Vučić: Toliko nam dobro ide da mi je neprijatno

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da prvi rezulati ekonomskih mera koje je Vlada preduzela pokazuju neočekivano dobre rezultate, i to toliko da mu je čak i neprijatno da pročita neke od njih koliko su dobri.

"Stvari su nam krenule i bolje nego što smo očekivali", rekao je premijer za TV Pink i dodao da je, između ostalog, uprkos smanjenju plata i penzija, prosečna zarada porasla na iznad 49.000 dinara.

Objasnio je da je to moguće jer je "inspekcija rada ozbiljnije radila svoj posao, što je poreska inspekcija radila bolje svoj posao, tako da je 400 evra prosečne plate nešto što dugo, dugo nismo imali u Srbiji".

Po njegovim rečima, u sprovodenju mera fiskalne konsolidacije stvari su krenule i bolje je nego što je Vlada očekivala, jer su od septembra do decembra 2014. napravljene velike uštede, budžetski deficit je snižen na 6,6 odsto, a očekivalo se da će biti 8,6 odsto.

Vučić je najavio da će Vlada Srbije na sednici u subotu, uz pomoć Svetske banke, "ugasiti preduzeća koja praktično više ne postoje".


http://www.021.rs/Info/Srbija/Vucic-Toliko-nam-dobro-ide-da-mi-je-neprijatno.html
 
FOKRpPLJ.jpg


Ovo je realnost. Od 200 zemalja, Srbija je 8. otpozadi po privrednom rastu
 
FOKRpPLJ.jpg


Ovo je realnost. Od 200 zemalja, Srbija je 8. otpozadi po privrednom rastu

Невезано за ову тему, ако је твој графикон тачан, српско-руска империја од Јадрана до Владивостока је у озбиљној економској кризи. А и неки наши антиглобалистички френдови такође нису баш у доброј позицији. Бар да су ови Кроасани гори од нас, па да нам због тога буде топло око срца...ал' ни то....
 
Posto su ulice, trgove i bulevare vec poceli da nazivaju po Zoranu Djindjicu, evo ja predlazem da nasem sadasnjem velikom vodji pocnemo da odajemo pocast podizanjem spomenika. Aferim, veliki vodjo...
]

Znaci , smeta ti sto je neka ulica dobila ime po ubijenom premijeru. Pa to je tako normalno, cak i u Srbiji, Vucic je hteo da promeni ime
Djindjica i da stavi ime zivog coveka " srBskog heroja", ali to je vrlo neukusno, drsko i van zdrave pameti.
 

Back
Top