Prekidanje na pola seksa

ma to da docaram da dam izjavi na tezinu, posto bi meni bilo drago, cast, ko boszic i uskrs u jedno da popijemo kafu u kaficu

e ne prestajem pa makar bila i na vratima., fata je fata al dvaput je dvaput :lol:

Ma jasno iako ja tvrdim da bi bilo vako ----> ja zvonem na vrata tebi koji se nalaziš na nekoj ženskoj prodje kroz glavu " došla paranormalna " zatim se mali sam povlači ta mala leti u ormar ili pod krevet na brzaka se obučeš i trčiš na vrata :))))

U 100 euritja da bi to tako bilo :)))))))
 
Ma jasno iako ja tvrdim da bi bilo vako ----> ja zvonem na vrata tebi koji se nalaziš na nekoj ženskoj prodje kroz glavu " došla paranormalna " zatim se mali sam povlači ta mala leti u ormar ili pod krevet na brzaka se obučeš i trčiš na vrata :))))

U 100 euritja da bi to tako bilo :)))))))

mnogo jekume :lol:

mislis? ja mislim da bi ovako bilo, posto znam da se to nikad ne bi desilo-------> zvoni na vratima ja sam na nekoj zenskoj, prodje mi misli kroz glavu da si se izbezoumila, pasce trojka, poludim i oderem zensku ko retko kad :rumenko:

die wette gillt
 
Evo da kao žentlmen učinim za Paranormalnu pa da pitam umesto nje...

Koji su razlozi vama bitni da ovako šta uradite?

- - - - - - - - - -

DOPUNA: u odgovore se računa i prekidanje u prvoj četvrtini...

Kakvo bre prekidanje u pola seksa,da li sam vas tako ucio,kakva je ovo tema,ko je ovo postavio ?
290.gif
 

Back
Top