Da li je ovo Putinova cerka?

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.221
Ekaterina Tihonova (28) navodno je jedna od dve Putinove ćerke koja je misterija i za same Ruse jer se o njegove dve kćeri ništa ne zna u javnosti. Ona je akrobatska plesačica, poslovna žena i naučnica.

Ova mlada žena raspolaže budžetom od preko milijardu evra, a tamošnji mediji tvrde da njegovo najmlađe dete koristi majčino devojačko prezime i da rukovodi Moskovskim univerzitetom.

Zanimljivo je i da je Tihonova devojačko prezime Ljudmile, Putinove bivše žene. Tihonova je učestvovala na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu.

Njen rođendan, 31. avgust 1986. godine, poklapa se sa zvaničnim datumom rođenje ćerke Vladimira Putina. Ekaterina je kao ime oca navela “Vladimir” tako da se čini da su nagađanja možda i tačna.

Putin priznaje da ima ćerke Mariju i Ekaterinu, ali su njihovi životi prava misterija celom svetu jer se o njima baš ništa ne zna. Njihovi identiteti su stroga tajna i često se nagađa ko bi one mogle biti.


Šta se zna o Putinovim ćerkama



Marija (30) i Jekaterina (28) su Putinove ćerke za koje ne postoje zvanične fotografije. Obe su se školovale kod kuće, prema zvaničnim informacijama, ali su se često pojavljivale glasine da su išle u regularnu školu, ali da drugovi iz odeljenja nisu znali ko su one.

Mediji su pisali da se druže sa ćerkom Silvija Berluskonija, Barbarom. Nepotrebno je reći da profile na društvenim mrežama nemaju, a njihov život na internetu praktično ne postoji.

Mlađu ćerku, Jekatarinu su povezivali sa sinom južnokorejskog admirala, ali su vrlo brzo stigli demanti iz Kremlja.
http://www.kurir.rs/planeta/video-l...ovo-misteriozna-putinova-cerka-clanak-1672788
Marko Milosevic je nosio gajbe i napravio Bambiland i pootvaro butike, a sta je Putinova cerka radila, kada ima takav budzet ?:think:
 
Koji jad i beda ruskog drustva, ne znaju nista o cerci svog diktatora.

Po tome se vidi sloboda nekog drustva, Britanci znaju svaki gaf svakog clana Kraljevske portodice, a ovi bre u Rusiji ne smeju da otkriju ni kako se Putinova deca zovu!

Ejj bre!!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
A kao ovde se zna. Premijer ima brata debila kome kradu identitet i koji se bije sa zandarima.Sin mu ide po splavovima i prica tati gde je veliki promet da dodje gestapo.A cuva ga vojska.Cerka mu govori 3 jezika a zena ga je ostavila zbog svaleracije. Eto to su informacije babe Kurane kao i u Rusiji.
 
A kao ovde se zna. Premijer ima brata debila kome kradu identitet i koji se bije sa zandarima.Sin mu ide po splavovima i prica tati gde je veliki promet da dodje gestapo.A cuva ga vojska.Cerka mu govori 3 jezika a zena ga je ostavila zbog svaleracije. Eto to su informacije babe Kurane kao i u Rusiji.

Svi oni su uslikani 1000 puta do sada, a vidis da ovaj Putin nema niti jednu sliku sa cerkama u javnosti.

Pa to ti je osnovni pokazatelj diktature.
 
Koji jad i beda ruskog drustva, ne znaju nista o cerci svog diktatora.

Po tome se vidi sloboda nekog drustva, Britanci znaju svaki gaf svakog clana Kraljevske portodice, a ovi bre u Rusiji ne smeju da otkriju ni kako se Putinova deca zovu!

Ejj bre!!!

.


Nije nego, spin majstore.

Britanci gaje poseban odnos prema kraljevskoj porodici kao malo ko na svetu, dok ih za bližu rodbinu premijera baš zabole patka. Kao i prosečne Amerikance, Ruse pa i sve ostale za svoje predsednike i političare.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jos jednom bih vas po ko zna koji put zamolio da izbegavate prepravke originalnih naslova. U originalu je jasno da je sve formulisano kao pitanje, nikako kao tvrdnja. I u samom tekstu postavljaju pitanje citaocima da li im ona lici na Putina. Meni recimo ne, mada to nista ne mora da znaci.
Ona se definitivno ne bavi politikom i jedino politicko pitanje u ovoj prici bi moglo da bude da li politicari treba da imaju pravo na privatnost ili ne? Jedno je misljenje da su oni ljudi kao i svi drugi i da njihova porodica ne treba da zanima nikog, a drugo da oni nemaju pravo na privatnost jer ih mi placamo i od njih nam umnogome zavise zivoti. Meni je ovo drugo blize, ali hajde da vidimo sta vi mislite o tome.
 
Jos jednom bih vas po ko zna koji put zamolio da izbegavate prepravke originalnih naslova. U originalu je jasno da je sve formulisano kao pitanje, nikako kao tvrdnja. I u samom tekstu postavljaju pitanje citaocima da li im ona lici na Putina. Meni recimo ne, mada to nista ne mora da znaci.
Ona se definitivno ne bavi politikom i jedino politicko pitanje u ovoj prici bi moglo da bude da li politicari treba da imaju pravo na privatnost ili ne? Jedno je misljenje da su oni ljudi kao i svi drugi i da njihova porodica ne treba da zanima nikog, a drugo da oni nemaju pravo na privatnost jer ih mi placamo i od njih nam umnogome zavise zivoti. Meni je ovo drugo blize, ali hajde da vidimo sta vi mislite o tome.

Mislim da je ova tema oko budzeta Putinove cerke vazna koliko i plata Sase Jankovica.

A sa ovim oko toga da je jedino politicko pitanje u prici privatnost politicara se slazem. Sto se tice same privatnosti, ne vidim u cemu je problem sto Putin, Vucic, Nikolic ili neko cetvrti krije od javnosti porodicu. Verovatno tako zeli da ih zastiti, a i za nas je to potpuno nebitno kao ni za politiku i probleme u drustvu.
 
Da, ali opet neki kazu da ako neko nije u stanju da dovede u red svoju porodicu, kako ce drzavu? Mada ima i takvih primera, recimo sin Margaret Tacer je dospeo u zatvor za vreme mandata njegove majke, ali ona je svejedno bila veoma uspesan premijer.
 

Back
Top