retro pitaanje za nokiju n95

njuskalo725

Aktivan član
Poruka
1.045
meni je nokia n95 super telefon ima kameru bolju od vecine android telefona
e samo softver ,,,kaslje
ali i pored toga ja imam sve sta mi treba od nje
dalje
imam tri nokie n95
jedna ima softver odlican kao sat
radi ali je tach crkao
tj,,,tacnije razvolila sam ,,,,seli su mi na telefon
onda sam kupila polovan ,,medjutim kod njega sve super radi, ali softver koci
kako mogu da prebacim softver sa starog teefona na ovaj novi
probala sam nokia suite,,,sve uveze izveze ,,,sem setingsa
,,,probala sam da upladujem sotver na telefon sa interneta,,,ni to mu ne radi
dakle preostaje mi da prekopiram sa starog na novi operativni sistem,,ali kako se to radi
 
Pozdrav , ne znam sta podrazumevas pod touch -om , pretpostavljam da je u pitanju displej ili dzojstik , mada je to irelevantno .

N95 je odlican telefon , cak i za danasnje standarde poseduje veoma kvalitetnu kameru koja je kao sto rece u rangu ili cak i bolja od vecine danasnjih uredjaja koji poseduju kameru njegove klase pa cak pravi i kvalitetnije slike i od nekih uredjaja sa danasnjom kamerom od 8mpx.

Samim tim sto je to prevazidjena platforma , nisam siguran da li mozes raditi dalji update , ali ako softver koci , resetuj telefon na fabricka podesavanja HARD reset , i nemoj koristiti sd karticu vecu od 4 GB . Premestanje / kloniranje OS softvera sa jednog na drugi uredjaj je nemoguce , premestanje aplikacija je moguce samo ako posedujes instalacione *.sis *.sisx *.jar fajlove .


Takodje drzi oslobodjeno oko 30% prostora kako interne tako i eksterne memorije, cisti cashe iz browser-a i redovno gasi aktivne aplikacije iz task manager-a.
 
Poslednja izmena:
oo blanked,, pa covece od kada tebe nisam videla,,,
ja sam ,,,ona :) ....ma secas se,,,sta sam htela da kloniram stranice log :) :0
weartyy
valjda me tako znas :)

da n95 je odlican telefon
hard reset sam raadila vise puta kao i update preko suita
negde sam nasla podatak da n97 je odlican ,,jos ako se uradi zadnji update symbiana,,,
a ja to nemam pojma
jedino da dam u servs?
 

Back
Top