REGRUTACIJA: Vojska Srbije uvodi u evidenciju mladiće rođene pre 18 godina

Dobrovoljno traje 3 meseca.
E bem ti drzavu,samo 3 meseca..
No,bolje ista nego nista :)

- - - - - - - - - -

Možeš se prijaviti da postaneš profesionalni vojnik ako baš to voliš toliko ili želiš da se oprobaš .
Potpišeš ugovor na odredjeno vrijeme , prodješ obuku i radiš za platu .
Uff to bi bilo vrh..Nego prvo treba da se ide na vojni rok,ovaj od bednih 3 meseca?
Nema nista lepse kad radis ono sto volis a i za to uzimas pare :D
 
Poslednja izmena:
E bem ti drzavu,samo 3 meseca..
No,bolje ista nego nista :)

- - - - - - - - - -


Uff to bi bilo vrh..Nego prvo treba da se ide na vojni rok,ovaj od bednih 3 meseca?

Ne znam uslove jer sam odavno izvan vojske ali bih se možda mogao raspitati kod prijatelja sa FB koji je profesionalni vojnik .
A tri mjeseca obuke nemoj da podcjenjuješ jer bi ti se moglo razbiti o glavu . U moje vrijeme se od Podgorice do Tjentišta išlo pješke .
Tamo se logorovalo a kroz deset dana natrag . Opet pješke i to pod ratnom opremom .
 
Ne znam uslove jer sam odavno izvan vojske ali bih se možda mogao raspitati kod prijatelja sa FB koji je profesionalni vojnik .
A tri mjeseca obuke nemoj da podcjenjuješ jer bi ti se moglo razbiti o glavu . U moje vrijeme se od Podgorice do Tjentišta išlo pješke .
Tamo se logorovalo a kroz deset dana natrag . Opet pješke i to pod ratnom opremom .
Buraz bio bih ti zahvalan da mi pogledas to,pa mi javi ovde ili u onbox.Jer stvarno volim vojsku.A za u Vojnu nema sanse,sto se tice matisa :D. Uz klinac sam se obradovao za ovu vest..A znam da je vojni rok trajao i duze,steta sto sad traje samo 3 meseca.Ali verujem ti da je tesko..
 
1990. сам годиште и још увек ме нема у војној евиденцији... Три пута су ме отерали у три лепе када сам се дрзнуо да питам, срам да ме буде, када ћу бити позван, јер ипак имам обавезе и оно, живот.

Ал' добро, у Закону пише да могу да ми регулишу то до 2017. године најкасније, па вероватно због тога европска Србија и њена НАТО војска не журе. :lol:
 
Buraz bio bih ti zahvalan da mi pogledas to,pa mi javi ovde ili u onbox.Jer stvarno volim vojsku.A za u Vojnu nema sanse,sto se tice matisa :D. Uz klinac sam se obradovao za ovu vest..A znam da je vojni rok trajao i duze,steta sto sad traje samo 3 meseca.Ali verujem ti da je tesko..
Javiću ti sutra ili prekosutra na PP .Meni vojni rok nije bio problem mada je trajao 15 mjeseci jer sam iz oficirske porodice .
Zapravo , u vojsci sam završio Školu rezevnih oficira a tu je obuka puno teža i duže traje nego kod običnih vojnika .
Za momke koji su okretni i vole izazove vojska je dosta dobar izbor , posebno u vrijeme kad mnogi nemaju radno mjesto .
Dobićeš sve podatke a možda te spojim sa ovim mojim drugarom . Ako imaš FB profil onda će to biti jednostavno .
 
Будуће генерације Срба, посебно мушкараца, неће бити војно способне и неће моћи да се бране у случају рата.

Данас је војно способна само генерација у средњим годинама. Млађи нису оспособљени. И сад кад би 50 000 лако наоружаних цивила организовано кренули на било који део државе, тешко бисмо се одбранили, а војску више немамо захваљујући Тадићу, Вучићу и осталим еуропским сатрапима.

За 20 година, Србија неће ни имати војну резерву, јер неће ни бити војно обучених мушкараца.
Све тетке и стрине које ће моћи свако да уцењује, пљачка и силује. Све захваљујући ЕУропским интеграцијама које немилосрдно спроводе СНС, ДС , СПС и остале протуве.
 
Poslednja izmena:
ПРЕБРОЈАВАЊЕ ПОТЕНЦИЈАЛНОГ ТОПОВСКОГ МЕСА ...:aha2:

Na zalost nije?. Treba vratiti vojni rok.

ГЛУПОСТ

Нашој деци није потребно да служе ...ОВУ И ОВАКВУ ВОЈСКУ...:roll:

Да им министар буде Гаша-Сантос, врховни комаданти Вучић и Николић...и да им командују НАТО официри...:besan2:
 
1990. сам годиште и још увек ме нема у војној евиденцији... Три пута су ме отерали у три лепе када сам се дрзнуо да питам, срам да ме буде, када ћу бити позван, јер ипак имам обавезе и оно, живот.

Ал' добро, у Закону пише да могу да ми регулишу то до 2017. године најкасније, па вероватно због тога европска Србија и њена НАТО војска не журе. :lol:
Lepo u tekstu pise:

Ministarstvo odbrane Srbije saopštilo je danas da će, od 2. do 27. februara, uvoditi u vojnu evidenciju mladiće rođene 1997. godine i starije koji nisu uvedeni u regrutnim sistem u kalendarskoj godini u kojoj su postali punoletni.

Prema tome - spremi se, uskoro ce.
 
Будуће генерације Срба, посебно мушкараца, неће бити војно способне и неће моћи да се бране у случају рата.

Данас је војно способна само генерација у средњим годинама. Млађи нису оспособљени. И сад кад би 50 000 лако наоружаних цивила организовано кренули на било који део државе, тешко бисмо се одбранили, а војску више немамо захваљујући Тадићу, Вучићу и осталим еуропским сатрапима.

За 20 година, Србија неће ни имати војну резерву, јер неће ни бити војно обучених мушкараца.
Све тетке и стрине које ће моћи свако да уцењује, пљачка и силује. Све захваљујући ЕУропским интеграцијама које немилосрдно спроводе СНС, ДС , СПС и остале протуве.

Vojska nam i ne treba kad nemamo državu...
 
Kao prvo to što se danas naziva vojska srbije . nema veze sa Srbijom već je okupatorska najamnička amero nato pakta čija komanda sedi i naređuje u generalštabu u sred Beograda.

Kao drugo i da jeste koga da regrutuje kad pogledaš ko je to mogao da vaspita i odgaji samo na jednom primeru da se ne ide dalje.

nažalost.

Što je nekad kod Turaka bio danak u krvi danas je identično kod nato američkog pakla.
 
Kao prvo to što se danas naziva vojska srbije . nema veze sa Srbijom već je okupatorska najamnička amero nato pakta čija komanda sedi i naređuje u generalštabu u sred Beograda.

Kao drugo i da jeste koga da regrutuje kad pogledaš ko je to mogao da vaspita i odgaji samo na jednom primeru da se ne ide dalje.

nažalost.

Ипак, прилично смо сигурни да је боља од 6. личке.
 
Tebe ne bi čak ni u ovu janičarsku , tugica.

Добро.

Али то не мења чињеницу да ти немаш баш... најбољу генетичку подлогу.

Него, да не спамујемо човеку тему.

Као што је неко спамовао рецимо Дедиње 1944.
 

Back
Top