TA

grejac krece odmah da greje
cigle su te koje su spore u upijanju
tek posle 4 h od kad je prvi put ukljucis mozes da osetis toplotu kad stavis ruku, a negde oko 6 h da bude dovoljno zagrejana da zraci
ja kad akumuliram uvek prvi put udarim na najjace, da povuce i sve cigle zagreje, posle podesavam jacinu u skladu sa vremenom

- - - - - - - - - -

Nemam ti ja pojma....

u sredini je grejac
oko njega su cigle (one akumuliraju i zrace toplotu, zato se i zove termoakumulaciona pec)
oko cigli je keramicka vuna kao izolacija
i onda ide ovaj lim koji vidis

ako si je sad ukljucila prvi put (krenula jeftina struja) nista od grejanja do zore
 
grejac krece odmah da greje
cigle su te koje su spore u upijanju
tek posle 4 h od kad je prvi put ukljucis mozes da osetis toplotu kad stavis ruku, a negde oko 6 h da bude dovoljno zagrejana da zraci
ja kad akumuliram uvek prvi put udarim na najjace, da povuce i sve cigle zagreje, posle podesavam jacinu u skladu sa vremenom

- - - - - - - - - -



u sredini je grejac
oko njega su cigle (one akumuliraju i zrace toplotu, zato se i zove termoakumulaciona pec)
oko cigli je keramicka vuna kao izolacija
i onda ide ovaj lim koji vidis

ako si je sad ukljucila prvi put (krenula jeftina struja) nista od grejanja do zore
Ja cu vama umteti....
 
Ja cu vama umteti....

opici jer na najjace da povuce
sad se pokri duplo i preko glave, ebi ga
ako imas neku malu grejalicu koja brzo greje ukljuci da se podgrejes dok ova glavna azdaja krene da isijava svanuce

pomenu troja ventilator, njega mozes i ne moras da pustas, al njega i da pustas to radis kad je topla pec da ti duva toplo
ja to ne radim jer se tako brze hladi pec
bez duvanja mi taman drzi ceo dan

- - - - - - - - - -

Uzmi.macku da te greje

jedna macka je malo
treba joj jedna kod nogu, jedna na vratu i po jedna sa strane :lol:
 
opici jer na najjace da povuce
sad se pokri duplo i preko glave, ebi ga
ako imas neku malu grejalicu koja brzo greje ukljuci da se podgrejes dok ova glavna azdaja krene da isijava svanuce

pomenu troja ventilator, njega mozes i ne moras da pustas, al njega i da pustas to radis kad je topla pec da ti duva toplo
ja to ne radim jer se tako brze hladi pec
bez duvanja mi taman drzi ceo dan

- - - - - - - - - -



jedna macka je malo
treba joj jedna kod nogu, jedna na vratu i po jedna sa strane :lol:

Ma nemam, do sad sam se grejala na klimu i nije bilo potrebe da ukljucujem pec, ali mi macka polupala daljinski. Pokrila se jesam, sad cu nju da stavim u carape, sama je kriva...
 
Ma nemam, do sad sam se grejala na klimu i nije bilo potrebe da ukljucujem pec, ali mi macka polupala daljinski. Pokrila se jesam, sad cu nju da stavim u carape, sama je kriva...

a joj nije valjda
nama su stenci izgrizli za tv daljinca al i dalje radi :lol:
a nema na kucistu klime neko dugmence?
sutra je radn dan pici u servis

- - - - - - - - - -

koja je ta, jacina, sta pise na njoj?
manje se brze ugreju od onih velikih
 
ja se bas zacudila kad sam letos uzimala klimu ebo te nigde dugmeta, mnogo bre glupo, jel oni razmisljalju da daljinski lako odapne polomi se i sl
mislila sam to mozda onaj model takav
izgleda svi


sto je destruktivac maca? jel cesto sama
 
ja se bas zacudila kad sam letos uzimala klimu ebo te nigde dugmeta, mnogo bre glupo, jel oni razmisljalju da daljinski lako odapne polomi se i sl
mislila sam to mozda onaj model takav
izgleda svi


sto je destruktivac maca? jel cesto sama

Ma nije, stalno je neko sa njom, ali izgleda da joj to paznje sto ima nije dovoljno... razmisljam da uzmem jos jednu macku, ali brinem zbog njene reakcije i prostora...
To mi je fala sto sam je podigla od 200 grama mesa...:lol:
 

Back
Top