Sta se vozi?

Neku praistorijsku sklopociju.Ne znam tacno koji je tip.Registrovan.Menjam ga za dobar sokovnik ako neko hoce.
Inace u glavnom vozim sluzbeni auto koji je okruglo skuplji 20 puta od ovog mog privatnog.I ljudima sam tada nekako mnogo dopadljiviji.Ne znam sto li.
 
multipla.jpg
 
Japanski crossover iz 2011 koji će ako sve bude išlo kako treba biti zamenjen novim crossoverom krajem godine ili početkom sledeće. Verovatno opet japanskim eventualno korejskim.
 
buljavca, 240 c koji ide na prodaju. udoban, fin, snaga + udobnost, 6v peva, al zadnja vucha koja te na snegu izda, bedna elektronika, velika potrosnja i skupo za odrzavanje su mane koje ne mogu da prodju.
sad kako se situacija promenila okolo, icicu na neki SUV, neka mazga koja radi posao a ne luksuz
 
buljavca, 240 c koji ide na prodaju. udoban, fin, snaga + udobnost, 6v peva, al zadnja vucha koja te na snegu izda, bedna elektronika, velika potrosnja i skupo za odrzavanje su mane koje ne mogu da prodju.
sad kako se situacija promenila okolo, icicu na neki SUV, neka mazga koja radi posao a ne luksuz

Moj bi ti predlog bio da predjes na Citroen C-Crosser i prakticnost i luksuz :)
https://www.google.rs/search?q=citroen+c+crosser&biw=1920&bih=993&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=VBfOVJisFoeCzAO31YCwAg&sqi=2&ved=0CBsQsAQ

A ako ne mozes i Renault Scenic RX4 1.9DCi isto dosta dobar i pouzdan model sa izdrzljivim motorom
 
Sad službeni, najbolji naravno.

Vozilo se, porodično, opel vektra, mazda, ford fokus...

Kad bi sad kupovao biralo bi se između mazda 3/6, toyota auris/avensis, peugeot 308/508, ford fokus/mondeo, tako nešto...
 

Back
Top