Sloboda u vezi/braku

U skladnim vezama dogovor i tolerancija cine cuda, tako da se nijedna strana ne oseti sputanom da se ostvari kako zeli i oseca. Samo sto je to retko, vecina funkcionise po principu koliko ja tebi, toliko i ti meni, sto je pogresno. To se ne meri i daje se od srca
 
U skladnim vezama dogovor i tolerancija cine cuda, tako da se nijedna strana ne oseti sputanom da se ostvari kako zeli i oseca. Samo sto je to retko, vecina funkcionise po principu koliko ja tebi, toliko i ti meni, sto je pogresno. To se ne meri i daje se od srca


ima li ta tolerancija neke granice ?

- - - - - - - - - -

]Ljubomoru ne tolerisem ni u najmanjoj meri[/B], shvatam je kao vredjanje. Prilepke takodje ne tolerisem. Bezim glavom bez obzira...


ljubomora može biti gadan problem

na koji stepen ljubomore misliš ?
 
da. ali svaka jedinka ima svoje postulate, svoje nahođenje, navike
granice su u okvirima tih sopstvenosti

tanka sam sa zivcima trenutno al probacu da smireno odgovorim


veza,brak podrazumevaju odredjena prilagodjavanja.ako ce svako da isteruje svoje hirove onda tesko da ce biti zajedno.


zasto treba da sad pricam o necem sto i mala deca znaju?


ajd ovako....onda nek probiju malo granice


slobodan znaci biti svoj to takodje znaci da si sposoban za zajednicki zivot.


ima kad se i izdernja.ima i kad se posvadja al ima i kad se pomiri.


problem nastane ako samo jedna strana 'ucestvuje' a druga tralala ili sta god


zajednicki zivot znaci ucestvovati u tome a ne ja moj do moga i tako redom
 
Bilo koji. Drugo je da mi dodje i kaze plasim se da cu te izgubiti, da ces se zaljubiti u nekoga, a drugo kada pravi insinuacije koje su pritajene optuzbe. Meni bi to bilo ponizavajuce da trpim...

potpuno razumem o cemu pricas.ja sam dve godine trpela te insinuacije i jako su mi tesko padale.al nastavila bih da ih trpimi dalje ,jer sam bila ludo zaljubljena.da sam imala priliku da me ta ludost prodje,verovatno bih rekla hvala i dovidjenja
 
jel vi ovo ozbiljno?


bdsm je vec ozbiljna perverzija

Covek mesa dominaciju u vezi sa dominacijom u seksu.

Ima ljudi koji u vezi zele da uspostave dominaciju i kada to njihovim partnerima ne prija. Nekada je to verbalno nekad na silu... bez obzira koliki je otpor.

U seksu je to drugacije. Kada submisivna osoba ili mazohista postavi neku granicu dominantna/sadista to uvazava.
 
Poslednja izmena:

Back
Top