SCG i svetsko prvenstvo

Lillo

Početnik
Poruka
11
Zivim u Libanu ... tako sa nisam bas u toku da li ce nasa reprezentacije uspeti da se izbori za plasaman u Japanu, na svetsko prvenstvo

Ovi seljaci ovde, nas stalno provociraju kako su se oni izborili za plasman dok mi nismo :( Ja sam ocekivala da kao Svetski prvaci mi direktno idemo u Japan ... ali koliko mogu da primetim uzeli su Argentinu kao Olimpijskog prvaka ... a nas nema medju 20 poznate zemlje od 24 koje ce igrati

Nismo valjda pali na to da cekamo da li ce nam zapad dati "wild card" ili ne ... stvarno sramota ... a ja jos i na terasi stavila nasu zastavu ... nije fer ... kosarka je jedino sto nam je preostalo posle ratova i krize ... nije fer da nam i to oduzmu :(

Pozdrav svima
 
Lillo:
Zivim u Libanu ... tako sa nisam bas u toku da li ce nasa reprezentacije uspeti da se izbori za plasaman u Japanu, na svetsko prvenstvo

Ovi seljaci ovde, nas stalno provociraju kako su se oni izborili za plasman dok mi nismo :( Ja sam ocekivala da kao Svetski prvaci mi direktno idemo u Japan ... ali koliko mogu da primetim uzeli su Argentinu kao Olimpijskog prvaka ... a nas nema medju 20 poznate zemlje od 24 koje ce igrati

Nismo valjda pali na to da cekamo da li ce nam zapad dati "wild card" ili ne ... stvarno sramota ... a ja jos i na terasi stavila nasu zastavu ... nije fer ... kosarka je jedino sto nam je preostalo posle ratova i krize ... nije fer da nam i to oduzmu :(

Pozdrav svima


ko da nam oduzme???
shta da nam oduzme???

jel si gledala onu bruku zvanu Evropsko Prvenstvo, selektora za psihijatra, nabedjene NBA zvezdice koje tvrde da njih niko nesme da drzi na klupi, razmazenog rakochevica koji misli da je sam na planeti...

da se ja pitam, zabranio bi im ulaz u zemlju, svoj 12 + onom konju obradovicu, trajno!!!

a ne treba da nam daju poziv! nismo ga zasluzili!!! kad na domacem terenu gubimo od onakvih poshushnjara, kad smo na olimpijadi bili 12...

NE!!!

treba da shvatimo da imamo probleme i koji su problemi i da ih reshimo, pa da jednog dana opet budemo ono shto smo nekad bili!
 
Tu i jeste problem jel nam je cela drzava kao i ti reprezentativci, a i doticni Palancanin. Ko si ti i sta si ti uradio za ovu zemlju da sudis o velicini kao sto je Obradovic. Pazi molim te ti bi zabranio da udju u zemlju kao da u toj zemlji ima nesto sto vredi. Pa zapitajte se zasto je tako koliko ljudi zivi posteno,a da pri tom ima uslove za normalan zivot. Sve sami probisvet do probisveta i lenjivci koji bi sve preko noci ili preko veze. Vidis takvi su i nasi novi reprezentativci. Pogledaj Milicica kojeg hapse po americi, a ni ostali nisu bolji. Ima naravno par njih koji su stvarno OK momci.
Dokle vise ljudi tako da velicate nekoga dok donosi rezultate i da ga pljujete cim ne ide kako vi hocete. Sramno je to sto nam se desava ali ce se desavati dok sami ne pocnemo da shvatamo gde je problem, a to je u nama samima jel uvek covek treba da podje od sebe da bi mogao da prica o drugima.
 
Mislim da nece biti bas dobro za nasu kosarku ako nas pozovu na svetsko.Bolje bi bilo da oladimo jedno takmicenje,nego da kiksamo opet i ode nasa kosarka u *****.
Jednostavno malo da se konsolidujemo,smirimo i dobro spremimo za sledece takmicenje.
 
ljudi i hrvatska košarkaška reprezentacija bi vas pojela na europskom samo da ste bili s nama u grupi,još jedna stvar,suce koje ste vi pozvali da sude su ukrali hrvatskoj Japan,zato sad se vi vadite da idete na svjetsko a niste grupu prošli za razliku od hrvatske!živjeli vi i vaša Mi smo najbolji na SVETU!
 

Back
Top