Kratak pregled srpske državne destrukcije!
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Kratak pregled srpske državne destrukcije!

Ističe se
    Učlanjen
    30.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kratak pregled srpske državne destrukcije!

Nakon šest godina hrvatskog nacističkog rata i izgona Srba, Srbija priznaje na tom ratu nastalu hrvatsku drzavu.

Iako ne učestvuje u ratu u Bosni, Srbija svojim zastupništvom u Dejtonu 95., oduzima samostalnost
    srpskoj državi u bivšoj Bosni koju je ona ratom ostvarila.

Tokom ratova u bivšoj SFRJ, Srbija dozvoljava da se pitanje Kosova odlaže za neka druga vremena, .....
    kako ne bi bilo po istom načelu, principu rešeno, .....što se apsolutno tačnim pokazalo!
    Srbija, u sračunatoj igri Zapada sve do Kosova, dobija priznanja ratnog mirotvorca,
    da bi na Kosovu propustila priliku da joj taj isti Zapad ne oduzme pravo borbe protiv terorizma u sopstvenoj zemlji
    i -milosrdnim anđelom- joj onemogući -genocid nad Albancima-, .........suprotno od onog što su u Hrvatskoj radili!!!

Nakon svega toga, optužuju je za izazivača ratova i agresora, iako je u ni jednom ratu van svoje teritorije nema!
    Potpuno nepromišljenim, ili pak smišljenim aktima ona to prihvata i stiže pred medjunarodne sudove,
    čime se dobrovoljno predstavila učesnicom medjunarodnih ratova, ....U KOJIMA NIJE UČESTVOVALA!!!

Takvom destrukcijom od strane državnih organa stavljen je Srbiji mllnski kamen oko vrata,
    đe danas Srbija pred međunarodnim sudovima odgovara za genocide u ratovima u kojima nije učestvovala,
    i još, što je van svake pameti, sa tim državama mora održavati ekonomske odnose u korist svoje štete!

Dokle?
    Poslednji put ažurirao/la Bred Dekster : 01.02.2015. u 19:05

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2276

Podrazumevano Re: Kratak pregled srpske državne destrukcije!

Citat Original postavio Bred Dekster Pogledaj poruku
    Nakon šest godina hrvatskog nacističkog rata i izgona Srba, Srbija priznaje na tom ratu nastalu hrvatsku drzavu.

Iako ne učestvuje u ratu u Bosni, Srbija svojim zastupništvom u Dejtonu 95., oduzima samostalnost
    srpskoj državi u bivšoj Bosni koju je ona ratom ostvarila.

Tokom ratova u bivšoj SFRJ, Srbija dozvoljava da se pitanje Kosova odlaže za neka druga vremena, .....
    kako ne bi bilo po istom načelu, principu rešeno, .....što se apsolutno tačnim pokazalo!
    Srbija, u sračunatoj igri Zapada sve do Kosova, dobija priznanja ratnog mirotvorca,
    da bi na Kosovu propustila priliku da joj taj isti Zapad ne oduzme pravo borbe protiv terorizma u sopstvenoj zemlji
    i -milosrdnim anđelom- joj onemogući -genocid nad Albancima-, .........suprotno od onog što su u Hrvatskoj radili!!!

Nakon svega toga, optužuju je izazivača ratova i agresora, iako u ni jednom ratu van svoje teritorije nije učestvovala!
    Potpuno nepromišljenim, ili pak smišljenim aktima ona to prihvata i stiže pred medjunarodne sudove,
    čime se dobrovoljno predstavila učesnicom medjunarodnih ratova, ....U KOJIMA NIJE UČESTVOVALA!!!

Takvom destrukcijom od strane državnih organa stavljen je Srbiji mllnski kamen oko vrata,
    đe danas Srbija pred međunarodnim sudovima odgovara za genocide u ratovima u kojima nije učestvovala,
    i još, što je van svake pameti, sa tim državama mora održavati ekonomske odnose u korist svoje štete!

Dokle?
    Ко каже да "МОРА" да одржава економске односе??? То раде велеиздајници на власти за проценат! Како другачије објаснити да наша власт није реаговала на власника д.о.о."ИДЕА" Ивицу Тодорића који је по речима Лучића изјавио да је: ХРВАТСКА СВУДА ТАМО ГДЕ ПОСТОЈИ САМОПОСЛУГА "ИДЕА" !!!
    Poslednji put ažurirao/la eremita : 01.02.2015. u 18:47
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Domaćin
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A Srbija je imala nekog velikog izbora,gde ti zivis?

_nobody_ nije na forumu
    Zivot je Zivotinjsko Carstvo u kome NE caruje Drugarstvo!
    Veoma poznat
    Učlanjen
    01.07.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Iako ne učestvuje u ratu u Bosni, Srbija svojim zastupništvom u Dejtonu 95., oduzima samostalnost srpskoj državi u bivšoj Bosni koju je ona ratom ostvarila.
    Iako ne učestvuje u ratu u Bosni, Hrvatska svojim zastupništvom u Dejtonu 95., oduzima samostalnost hrvatskoj državi u bivšoj Bosni koju je ona ratom ostvarila.

_nobody_

Ističe se
    Učlanjen
    30.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio _nobody_ Pogledaj poruku
    Iako ne učestvuje u ratu u Bosni, Hrvatska svojim zastupništvom u Dejtonu 95., oduzima samostalnost hrvatskoj državi u bivšoj Bosni koju je ona ratom ostvarila.

_nobody_
    Laž, Hrvatska je i formalno i faktički u ratu u bivšoj Bosni učestvovala, ....neozbiljan si ili neobavješten!!!

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio bankai Pogledaj poruku
    A Srbija je imala nekog velikog izbora,gde ti zivis?
    Jeste,.....nikakve mogućnosti nije imala da se veže, Grčkom, Bugarskom, Madjarskom, Rumunijom, Austrijom, Italijom, ...cnim đavolom, samo ne hrvackom!!!!
    Ali ne, ....Srbijanac svršava kad u zagrljaj bratu Rvatu pane!!!
    Poslednji put ažurirao/la Bred Dekster : 01.02.2015. u 19:35

Ističe se
    Učlanjen
    30.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vučićeva reforma jasan je pokazatelj kontinuiteta te državne destrukcije,
    đe se onima koji su nas potpuno sračunato kao narod i državu doveli u ovaj položaj,
    omogućava da konačno završe svoj posa, uništavajući nas!!!

Domaćin
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Laž, Hrvatska je i formalno i faktički u ratu u bivšoj Bosni učestvovala, ....neozbiljan si ili neobavješten!!!

- - - - - - - - - -

Jeste,.....nikakve mogućnosti nije imala da se veže, Grčkom, Bugarskom, Madjarskom, Rumunijom, Austrijom, Italijom, ...cnim đavolom, samo ne hrvackom!!!!
    Ali ne, ....Srbijanac svršava kad u zagrljaj bratu Rvatu pane!!!
    To je samo pretpostavka,kao ni sad mnogo nas nisu pitali sta i kako zelimo,a i Jugoslaviju su nam servirali,niko to nije zeleo..

- - - - - - - - - -

Poslednji put ažurirao/la bakonja : 01.02.2015. u 22:19 Razlog: Neprimereno izrazavanje...

Ističe se
    Učlanjen
    30.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

[QUOTE=bankai;29798190]To je samo pretpostavka,kao ni sad mnogo nas nisu pitali sta i kako zelimo,a i Jugoslaviju su nam servirali,niko to nije zeleo..

- - - - - - - - - -

Zar ti ne znaš da je Hrvatska imala zvaničan vojni savez sa BiH?????
    Da su na osnovu toga saveza vojne snage hrvatske nastupale na prostoru BiH protiv Srba????
    To nije nikakva tajna, niti je bila!
    Poslednji put ažurirao/la Bred Dekster : 01.02.2015. u 20:31

Domaćin KraNp (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    112

Ja sam pre mnogo godina doneo dekretom, uredbu, po kojoj vise nisam Srbijanac ni u geografskom pogledu, nego Hercegovac. Necu da cak i geografska odrednica dovede u sumnju moju srpsku orijentaciju. Sa "gradjanima" i "nezaintresovanima" ne zelim da imam nista. A voleo bih da promenim i mesto stanovanja za neku slobodnu srpsku teritoriju preko Drine.
    "Ja ne mogu da podnesem bol, ja nisam kao drugi ljudi, bilo je pitanje on ili ja, jasno je da nisam mogao da budem JA, mene to boli, znam da sam ispao djubre ali sam bar ostao ziv"! PATAK DACA

Slične teme

1. Ko je najbolji sudija #Srpske lige zapad#
    Autor Mico sisa u forumu Fudbal
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 09.04.2004., 23:41
  2. Uoči dvestogodišnjice srpske državne obnove
    Autor Njivanin u forumu Istorija
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 14.02.2004., 17:38
  3. ko je najbolji sudija #srpske lige zapad#
    Autor Aleksandar Zivanovic u forumu Fudbal
    Odgovora: 0