JARCEVI

Hahaha, piše da sam i Kifla sa jogurtom(bože spasite me mladosti ludosti od pre pet godina), pa nisam to!
Žensko sam, ali volim da stavljam da sam muški pol iz nekog razloga. <3

Čak mi je i natalna puna muške energije, koliko su mi bar rekli!

Promeniću sad pol - u opisu profila, haha. Pošto nameravam da počnem češće pisati po forumima, moram i da se ozbiljno ponašam ~
ja volim humor i on je UVEK DOBRODOŠAO:)
A šta si u horoskopu?
 
I ja, možda i previše! Ali se dešava da me ovde ljudi ozbiljno shvate, pa se sad trudim da glumim ozbiljnost bar dok ne steknem neku forumašku reputaciju! Ah, težak je put do vrha.

Ovan/blizanac, mada mi kažu da imam najviše vodolijskog u sebi, pa tek ovnovskog. Ti? :)
 
Tu su mi ovan i riba, taj neki miks. Čini mi se. Ne razumem se ja baš u natalnu, samo slušam ono što mi drugi kažu. :D

Slabo o strelcu znam, kao o znaku, jer sam imala najmanje interakcije sa njima. :)
 
Tu su mi ovan i riba, taj neki miks. Čini mi se. Ne razumem se ja baš u natalnu, samo slušam ono što mi drugi kažu. :D

Slabo o strelcu znam, kao o znaku, jer sam imala najmanje interakcije sa njima. :)
pa da, 11.dele Ovan i Ribe
Čudo jedno kao Ovnovica!
Mi smo vam baš kompatibilni, pogotovo je dobra kombinacija žena Ovan muškarac Strelac
Retke su žene koje prirodno ukrote kentaura
 
Vala baš! Sad gledam baš, najmanje iskustva sa vatrenim znakovima imam, slabo znam ovnove i strelce, maltene skoro nikoga, dok lavove ne podnosim iz nekog razloga, nijedan mi nije odgovarao do sad. Sad baš razmišljam... pa ja stvarno ne znam nijednog strelca.. tj. znala sam nekog ko ima mnogo karakteristika strelca - i nekako je rezervisan, hladniji, iako osećam da u njemu bukti vatra.
 
Vala baš! Sad gledam baš, najmanje iskustva sa vatrenim znakovima imam, slabo znam ovnove i strelce, maltene skoro nikoga, dok lavove ne podnosim iz nekog razloga, nijedan mi nije odgovarao do sad. Sad baš razmišljam... pa ja stvarno ne znam nijednog strelca.. tj. znala sam nekog ko ima mnogo karakteristika strelca - i nekako je rezervisan, hladniji, iako osećam da u njemu bukti vatra.
a ko ti po tvom iskustvu najviše prija?
Vage, Ribe?
 
Uh, iskreno, ja ne mogu ni sa kim baš kako treba. Nijedna riba mi nije odgovarala uopšte, vaga - da.

Sa škorpijama se ubedljivo najbolje slažem, i sa muškarcima i sa ženama. Samo što su te muške škorpije fatalne po mene... ;D Sa bikovima sam okej. Blizanci su super, ali im ne verujem ništa, bar ovako po iskustvu... rakovi mi se previše prenemažu ili ja možda imam samo takav uticaj na njih... generalno, vodolija i škorpije su mi najpozitivnije do sada..

Tebi?
 
Uh, iskreno, ja ne mogu ni sa kim baš kako treba. Nijedna riba mi nije odgovarala uopšte, vaga - da.

Sa škorpijama se ubedljivo najbolje slažem, i sa muškarcima i sa ženama. Samo što su te muške škorpije fatalne po mene... ;D Sa bikovima sam okej. Blizanci su super, ali im ne verujem ništa, bar ovako po iskustvu... rakovi mi se previše prenemažu ili ja možda imam samo takav uticaj na njih... generalno, vodolija i škorpije su mi najpozitivnije do sada..

Tebi?
Ovan,Lav, Strelac i Ribe
Prijatelje imam svih znakova, tu manje dolaze do izražaja razlike

- - - - - - - - - -

Škorpije obožavam,al smo uvek prijatelji
Nekad me uplaši taj njihov libido :D
 
Ništa posebno, sem što su me neke druge stvari, vezane za faks, odaljile od astrologije mnogo. I sad samo gledam tuđa tumačenja i čudim se tim napisanim glupostima.

Da, sećam se da si rekla da vidiš sebi u solaru neki napetiji period. Nadam se da ti je povoljno prošao.
Treba da im napišeš analizu, da im pokažeš kako se to radi. :D
 
Da, sećam se da si rekla da vidiš sebi u solaru neki napetiji period. Nadam se da ti je povoljno prošao.
Treba da im napišeš analizu, da im pokažeš kako se to radi. :D
Evo mi ga rođendan, novi solar. A ni prošli mi nije bio jasan dok je trajao, haha.
Mogu da pokušam da napišem analizu, a u sebi da mislim: "Ma daj, ovo se neće desiti". E, tako je to uvek... I zato ne volim da tumačim.
 
Ovaj znak uvek čvrsto stoji na nogama

Za žene rođene u znaku Jarca kažu da zaista dobro izgledaju. One su tanke i zgodne, ali u stalnoj borbi da postignu perfektnu figuru pošto su podložne gojenju. Imaju fantastične noge i treba da ih pokazuju kad god im se pruži prilika za to. Žene Jarčevi su prefinjenih manira i mogu biti veoma glamurozne. Kosa im je divlja – ona je njihov zaštitni znak.

Iako su žene rođene u znaku Jarca sklone avanturama, u nekim situacijama mogu biti veoma određene. One ne beže od rizika, ali samo onda kada su sigurne da će se popeti na vrh. Zabavne su kada su u pravom društvu, to jest, u društvu dobrih i bliskih prijatelja. Vole da se šale sa svima a najviše na svoj račun. Toliko o njihovim dobrim osobinama.

Što se tiče loših osobina žena Jarčeva, činjenica je da su stalno zabrinute i pomalo pesimisti. Njihov kritički odnos prema stvarima ponekad može da „uguši“ njihove prijatelje, a naročito one koji ne mogu da prate njihove visoke standarde. Sklonost prema „cmizdrenju“ može ih pretvoriti u veoma zamorno društvo.

U ljubavnom životu teško im je da izraze šta zaista osećaju i uglavnom se trude da izbegavaju intimne situacije. Potrebno je da budu uz nekoga sa kim mogu da se opuste. Devojke Jarčevi često završavaju sa momcima sa kojima su dugo bile dobri prijatelji. Jarčevi su verni, romantični i isplati se čekati na njih. Imaju poštovanje prema onom koga vole, ali su zbog svojih visokih standarda često bez dečka.

Muškarci rođeni u znaku Jarca izgledaju kao pesimisti, ali kada se opuste, romantični su i duhoviti. Ni oni se ne osećaju baš ugodno u intimnim situacijama. Više vole da ostanu kod kuće i gledaju televizijski program nego da idu na tradicionalni „sudar“ subotom uveče. Ipak, Jarčevi su jedan od najstrpljivijih i najviše zaštitnički raspoloženih znakova Zodijaka. Za Jarca se baš nikada ne može reći da je gospodin nepredvidljivi.

Boje koje Jarci naprosto obožavaju su smeđa, siva i tamnozelena.
 

Back
Top