HAHAHAH OVO JE KRAJ MUSLIMANA NA BALKANU !

ХЕРЦ

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
322
http://www.monitor.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=4748&Itemid=0

HAHAHAHAHAHA, sa ovim izborom muslimani/bosnjaci/bosanci ili kako se vec zovu ove nedelje su pokazali i odlucili da se udaljavaju od puta prema EU. Sada kada se blizi dan kada ce biti odluceno da li ce poceti pregovori o pridruzivanju Turske u EU, sve evropske drzave sa svojim ministrima i predstavnicima su izjavili da ce se to desiti onda kad Turska ne bude licila na Tursku koja je to danas i bude DEMOKRATSKA (u prevodu : smire islamske strasti), a znajuci da je i danasnja Turska ZAPAD za BiH, mozemo samo da se nasmejemo na cinjenicu da BoZnia nikad i NIKAD nece biti clan EU sa ovakvim divljacima "na vlasti" i u drustvu.

Sa ovim izborom i odlukom ste sve rekli o vama samima, vasoj kulturi u 21 veku i vasoj buducnosti koja sada samo lici na jednu daleku proslost arapskog zaostalog sveta.

Vi ste BRUKA za Evropu.....cak ste i shiptare zayebali........sramota.....
 
Cuo sam da su iz razloga da bi vise licili na Evropljane u Bosni poceli da jedu kremenadle sto jasno pokazuje povecana prodaja i sluzenje u svim vecim restoranima u Sarajevu
smil42d2f13eb3b6e.gif
 
Smirite strasti sa trihinelom i slicnim stvarima.. Zaboravljate da u ovoj BiH zivi i veliki broj srpskog stanovnistva i da su i oni kandidati za tu istu evropu, mora se priznati na svoj nacin...

Sto se tice muslimana/bosnjaka, njih ima i te kako dobrih ljudi ali ima politika i vladajuca struktura ne valja, koja je vise fundamentalisticki nastrojena sto zapad dovodi u istu liniju sa terorizmom...

Bilo kako bilo ni vladajuca struktura u RS nije mnogo bolja po svoj narod/srbe tako da se ovim komentarima ne svetite ili smijete samo muslimanima/bosnjacima vec i svojim sunarodnicima koji zive ovamo..

S postovanjem....
 
ХЕРЦ:
http://www.monitor.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=4748&Itemid=0

HAHAHAHAHAHA, sa ovim izborom muslimani/bosnjaci/bosanci ili kako se vec zovu ove nedelje su pokazali i odlucili da se udaljavaju od puta prema EU. Sada kada se blizi dan kada ce biti odluceno da li ce poceti pregovori o pridruzivanju Turske u EU, sve evropske drzave sa svojim ministrima i predstavnicima su izjavili da ce se to desiti onda kad Turska ne bude licila na Tursku koja je to danas i bude DEMOKRATSKA (u prevodu : smire islamske strasti), a znajuci da je i danasnja Turska ZAPAD za BiH, mozemo samo da se nasmejemo na cinjenicu da BoZnia nikad i NIKAD nece biti clan EU sa ovakvim divljacima "na vlasti" i u drustvu.

Sa ovim izborom i odlukom ste sve rekli o vama samima, vasoj kulturi u 21 veku i vasoj buducnosti koja sada samo lici na jednu daleku proslost arapskog zaostalog sveta.

Vi ste BRUKA za Evropu.....cak ste i shiptare zayebali........sramota.....
nemoj se zajebavati s njima oni vole da nose glave u narucju,pjevajuci'nina-nana neda mudza radovana
 
fosilvaso:
Šta su bre belosvetske budale navalile da se 'ujedini' BiH pa da je onda prime u EU? Zašto ne prime prvo Federaciju, a šta će im RS Srbi pre nego što prime i Srbiju/CrnuGoru....
fosilasti,nemoj bolan biti govedo.zar ti nije jasno u ovom svemu,ide se po programu eliminacije srpskog faktora,a mi Bosnjaci cutimo,to mozes i sam primijetiti.tek poslije mi nastupamo i kazemo medjunarodnoj zajednici...sipak..sad mi necemo u eu dok potpuno ne ukinete sumsku medjedju...jer Bosna ce uci u EU bez ovih sadasnjih blentiteta.da bi to lakse ostvarili potrebna nam je policija kojom ce komandovati Bosnjaci,a srbadija ako se bude bunila onda ce palice raditi po gunjevima.
 

Back
Top