sto su niko i nista i sto im je zivot, prostacki receno-Sranje!

Elita
    Učlanjen
    30.05.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Umri_muski Pogledaj poruku
    Meni nije nikako jasno kako vecinu ljudi interesuje novi svetski poredak, a ne interesuje ih to sto ih lokalni trgovci varaju, sto lokalne sudije namerno lose sude i slicno...
    pa ja zato stavio drgu sliku kao adekvatnu za naš ugao...
    svi bi ne da zarade nego da se OBOGATE "na nekome"... pa da im bidne lepo ko u cigansku šatru...
    stvar je samo do aranžmana ali psihologija je ista
    Cigani naprave žurku kad prodjau malo kablova a ovi naši kad prodaju celu firmu sa sve kablovima

a ovo što si pitao, to se zove "manipulacija masom"
    za potrebe manipulacije ovde treba ti polupismen novinarčić jer je knjiga po kojoj se radi napisana pa ima jedno 150 godina...

Elita
    Učlanjen
    30.05.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ucencovjek Pogledaj poruku
    Zanimljiva tema...

Pa to i jeste cilj tog Novog poretka, da s jedne strane imate one koji obavljaju "prave" poslove, a s druge zatucanere koji se trose na trivijalnosti i perverzije, da lakse prebole to sto su niko i nista i sto im je zivot, prostacki receno-Sranje!
    To ti je ono... zavrišo fakultet (sad ni to ne treba) al golja sa pocepanim patikama...
    mislim tokom devedesetih se još i tražio taj fakultet sad može i keramičarska struka...
    odjednom kola, kuća, satovi... žurka na splavu molimtelepo...

a koja je cena?
    Poslednji put ažurirao/la Forumaš Veličanstveni : 03.02.2015. u 17:28

Elita
    Učlanjen
    05.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Forumaš Veličanstveni Pogledaj poruku
    To ti je ono... zavrišo fakultet (sad ni to ne treba) al golja sa pocepanim patikama...
    mislim tokom devedesetih se još i tražio taj fakultet sad može i keramičarska struka...

a koja je cena?
    Cena je Novi seljacki poredak. Napravio si odlicno poredjenje, ali i potpuno novi ugao u sagledavanju teorije zavere.

Iskusan blooser (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    194

Citat Original postavio Forumaš Veličanstveni Pogledaj poruku

a koja je cena?
    Pa vidi ovako, ti bez fakulteta ce tesko "povuci" zemlju napred, to valjda vidimo iz prilozenog - kako nam se broj inteligentnih i sposobnih konstantno smanjuje (odliv) zemlja sve dublje i dublje tone u haos.
    A do znanja, a jos manje do iskustva, ne dolazi se preko noci, u tome i jeste trik.

Tako, nek' nam je Bog u pomoc u tom smislu.

Iskusan blooser (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    194

Mene licno interesuje NWO jer sam shvatio neke stvari koje logicki nikako nisam mogao da povezem, plus sam shvatio koliko je monstruozan i detaljno isplaniran i sproveden taj NWO, i koliko direktno utice na mene i na sve nas.

Sta mislis cije je maslo ova duznicka kriza u Grckoj, raspad SFRJ, nasa duznicka agonija, rat u Ukrajini, ISIS...? Onda ti je valjda jasno koliko sve to utice i na tebe.

A na kraju, ili na pocetku, po volji, i to sto je haos u obicnom zivotu i sto se dozvoljava ovakav nered i lopovluk je posledica NWO, koji dopuste haos da bi obavili svoj lov u mutnom, dok lokalne "baje" kradu mrvice koje padaju sa stola (citaj stanovi, kola, dok ovi NWO guys otimaju milijarde u novcu i materijalnim dobrima - sirovine, industrija, infrastruktura, banke, trziste).

Dakle NWO nam diktira zivot, ovo ostalo je samo lokalni folklor.

I da, sustinski je isto i u Nemackoj i ovde, samo je tamo malo vise nasminkano. Ali sustinski polozaj ljudi je isti.

Elita jaguar b p (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

NWO je prosto naziv za svet posle pada komunizma za koji se borio Putin do 1991.

Aktivan član ucencovjek (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re:

Citat Original postavio jaguar b p Pogledaj poruku
    NWO je prosto naziv za svet posle pada komunizma za koji se borio Putin do 1991.
    Ovo prvi put cujem...

Elita
    Učlanjen
    30.05.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re:

Citat Original postavio ucencovjek Pogledaj poruku
    Ovo prvi put cujem...
    Lik je egzibicionista i humorista, uopšte nije dosadan
    Uvek kaže kratko i smešno

Elita
    Učlanjen
    30.05.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio blooser Pogledaj poruku
    Mene licno interesuje NWO jer sam shvatio neke stvari koje logicki nikako nisam mogao da povezem, plus sam shvatio koliko je monstruozan i detaljno isplaniran i sproveden taj NWO, i koliko direktno utice na mene i na sve nas.

Sta mislis cije je maslo ova duznicka kriza u Grckoj, raspad SFRJ, nasa duznicka agonija, rat u Ukrajini, ISIS...? Onda ti je valjda jasno koliko sve to utice i na tebe.

A na kraju, ili na pocetku, po volji, i to sto je haos u obicnom zivotu i sto se dozvoljava ovakav nered i lopovluk je posledica NWO, koji dopuste haos da bi obavili svoj lov u mutnom, dok lokalne "baje" kradu mrvice koje padaju sa stola (citaj stanovi, kola, dok ovi NWO guys otimaju milijarde u novcu i materijalnim dobrima - sirovine, industrija, infrastruktura, banke, trziste).

Dakle NWO nam diktira zivot, ovo ostalo je samo lokalni folklor.

I da, sustinski je isto i u Nemackoj i ovde, samo je tamo malo vise nasminkano. Ali sustinski polozaj ljudi je isti.

Pa znaš kako... imaš zvaničnu "papirološku stranu" koja se zvanično knjiži, na koju se zvanično pozivamo i koja se ekranizuje kroz TV dnevmike...

a imaš i "neformalne dogovore", "nepristojne ponude" na koje mnogi "pozajmljivači u frci s lovom" - pristaju
    uz pozajmicu se daju "super ideje"...

Na primer...
    Zvanično će ti na TV-u reći kako je npr. EU donirala sredstva za Nacionalnu Službu za Zapošljavanje (trenutno za Zajebavanje)
    Ali ti ni u onom poslednjem dnevniku, kada se šturo proture neke vesti koje nisu bile celog dana, ipak neće reći da ministar ima ekskluzivno pravo da preusmeri te donacije.
    Obično se upumpaju u neke privatne firme (nepotizam) uz tobožnje "doživotno zapošljavanje IT stručnjaka i IT ehperata" a zapravo klasična mućka - par njih dobije par ugovora na odredjeno i to tako da NSZ dotira privatika te iste firme koju ministar ljubi pa firmu takvi "stručnjaci" i "eksperti" bez dana iskustva ne koštaju ništa a onaj keš valjda se deli, štagaznam ja nisam im držao sveću.

Ovaj primer primitivizma izuzetno odgovara NWO za finalizaciju - uzimanje resursa ili čak teritorije sa resursima dok ti ostalo manje bitno ostavi. Da bi obezbedili svoj ulog, uvek stave svog stražara u kuću dužnika i oni moraju da egzistraju u svakoj vladi pa makar im stranke ne prešle cenzus.

Da sve imamo pametne i promućurne u pozitivnom smislu, NWO ima mehanizme kontrole kreditiranja i kažnjavanja "neposlušnih" koji nisu igrali kao totalni primitivci.

Vidi, Čaušesku je postao "krvnik", "manijak", "psihopata", "ubica" u momentu kad Rumunija nije dugovala ni pišljiv cent...
    Pre toga je Čaušesku bio državnik, striktni vladar...

Sloba je bio kriv što nije bio toliko nenormalan da sprovede privatizaciju preko noći što su dripci od bušnih gaća jedva doćekali... Sad se češkaju za jajca dal sad da beže ili da sačekaju prodaju Telekoma, EDB-a i Kolubare...
    A posle Kolubare možemo se selimo na Severni Pol...
    Poslednji put ažurirao/la Forumaš Veličanstveni : 03.02.2015. u 21:40

Domaćin
    Učlanjen
    14.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re:

Citat Original postavio jaguar b p Pogledaj poruku

Iliti New World + Order

Buduća legenda Sanovnik (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    879

Све што се дешава у Србији, директно је решење запада или последица владања комуниста. које су енгелзи и совјети инсталирали 45 у Србију. Све то не би било могуће да нисмо правили југосавију. У осталом, и хрвати су заклали милион Сба, зато што Срби нису заклали милион хрвата. Других разлога нема, обзиром на н ационалне особениости.
    СРБИЈА , МОЈА ОТАЏБИНА
    http://forum.krstarica.com/showthread.php/472159-Moja-Srbija/page4

Poznat KiZo (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    266

Citat Original postavio Sanovnik Pogledaj poruku
    Све што се дешава у Србији, директно је решење запада или последица владања комуниста. које су енгелзи и совјети инсталирали 45 у Србију. Све то не би било могуће да нисмо правили југосавију. У осталом, и хрвати су заклали милион Сба, зато што Срби нису заклали милион хрвата. Других разлога нема, обзиром на н ационалне особениости.
    https://youtu.be/pDKdQNCAHug?t=12m10s
    Српској застави вратиће сјај.Ono sto nije za zadrzavanje ide iz ruke u ruku.Prodorna milost je musko odlicje.
    "Julijana, ti mnogo čitaš bajke, zabrinjavaš me u poslednje vreme!"

Slične teme

1. Novi Svetski Poredak-Ustoličenje
    Autor goxy u forumu Politika
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 29.10.2010., 19:37
  2. Novi svetski poredak
    Autor Dragan_srbcg u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 02.07.2009., 23:17
  3. Novi Svetski Poredak
    Autor Parsifal u forumu Svaštara i zanimljivosti