Kafana na splavu, 4. deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A jel može sad jedan kaFućino..:zcepanje:

Izvol'te :tongue2:

1238135676_d266439c30_q.jpg


- - - - - - - - - -

Pa neću polovne stvari da unosim u novu kafanu :(

hvala za novu mašinu..:cmok2:

:flert: :cmok:
 
nismo srušili, nego smo proširavali i dograđivali veće, i ulepšavali prostorije...a svi smo tu. :lol:

ni slučajno da nas napustiš ni sat vremena. :rotf:

Urušio se zbog strančevih tunela..pa smo morali nabrzinu da sagradimo novi..
:zcepanje:

Ma znam ja šta je....Dzaba vam proširenje i rekonstrukcija objekta kad su se muški razbežali zbog preteranog spominjanja venčanja i svatova. Stranac kopao tunele za beg, Leon pao u depru, Đavolčić previše bira...:lol:
Valja smisliti novi pakleni plan kako da ih privučemo:zper:

- - - - - - - - - -

Izvol'te :tongue2:

1238135676_d266439c30_q.jpg


- - - - - - - - - -



:flert: :cmok:

Jedino doktor ostao hrabar i nepokolebljiv:lol:
 
Ma znam ja šta je....Dzaba vam proširenje i rekonstrukcija objekta kad su se muški razbežali zbog preteranog spominjanja venčanja i svatova. Stranac kopao tunele za beg, Leon pao u depru, Đavolčić previše bira...:lol:
Valja smisliti novi pakleni plan kako da ih privučemo:zper:

- - - - - - - - - -

Jedino doktor ostao hrabar i nepokolebljiv:lol:


Ae ne mora svaki put pričamo o svadbi, imamo drugi način druženja i zabave a to je ono što ne znaš, često putujemo po svet i uživamo.

Nego, voljne smo da čujemo koji ti je plan? :ceka:
 
Ma znam ja šta je....Dzaba vam proširenje i rekonstrukcija objekta kad su se muški razbežali zbog preteranog spominjanja venčanja i svatova. Stranac kopao tunele za beg, Leon pao u depru, Đavolčić previše bira...:lol:
Valja smisliti novi pakleni plan kako da ih privučemo:zper:

Jedino doktor ostao hrabar i nepokolebljiv:lol:


Ma ima ih još...tu je mig ali se trenutno nešto sa Bobikom dogovara oko hidranta, pa naš drugar snežni koji je trenutno zauzet ali će doći

a evo Verti pravi ekstra bazene, doći će i hero ali malo kasnije..:lol:
 
Ma znam ja šta je....Dzaba vam proširenje i rekonstrukcija objekta kad su se muški razbežali zbog preteranog spominjanja venčanja i svatova. Stranac kopao tunele za beg, Leon pao u depru, Đavolčić previše bira...:lol:
Valja smisliti novi pakleni plan kako da ih privučemo:zper:

- - - - - - - - - -



Jedino doktor ostao hrabar i nepokolebljiv:lol:

Doktor je sa druge planete i još uvek se pridržava neke njihove tradicije..:lol:..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top