jedan, dva, tri

meni se desava da nekog citam godinama pa pocne da mi se ne svidja.a isto mi se desilo i da mi neko ne lezi na prvu,al kako vreme odmice vidim da sam promenila misljenje
nisam iskljuciva i mislim da nista nije pisano u kamenu,tako da dopustam sebi da promenim misljenje a i da ga ne donosim na precac
 
Koliko vam je postova potrebno da ocenite da vam se neko od forumasa bas bas ne dopada i zasto?
Meni 5 nesto u stomaku, neko gadjenje mi sve kaze.

Ne znam, jedino mogu da primetim da se tesko snalazim nakon duzeg odsustva sa foruma, cini mi se da se sve tumbe okrenulo, nema dana da ne napravim neku glupost u komunikaciji sa drugima. Ne mogu uopste da procenim ovo malo ljudi sto je jos ostalo ovde, retki su oni koji su ostali s prepoznatljivim shvatanjima i stavovima.
 
Ne volim da donosim brze zakljucke.

Ne mogu da kazem da je dovoljno procitati par postova, jer je za procenu potrebno vreme. Nemam problem da se na nekoj temi ne slazem sa nekim uopste i da se raspravljamo, a da mu da drugoj dam reputaciju jer mi se dopada razmisljanje. Jedan covek je ipak vrlo kompleksno bice, pa cak se i sa najboljim prijateljima ne slazes u svemu i nekada imate totalno razlicite stavove.
 
Ne volim da donosim brze zakljucke.

Ne mogu da kazem da je dovoljno procitati par postova, jer je za procenu potrebno vreme. Nemam problem da se na nekoj temi ne slazem sa nekim uopste i da se raspravljamo, a da mu da drugoj dam reputaciju jer mi se dopada razmisljanje. Jedan covek je ipak vrlo kompleksno bice, pa cak se i sa najboljim prijateljima ne slazes u svemu i nekada imate totalno razlicite stavove.
Twelve points goes to: Zeleni zub! :D
 
Koliko vam je postova potrebno da ocenite da vam se neko od forumasa bas bas ne dopada i zasto?
Meni 5 nesto u stomaku, neko gadjenje mi sve kaze.

Zavisi... Retko koga bas izbegavam da citam.
Odbiju me oni koji su nevaspitani, vecito kivni i ogorceni, zajedljivi i skloni prozivkma. Ako su takve poruke ucestale, onda dalje preskacem...
 
Koliko vam je postova potrebno da ocenite da vam se neko od forumasa bas bas ne dopada i zasto?
Meni 5 nesto u stomaku, neko gadjenje mi sve kaze.

ja to nemam
nemam nijednu osobu ciji mi se svi postovi svidjaju ili mi se na sve okrece zeludac
na nekoga mi se povraca, pa opet se odusevim nekim postom te osobe i dam repku
nekoga obozajem, pa kad nesto procitam pomislim "ebote, koji kreten"
 

Back
Top