Socijalna inteligencija i sex

Poruka
22.458
Žene, koliko "čitate" muškarce?
Mislim, 99% ovih glumaca ovde bi da razmenjuje sokove sa vama, ali ove slobodne, da li zaista padate na priču ili se spojite iz obostrane koristi, unapred svesne da je to samo sex?
Zašto, kada će većina vas na prvo pitanje odgovoriti kako je iz slova sve vidljivo, dopustite da vas iskoriste? Priznajem samo odgovor: "Ništa nisam očekivala, još manje iz "slova" htela sam da kawam tog skota i to sam uradila" :malav:
Zauzete koje se spajaju mhmm ..obožavam :malav:
 
Žene, koliko "čitate" muškarce?
Mislim, 99% ovih glumaca ovde bi da razmenjuje sokove sa vama, ali ove slobodne, da li zaista padate na priču ili se spojite iz obostrane koristi, unapred svesne da je to samo sex?
Zašto, kada će većina vas na prvo pitanje odgovoriti kako je iz slova sve vidljivo, dopustite da vas iskoriste? Priznajem samo odgovor: "Ništa nisam očekivala, još manje iz "slova" htela sam da kawam tog skota i to sam uradila" :malav:
Zauzete koje se spajaju mhmm ..obožavam :malav:

Neko se hebe sa ljudima sa foruma???? Zasto?
 
Žene, koliko "čitate" muškarce?
Mislim, 99% ovih glumaca ovde bi da razmenjuje sokove sa vama, ali ove slobodne, da li zaista padate na priču ili se spojite iz obostrane koristi, unapred svesne da je to samo sex?
Zašto, kada će većina vas na prvo pitanje odgovoriti kako je iz slova sve vidljivo, dopustite da vas iskoriste? Priznajem samo odgovor: "Ništa nisam očekivala, još manje iz "slova" htela sam da kawam tog skota i to sam uradila" :malav:
Zauzete koje se spajaju mhmm ..obožavam :malav:

navuces ih intrigom, ubacis im crv znatizelje, malko se pritom zaebavas a onda pocnes da pises mrsomudacki pametno... i.... odes.... i kad se vrnes pun inbox....

vecina zena su predvidljive zivotinjke....
 
Ok, to je iz muske perspektive, a sto zene da vataju po netu?? Nije mi jasno. Uvek takvog mogu naci i u rl bez mukotrpnih slusanja njihovih baljezgarija, pardon, citanja...

E moja ti...ovde preskoce komotno par etapa koje moraju odraditi u RL. Ustede i dosta vremena. Ima tu prakticnih aspekata, a vi zene uvek razmisljate prakticno jelte...
 
To vidis nisam znala, a koje se to etape preskacu? Predigra??

Ti ili stvarno nemas pojma ili se samo pravis naivna.
Preskoce se mnoge etape. Da bi upoznala nekog u RL mora kao prvo uloziti mnogo vremena. Treba izdvojiti vreme za izlazak, treba izdvojiti vreme da se sredi, dotera itd. Ako je zauzeta i/ili ima i decu – mora izdvojiti vremena da smisli sta da kaze dragom gdeidee (i zasto se napicila toliko, hehe) i kako da se organizuje oko dece da bi izasla. Kad izadje trebace joj vremena da izabere potencijalnu zrtvu. Mora opet uloziti dosta vremena i energije oko tog muvanja, mrcvarenja, zajjebavanja. Dalje… kontam da vecina zena nece da ispadne laka, pa ce ovu proceduru morati da ponovi jos koji put dok konacno da p*cke. A i da nije tako, aj recimo opali ce se odmah tu sa prvim koji joj se svidi. Vecina vas su dame, za koje ne dolazi u obzir da se jebbavate po WC-ima od nekih tamo kafica jelte. Znaci opet zajebavanje „gde cemo, sta cemo?“. Ne mozete kod njega (zena kuci, hahaha…ne mozete kod tebe, ista prica). Da ne duzim – puno zajjebavanja ima oko toga.

Ovako, lepo zenska rascerupana u bademantilu sedne za komp, trte-mrte, par lepih reci, malo sex-chatovanje preko PP-a, mejla itd., lik se primi k´o siptar na mitraljez. Ugovore sve lepo, gde sta kad…nadju se, opletu se, cao zdravo.

Nadam se da sam slikovito objasnio.

:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ti ili stvarno nemas pojma ili se samo pravis naivna.
Preskoce se mnoge etape. Da bi upoznala nekog u RL mora kao prvo uloziti mnogo vremena. Treba izdvojiti vreme za izlazak, treba izdvojiti vreme da se sredi, dotera itd. Ako je zauzeta i/ili ima i decu – mora izdvojiti vremena da smisli sta da kaze dragom gde die (i zasto se napicila toliko, hehe) i kako da se organizuje oko dece da bi izasla. Kad izadje trebace joj vremena da izabere potencijalnu zrtvu. Mora opet uloziti dosta vremena i energije oko tog muvanja, mrcvarenja, zajjebavanja. Dalje… kontam davecina zena nece da ispadne laka, pa ce ovu proceduru morati da ponovi jos koji put dok konacno da p*cke. A i da nije tako, aj recimo opali ce se odmah tu sa prvim koji joj se svidi. Vecina vas su dame, za koje ne dolazi u obzir da se jebbavate po WC-ima od nekih tamo kafica jelte. Znaci opet zajebavanje „gde cemo, sta cemo?“. Ne mozete kod njega (zena kuci, hahaha…ne mozete kod tebe, ista prica). Da ne duzim – puno zajjebavanja ima oko toga.

Ovako, lepo zenska rascerupana u bademantilu sedne za komp, trte-mrte, par lepih reci, malo sex-chatovanje preko PP-a, mejla itd., lik se primi k´o siptar na mitraljez. Ugovore sve lepo, gde stak ad…nadju se, opletu se, cao zdravo.

Nadam se da sam slikovito objasnio.

:mrgreen:

Jesi, samo ja to nikad nisam tako gledala... msm kroz prizmu braka, obaveza.... hm... a i nemam nesto iskustva s tim. Meni kad neko okrene na perverziju na pp i nije nesto primamljivo. Mada ja sve ovo gledam kroz sprdnju pa i mi i ne stize do mozga da ima ozbiljnih....
 
a jel moze neko od vas ebaca da mi objasni sta je ovo?pitam na drugoj temi,al izgleda da su se ovde skupili ti inteligentni:lol:
partizan-551-1.jpg
 
Jesi, samo ja to nikad nisam tako gledala... msm kroz prizmu braka, obaveza.... hm... a i nemam nesto iskustva s tim. Meni kad neko okrene na perverziju na pp i nije nesto primamljivo. Mada ja sve ovo gledam kroz sprdnju pa i mi i ne stize do mozga da ima ozbiljnih....

Neces verovati, ali ima i zena koje prve ulecu tipovima sa perverzijama itd., a verovatno znas da to kod nas mnogo lakse prolazi. Tako da, tu zensko ima jos manje "posla" nego u RL da navata nekog.

Ima toga, ima... ;)

- - - - - - - - - -

a jel moze neko od vas ebaca da mi objasni sta je ovo?pitam na drugoj temi,al izgleda da su se ovde skupili ti inteligentni:lol:
partizan-551-1.jpg

Ne vidim ti sliku. Neka objasni neko drugi, jebbiga.
 

Back
Top