Amerikanci Hrvatima: Dovedite nam Srbiju u NATO

largoman

Primećen član
Poruka
900
U Hrvatskoj je potpuno neprimećeno prošla informacija da je Srbija učinila ključni korak na putu prema NATO savezu . Naime , glavni sekretar Sjevernoatlantske vojne alijanse Jens Stoltenberg ( sin poznatijeg Thorvald , mirovnog pregovarača u Hrvatskoj i BiH ) pre nekoliko dana Srbiji je aktivirao " Individualni akcioni plan partnerstva " ( IPAP ) , a što je najviši oblik saradnje neke države sa NATO - om kroz program " Partnerstvo za mir " . ' De iure ' gledajući , to je zadnji korak pred punopravnim članstvom . http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrv...ype/ArticleView/articleId/273265/Default.aspx
Stvarno je čudno ponašanje Hrvatskih medija i vlasti da ovako strateški važne stvari prešučuju i stavljaju ispod tepiha a radi se evroatlantskoj integraciji susedne balkanske države , biće interesantno kako će brzo Hrvatska reagovati na ovaj zahtev Amerikanaca i realizovati ga u zadatim rokovima.Znam da je Hrvatska sada fokusirana na Haški sud i očekivanjem presude u tužbi za genocid između Srbije i Hrvatske ali Američki zahtevi za integraciju Srbije u NATO se moraju izvršiti.Balkan je strateški važan za Ameriku i Evropu ako se ne ubrzaju evroatlantske integracije regiona to bi moglo da oslabi geostrateški položaj NATO i otvoriti vrata drugim igračima poput Rusije , Kine i Arapskog sveta za ulazak na balkan .
 
Ne shvatam, što bi oni trebalo da daju važnost tome ?

Uostalom, nećemo ući u Nato sve i da je 50 Vučića, ŠuNatovaca i DInkića u vladi.

Narod je izričito protiv Nato nacizma i tu je kraj
Kada su Hrvatsku,Bugarsku i Rumuniju integrisali u NATO nije bilo referenduma,nego lepo vladinim dekretom odlučili i gotovo.Interesuje me da li bi to u Srbiji prošlo i kako bi reagovali gradani Srbije kada bi vlada na svoju ruku bez referenduma pokušala da progura Srbiju u NATO?
 
Nazalost,jos jedan od niza nacina u kojem zapad pokusava unistiti Srbe i Srbiju koristeci Hrvate.

Србију су Срби уништили 2000. године. А Хрвати су себе уништили 1991. године када су одлучили постати оно што смо ми постали 9 година касније. Две банана републике једу говна запада. И питање је која источноевропска руља ће прва да изумре.
 
Србију су Срби уништили 2000. године. А Хрвати су себе уништили 1991. године када су одлучили постати оно што смо ми постали 9 година касније. Две банана републике једу говна запада. И питање је која источноевропска руља ће прва да изумре.

Ni šiptarima ne cvatu ruže S Kosova mesečno ode 20.000 ljudi http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=02&dd=02&nav_category=640&nav_id=953636
 
I Otomanska imperija je pobjedjivala i se sirila se sve dok joj 1/3 vojske nisu sacinjavali srpski janjicari,epilog znamo........

Hvala Bogu da je tako, sta mene briga sto je neko Srbin ako je janjicar

Nikad nisam cuo Srbe da se hvale janjicarima kao rvati Napoleonovim najboljim vojnicima :D

A jel se hvale Krajišnicima?

Pa zar niste znali ništa raditi nego ratovati?
To je i Slobo mislio: Srbi možda ne umeju da rade, ali umeju da se biju", ali se opasno zajebo.

:lol:

Nego, reci mi zašto mislim da imaš između 19 i 22 godine?
 

Back
Top