Neverovatno koliko lice Tesla i Djokovic

ma ja bre

Primećen član
Banovan
Poruka
574
Prosudite i sami, iste obrve, nos, usta, ostale linije lica, koscato lice, mrsavi, visoki identicno, konstitucija tela ista itd, boja ociju. Sta mislite o cemu se tu radi?

tete.jpg
 
Da Djokovic je direktan potomak Isusa hrista, a moguce i Aleksandra velikog ko ce ga znati, moguce da je nekako povezan i sa Karadjordjem, a i prica se da mu je i car Dusan neki potomak, a najinteresantnije je to sto se od skora prica da smo mi srbi najstariji narod pa cak nismo sa ove planete pa je vrlo moguce da je nas Nole potomak neke napredne civilizacije koja putuje svemirom...

Djokovic je novi spasitelj na zemlji, spasice svet i doneti mir u svetu, napredak i ljubav jednostavno igrajuci tenis masuci reketom i plus ce dobro i za sebe da zaradi a njegov sin ce postati svetski car i u univerumu ce zavladati mir...
 
Bio veliki članak o tome u novinama, oduševio sam se čitajući ga jer i ja imam krvnu 0 neg.
Fakat, nigde u prirodi, među životinjama, ne postoji ta grupa, a spominje se i u bibliji.

Još su naveli neke karakteristike, celu listu, i našao sam se u 80 odsto toga!

Ja sam čovek sa zvezda, direktni potomak svemiraca. jedva čekam da dođu po mene! :)
 
Tu postoje tri opcije
da su Novak i Tesla isti covek
Ili da su rodbinski povezani
ili je sve sklop nekakve misticne arhetipske podudarnosti

Nailazio sam u proslostii na brojne neobicne podudarnosti i sinhronicitete njih dvojice..
mada trenutno mi nisu pri vrhu mozga......... no pokusacu da se setim bar dela......


---

Evo, mozda to sto je Beogradski aerodrom nazvan po Nikoli Tesli... a Novak je tu dobio svoj Avion. ?

802189-er-srbija-251013-ras-foto-andrej-isakovic-4.JPG




ili vas ove slike podsecaju na nesto.......

42-4.jpg


teslapic00.jpg


novak-djokovic_2182040b.jpg




a mozda je i federer reinkarnacija tomasa edisona??

Nikola-Tesla-and-Edison-300x215.png



Noletova zena se zove Jelena , ime proisitklo od Elena Helen Lena,.. sto znaci svetlost, svetleca, sjajna, baklja, sunce ill mesec
http://www.orcca.on.ca/~elena/site/NameElena.html

i ovo deluje ko reket
https://img0.etsystatic.com/037/0/5131987/il_fullxfull.525036552_2ujr.jpg
Tesla wardenklif toranj
170px-Tesla_tower_cerca_1900.jpg


:gace:
Tesla sadrzi tri slova od reci Tenis.

U buducnosti Nole ce verovatno dobiti i svoj lik na novcanici od 100000din i svoj toranj u Beogradu na vodi, ili uspostaviti kontakt sa srodnim vanzemaljskim bicima i spasiti nas od kataklizme.

nlo-bezs.jpg


;)
 
Poslednja izmena:
IMG-20230611-WA0000.jpg


Evo još nekih sličnosti N.Tesle, N Đokovića, sad i N.Jokića...

Može se tu dodati još svašta, ako neko primeti još neobičnih podudarnosti ove trojice neka piše u ovoj staroj temi, gde neke slike su iščezle, ili ako postoji slična tema negde...


Tesla_Broadcast_Tower_1904.jpeg



gstc5mejswtgjn6g_1686654452.jpeg




Priča se da je i ova slika malog Jokića u duksu Denver Nagetsa nastala 2000-e, znači pre 23 godine predvideo je osvajanje NBA lige 2023-e kao i Novakovu 23 tenisku gs titulu jer drži reket?!

Takođe je ovih dana i C.Zvezda osvojila 23 košarkašku titulu prvaka države Srbije. Michael Jordan je nosio 23. Reprezentacija Srbije u fudbalu juče igrala protiv Jordana. 3:2 rezultat.
Broj 23, kao i 32 vrlo su mistični i magični.


20230613_213328.jpg
 
Pogledajte prilog 1362102

Evo još nekih sličnosti N.Tesle, N Đokovića, sad i N.Jokića...

Može se tu dodati još svašta, ako neko primeti još neobičnih podudarnosti ove trojice neka piše u ovoj staroj temi, gde neke slike su iščezle, ili ako postoji slična tema negde...


Pogledajte prilog 1362138


Pogledajte prilog 1362139



Priča se da je i ova slika malog Jokića u duksu Denver Nagetsa nastala 2000-e, znači pre 23 godine predvideo je osvajanje NBA lige 2023-e kao i Novakovu 23 tenisku gs titulu jer drži reket?!

Takođe je ovih dana i C.Zvezda osvojila 23 košarkašku titulu prvaka države Srbije. Michael Jordan je nosio 23. Reprezentacija Srbije u fudbalu juče igrala protiv Jordana. 3:2 rezultat.
Broj 23, kao i 32 vrlo su mistični i magični.


Pogledajte prilog 1362058

Tesla znamo odakle je rodom

A supruga od Nikole Jokica je kazu izbegla u Oluji 1995. iz Hrvatske, cak su mediji dali snimak iz kolone kad je ona bila beba.
Kcerka im se zove Ognjena

NATALIJIN BEG OD "OLUJE": Supruga Nikole Jokića na naslovnoj strani "Novosti" 7. avgusta 1995.​

https://www.google.com/amp/s/www.no...okic-zena-nikole-jokica-oluja-najnovije-vesti


Ima tu jos poveznica tek cu izanalizirati i staviti...

...
 
Tu postoje tri opcije
da su Novak i Tesla isti covek
Ili da su rodbinski povezani
ili je sve sklop nekakve misticne arhetipske podudarnosti

Nailazio sam u proslostii na brojne neobicne podudarnosti i sinhronicitete njih dvojice..
mada trenutno mi nisu pri vrhu mozga......... no pokusacu da se setim bar dela......


---

Evo, mozda to sto je Beogradski aerodrom nazvan po Nikoli Tesli... a Novak je tu dobio svoj Avion. ?

802189-er-srbija-251013-ras-foto-andrej-isakovic-4.JPG




ili vas ove slike podsecaju na nesto.......


a mozda je i federer reinkarnacija tomasa edisona??




Noletova zena se zove Jelena , ime proisitklo od Elena Helen Lena,.. sto znaci svetlost, svetleca, sjajna, baklja, sunce ill mesec

i ovo deluje ko reket
Tesla wardenklif toranj
170px-Tesla_tower_cerca_1900.jpg


:gace:
Tesla sadrzi tri slova od reci Tenis.

U buducnosti Nole ce verovatno dobiti i svoj lik na novcanici od 100000din i svoj toranj u Beogradu na vodi, ili uspostaviti kontakt sa srodnim vanzemaljskim bicima i spasiti nas od kataklizme.



;)

A mozda je i Tesla "Putnik kroz vreme"...?
Koji nam se sad javlja duhom nastanjenim bilo u Nikoli Jokicu ili Novaku

Znamo da je Tesla radio na eksperimentu sa slanjem onih brodova kroz prostor i vreme...
Mozda je spoznao sustinu i sad putuje kroz vreme?
...
 

Back
Top